Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Restartování cska po nastavení nastavení..

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Unhappy Restartování cska po nastavení nastavení..

    Čus,
    Mám takový problém, když si něco nastavím přes nastavení, třeba jméno, rozlišení apod. tak pak dám apply a csko se mi resetuje(zapne a vypne)..
    Sice se mi to uloží, ale je na nic když jsem na nějakým serveru, potřebuju si změnit nastavení a resetne se mi kvůli tomu celé cs..
    Docela na nic je to taky u změny jména, protože přes konzoli, když si chci dát 2slovné (a víc) jméno tak se ukáže jenom první slovo.. Budu rád za každou pomoc :)
    Btw. Na nonsteamu mi to nedělalo, takže to bude asi nějakým špatným nastavení steamu, nevím si rady..

  2. #2

    Odpověď: Restartování cska po nastavení nastavení..

    Citovat Původně založeno Smack# Zobrazit příspěvky
    Čus,
    Mám takový problém, když si něco nastavím přes nastavení, třeba jméno, rozlišení apod. tak pak dám apply a csko se mi resetuje(zapne a vypne)..
    Sice se mi to uloží, ale je na nic když jsem na nějakým serveru, potřebuju si změnit nastavení a resetne se mi kvůli tomu celé cs..
    Docela na nic je to taky u změny jména, protože přes konzoli, když si chci dát 2slovné (a víc) jméno tak se ukáže jenom první slovo.. Budu rád za každou pomoc :)
    Btw. Na nonsteamu mi to nedělalo, takže to bude asi nějakým špatným nastavení steamu, nevím si rady..
    ked napises napr name "lala lala" (s uvodzovkami) tak ti to dá to meno aj s medzerami :) inak prečo ti to robí tak neviem...

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Restartování cska po nastavení nastavení..

    Citovat Původně založeno Michal. Zobrazit příspěvky
    ked napises napr name "lala lala" (s uvodzovkami) tak ti to dá to meno aj s medzerami :) inak prečo ti to robí tak neviem...
    Dík moc! Tak a jeden problém vyřešen.. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •