Zobrazit výsledek ankety: Suhlasíte S Tým ?

Hlasující
28. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Áno.Súhlasím

    5 17.86%
  • NeSúhlasím

    16 57.14%
  • Len S Prvou Vetou

    3 10.71%
  • Len S Druhou Vetou

    4 14.29%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Zombie

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele PwneD
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    20

    Zombie

    Dobry den rad by som bol keby bol napr. posledne Ct a Dostal by Minigun aspon....
    Chcel by som este aby za kazde kolo by dostavali hraci po 5 bodu...Samozrejme ked bude mat niekto 70 bodov tak uz body nedostane...
    Dakujem :)

  2. #2

    Re: Zombie

    Ne poslední už má dost výhod, nikdo ho nemůže oslepit, má 4x větší HP a nekonečně nábojů ve zbrani.
    To už musí stačit

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele PwneD
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    20

    Re: Zombie

    Ako myslis... :)
    A co ak by nemal V.I.P ? vela ludi nam VIP-ckarom vipisuju daj mi Minigun atd...Nemam to rad vzdy im pisu nech si kupia VIP

  4. #4

    Re: Zombie

    člověk co nemá vip na zombie je těžká vzácnost vlastně nikoho neznám kdo by tam chodil a vip neměl.

  5. #5
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042

    Re: Zombie

    No tak to si jedinej včera sem tam byl hrál tam člen kterej měl 30 bodu ( za kterejch si koupíš v poho minigun i armor ) a prosim mě o minigun že nemá vip a takhle asi další 3 předevčírem

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    106

    Re: Zombie

    Virgi ale poznas :)
    napr.:foe :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Zombie

    Nebo třeba ANt.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    106

    Re: Zombie

    JJ :) tam je ich viac :)

  9. #9

    Re: Zombie

    Citovat Původně založeno HaX-sKiLLeR Zobrazit příspěvky
    Virgi ale poznas :)
    napr.:foe :)
    Foe má Vip jen si nekupuje minigun bazuku už ale jo. Kdyby nebyl VIP tak by se tam ani nedostal. Na jedničce ZM jsem non vip neviděl fakt dlouho. Možná ráno když je mín lidí, ale pod 12tý do noci těžko. Totéž se už vztahuje i na dvojku.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    103

    Re: Zombie

    AnT je vlastne kdo lebo my pride nejaky extra manik dneska som mu robil nervy som bol stale s nim ked daval protilatku ale daval neuveritelny skill ako by pouzival cheat

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Zombie

    Citovat Původně založeno CapsGlockk Zobrazit příspěvky
    AnT je vlastne kdo lebo my pride nejaky extra manik dneska som mu robil nervy som bol stale s nim ked daval protilatku ale daval neuveritelny skill ako by pouzival cheat
    Hele cetl jsi vubec pravidla fora??nechapu proc oteviras pres pul roku stary thread,jinak na zm by asi tezko fungovaly nejake cheaty...

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Zombie

    By ses divil, tak 4 dny zpátky tam byl borec s wh a hlásil jsem ho přes ! a nikdo nepřišel, tak jsem se hodil do spectu "jenže" po minutě mě to varovalo, že mám 20 vteřin na vybrání týmu nebo mě to kikne, žádná AFK kontrola mě nevarovala, tak jsem se hodil do týmu a potom hned zpět do spectu, ale aby toho nebylo málo, tak to už pro sicher mě nenapsalo nic a rovnou mě to po 10 sec přepojilo na DMFFA a já byl v prdeli i s celým demem, kde dohromady bylo 40 sekund a z toho 30 sekund ten borec zrovna byl zombie, takže jsem měl kulový. Tak třeba tohle nějak vychytat nebo mě je jasný, že admini tam nechodí(nepočítám ZM adminy), protože by jim to stahovalo 5 minut ty zombie sračky.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Zombie

    Ale rekni mi jak to tam vyuzil,pecka vidi pres zdi ale je mu to k hovnu..a rekl bych ze glock myslel neco jako ze se mu nacitaj samy body...a takovy cheat pokudvim neexistuje...

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Zombie

    Tak to řekni tomu týpkovi s tím wh, že mu to je k hovnu. Asi potřeboval body či co já vím, tak si zapnul aby měl na MG a BZ.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Zombie

    Ale i bez wh nahrajes stejne,nebo i vice,bodu nez s tím wh,proste je ti to na zombie k nicemu....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •