Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Minecraft na kotelni

  1. #16


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Nie.. :-D


  2. #17
    Nováček Avatar uživatele elMagico
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    PN, TN, D2O, W3FT
    Příspěvky
    62


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Neviem si predstaviť, kto by mal kvôli tomu spustený notebook stále :D což, väčšina Ľudí by chcela hrať dlhšie a v iný čas ako majiteľ serveru cez hamachi :D


    Never Back Down ​!!

  3. #18


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Já mám doma skoro celý den spuštěný domácí Server v šuplíku. Minecraft by rozjel na max cca 30 připojených klientů (jednou jsem ho tam už měl). Problém je v tom, že se přes noc server vypíná kvůli šetření elektřiny a kromě bukkitu, který skončil a nepodporuje warez, žádný jiný server spravovat neumím. Ještě k tomu je tu sraní s povolením portů apod.

  4. #19


    Re: Minecraft na kotelni

    ved to nebude hrat 30 ludi 24/7. sak ked sa dohodneme napr 6 ze si to trochu zahrame tak si zahrame a po 3 hodinkach konec alebo do kedy nas to bude bavit, ja to chcem pre zabavu nie mat stare kotelna mc.
    co som hral s pajdou, airsoftom a par dalsimi sme nemali ziadne pluginy len sme si dali spawnpoint pri barak a hrali sme normalne do kedy nas to bavilo
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #20


    Odpověď: Re: Minecraft na kotelni

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    ved to nebude hrat 30 ludi 24/7. sak ked sa dohodneme napr 6 ze si to trochu zahrame tak si zahrame a po 3 hodinkach konec alebo do kedy nas to bude bavit, ja to chcem pre zabavu nie mat stare kotelna mc.
    co som hral s pajdou, airsoftom a par dalsimi sme nemali ziadne pluginy len sme si dali spawnpoint pri barak a hrali sme normalne do kedy nas to bavilo
    Sloty nejsou problém. Pokud bych měl mít někdy nějaký mc server tak by se jednalo o Vanillu, kde by byly max pluginy na accounty a hodnosti. Dal bych tam nějaká základní pravidla, aby to fungovalo. Jde o to, že nevím o žádném jednoduchém aktuálním serverovém klientu, který by se dal lehko nastavit, a který by se dal spustit i v offline módu. Co jsem zatím tak hledal, tak mě nejvíc zaujal tenhle. http://cuberite.org/

  6. #21


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Ok, pokusil jsem se ten server spustit. Já se na něj od sebe dokážu napojit, nevím jestli se však na něj napojí ostatní z venku. hraju si s nastavením. Nejsou tam zatím žádné pluginy. Když tak se můžete zkusit napojit na 82.209.47.42:25565. Musím vědět jestli to vůbec funguje.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele elMagico
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    PN, TN, D2O, W3FT
    Příspěvky
    62


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Na 1.8 mi nefunguje


    Never Back Down ​!!

  8. #23


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Citovat Původně založeno elMagico Zobrazit příspěvky
    Na 1.8 mi nefunguje
    ok, začal jsem to řešit na fóru cuberite, snad mi tam pomůžou.

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele elMagico
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    PN, TN, D2O, W3FT
    Příspěvky
    62


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Ak bude treba na chod servera nejaké peniaze tak kľudne prispejem nejakú mesačnú sumu :)


    Never Back Down ​!!

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Komunita, která se starala o mc server zde, má teď vlastní hosting a reprezentují se jako survival vanilla server (podle mého názoru to moc vanilla není) pod názvem suvacraft.
    Citovat Původně založeno The Frisco
    Suva už několik měsíců nefunguje, pokud se nepletu.
    Ano Frisco suva už několik měsíců nefunguje. Bohužel to padlo z finančních důvodů.

  11. #26


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Jenže oni měli hosting v serverovně na mnohem silnějším stroji. Já mám server u sebe doma. Stroj je slabší a navíc se ve večerních hodinách vypíná. Pluginy tam žádné dávat nebudu, bude to jen Vanilla. Na chod serveru žádné peníze nepotřebuji. Jediné, co teď řeším, je to, že musím nějakým způsobem povolit připojování z venku do mé sítě konkrétně na port 25565. Očividně jen povolení ve firewallu nestačí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 29-03-16 v 16:16.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jenže oni měli hosting v serverovně na mnohem silnějším stroji.
    Eeeee SIlnější stroj ? Rly ? :D Zas tak silnější moc nebyl.

  13. #28
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    Teď o víkendu bych měl instalovat 2 nové stroje, takže tam nějakej mc klidně může běžet.

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele elMagico
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    PN, TN, D2O, W3FT
    Příspěvky
    62


    Odpověď: Minecraft na kotelni

    To by ti bolo určite dosť ľudí vďačných :)


    Never Back Down ​!!

  15. #30
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Odpověď: Minecraft na kotelni

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jenže oni měli hosting v serverovně na mnohem silnějším stroji. Já mám server u sebe doma. Stroj je slabší a navíc se ve večerních hodinách vypíná. Pluginy tam žádné dávat nebudu, bude to jen Vanilla. Na chod serveru žádné peníze nepotřebuji. Jediné, co teď řeším, je to, že musím nějakým způsobem povolit připojování z venku do mé sítě konkrétně na port 25565. Očividně jen povolení ve firewallu nestačí.
    To musíš ještě nastavit v routeru NAT.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •