Zobrazit výsledek ankety: VĚŘÍTE V KRISTA?

Hlasující
53. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ANO

    19 35.85%
  • NE

    34 64.15%
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 88 z 88

Téma: Bible

  1. #76
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Bible

    ale kde bol ten velky tresk? v akom prostredi ked nebol vesmir? a ako vznikli tie castice co zapricinili velky tresk?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  2. #77
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433


    Odpověď: Bible

    nahrad ve svych otazkach velky tresk za vyssi silu a mrkej na ten gulas
    cas vznikl spolu s vesmirem, neptej se na to, co "bylo" predtim, kdyz neexistoval cas

  3. #78
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Z tohoto téma jsem :

    čau grakone


  4. #79
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    ale kde bol ten velky tresk? v akom prostredi ked nebol vesmir? a ako vznikli tie castice co zapricinili velky tresk?
    na to je nekolik vedeckych teorii, staci pohledat YT, je mozne, ze se vesmir neustale smrtstuje a rozpina

  5. #80
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    nahrad ve svych otazkach velky tresk za vyssi silu a mrkej na ten gulas
    cas vznikl spolu s vesmirem, neptej se na to, co "bylo" predtim, kdyz neexistoval cas
    no vsak ale ja sa pytam na podnet, preco vznikol vesmir a cas a cim to vlastne cele zacalo a jak.. jak to mohlo vzniknut, ked vlastne nic nebolo
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #81


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    no vsak ale ja sa pytam na podnet, preco vznikol vesmir a cas a cim to vlastne cele zacalo a jak.. jak to mohlo vzniknut, ked vlastne nic nebolo
    To, že nic nebylo je jen domněnka. Nikdo neví, jak vznikl vesmír. Teď ti vysvětlím jak funguje světlo. Všechno co vidíš svým okem je jen opožděným obrazem. Velikost opoždění závisí na tom, jak daleko je objekt, na který se díváš. Vzdálenost uváděná ve světelných jednotkách je vzdálenost, kterou urazí světlo za nějakou dobu. Vemte si například měsíc. Ten je vzdálený +/- 300 000 km od Země, což je +/- 1 světelná sekunda. V praxi to znamená, že kdyby ses díval na měsíc a najednou by někdo na měsíci zapálil svíčku, světlo z té svíčky bys uviděl až za jednu sekundu. Slunce je od nás vzdáleno +/- 8 světelných minut. Což znamená, kdyby Slunce najednou zmizelo, ještě 8 minut by z našeho pohledu ze Země svítilo a dodávalo teplo.

    A teď proč se o tom zmiňuji. Chci tím říct, že bychom se na Zemi měli změřit na vývoj telescopů. Tak silných telescopů, které by mohly sledovat objekty vzdálené miliardy světelných let daleko. Čím dále se totiž díváme, tím víc se díváme do minulost. Proto čím dále se budeme dívat do vesmíru, tím více se blížíme bodu, který by nám jasně ukázal jak vznikl vesmír. To by mohlo přinést spoustu odpovědí na nezodpovězené otázky. Proto je podle mne nutné, aby se většina peněžních prostředků použila právě pro vývoj astronomie.

    Omlouvám se za dezinformaci: Severka existuje. Nevím odkud jsem to vzal, ale vím že na obloze minimálně jedna taková hvězda existuje
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-04-16 v 16:13.

  7. #82
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    A teď proč se o tom zmiňuji. Chci tím říct, že bychom se na Zemi měli změřit na vývoj telescopů. Tak silných telescopů, které by mohly sledovat objekty vzdálené miliardy světelných let daleko. Čím dále se totiž díváme, tím víc se díváme do minulost. Například hvězda Severka, podle které určujeme sever, už ve skutečnosti neexistuje. Pouze její světlo k nám ještě letí. Proto čím dále se budeme dívat do vesmíru, tím více se blížíme bodu, který by nám jasně ukázal jak vznikl vesmír. To by mohlo přinést spoustu odpovědí na nezodpovězené otázky. Proto je podle mne nutné, aby se většina peněžních prostředků použila právě pro vývoj astronomie.
    Ten poslední odstavec je velmi zajímavý, ale mně utkvělo v hlavě otázka: Dejme tomu, že mimozemšťané existují a že jsou možná vyvinutí jako my nebo více. Co kdyby, našli naši planetu? Koukali se na ni dalekohledem, ale my teď jsme - existujeme. Napsal jsi tam, že hvězda Severka již není, ale to samé by mohli říct i ti mimozemšťané o nás, ale my existujeme. Děkuji

    čau grakone


  8. #83


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Ten poslední odstavec je velmi zajímavý, ale mně utkvělo v hlavě otázka: Dejme tomu, že mimozemšťané existují a že jsou možná vyvinutí jako my nebo více. Co kdyby, našli naši planetu? Koukali se na ni dalekohledem, ale my teď jsme - existujeme. Napsal jsi tam, že hvězda Severka již není, ale to samé by mohli říct i ti mimozemšťané o nás, ale my existujeme. Děkuji
    Kdyby se někdo na Zemi díval ze 60 miliónu světelných let vzdáleného místa (567 255 297 329 280 000 000 km), uviděl by dinosaury.

    EDIT: Nebo spíše zánik dinosaurů...
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-03-16 v 13:29.

  9. #84


    Odpověď: Bible

    čo by sa stalo kebyže ideš na aute rýchlostou svetla a zapnes reflektory?
    Spoiler Spoiler:


  10. #85


    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    čo by sa stalo kebyže ideš na aute rýchlostou svetla a zapnes reflektory?
    Vypadalo by to, jako by ty reflektory byly furt vypnuté.

  11. #86
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Bible

    Martii: Tak jako některým lidem pomáhá, když jsou nasraní zapnout counter strike a vystřílet si svou nasranost na serveru, tak mě pomáhá, zajít si v neděli do kostela, poslechnout si mši a pokud ten člověk, co káže mluví věcně a nemele vymyjmozkové sračky, tak mi to pomůže se nad sebou zamyslet, jak jsem již psal- prostě zhodnotit, jestli dělám vše, tak jak chci já... asi takhle bych to vysvětlil.

  12. #87
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Re: Bible

    Citovat Původně založeno Vojta1211 Zobrazit příspěvky
    Nechci se vyjadrovat vulgarne..ale fakt jste dementi, Acid napise jebat cele nabozenstvi..atd..ze by ses vyjadril konkretne Acid? Vcem jsme ve srackach? Jak tohle muzes napsat? Ja osobne verim v boha muzete si rikat co chcete. entity budou unaset lidi aby je meli jako pokusne kraliky kdo by udelal takovou hloupost Acid? Samozřejmě ze lidi ty entity co nam litaji nad hlavama se nazyvaji Sedivaci...napiste si to na google a prectete si to... tak at Acid nepise picoviny...vypni si csko nekoukej se na zprávy a studuj...buh za to nemuze buh nam dal svobodu volby...jak se pise v bibli ma prijd jezis..ale bude to falesny jezis..kdyby vam nekdo rekl videl jsem mesiase tak neverte...kdo cte bibli klidne at napise na pm a mu napisu cisla verse jak se napriklad v bibli pise o RFID cipach..a nechci vidět stupidni komentare kdo neveri at napise a ja ho stoho vyvedu...:-):-) omlouvam se za moji gramatiku..

  13. #88
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •