Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Grab+

Hybrid View

  1. #1

    Angry Grab+

    Zdravím.

    Chtěl bych se jen dotázat na co vaše servery "JailBreak" vlastní funkci grab? Doufám že mi tu nikdo nechce tvrdit, že tato funkce je na používána na pomoc lidem při bugu nebo záseku.


    Přijde mi že občas je tato funkce používána tak, že to hraničí s demencí až debilitou.


    Člověk to občas hodí za hlavu a řekni:,, Ano sranda musí být." Ale né abych kvůli tomu šel na jiný server a dojde tam admin který mě opět bez důvodu zabije grabem.


    Chtěl bych tímto "ČLÁNKEM" říct všem adminům aby tuto funkci používali s mozkem a jen v situaci kdy je to opravdu zbytečně nutné.

    Jelikož když pak člověk má čekat na další kolo Jailu, sčímž mu není ani udělen volný den a absolutně neřešením dané situace mi přijde nereálné.

    Nechci aby toto bylo řešeno adminy viz "KeYo", protože ten ktomuto nemá absolutně žádné pravomoce. Omlouvám se že zmiňuji hlavně daného admina, ale jeho "řešení problémů" a okolnosti banů mi přijdou nepřizpůsobyvé.

    Demo nepřidávám, protože si to mužete najít v záznamech nebo v logu spušteného serveru. Kde si majitel nebo daný admin který má přístup najde použití daného pluginu.

    S pozdravem a příjemném prožití zbytku večera T.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Grab+

    Jak správně napsat nahlášení/stížnost?

    Grab je tady skoro od jakživa, dosti tém tady bylo o zrušení, avšak to nikdy neprošlo, nemyslím si že by to prošlo i teď.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Grab+

    Jestli dobře vidím nepsal sem zde o zrušení této funkce, jen o to aby se daní admini kteří tuto funkci využívají až příliš, se tošku uklidnili.

    Nebo předělat grab jen pro adminy kteří vlastní tyto práva "abcdefghijklmnopqrstu"

    Díky.

  4. #4

    Odpověď: Grab+

    Grab je určený predovšetkým na knife, ten mod by sa bez toho nezaobišiel.
    Tiež trochu nechápem, načo sa ponecháva na jb, keďže sa tam aj často zneužíva. :)

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Grab+

    Při závažném zneužívání lze konkrétnímu adminovi přístup ke grabu odebrat, alespoň tak se to v minulosti nastavilo a plánovalo, zatím se toho ale nevyužilo, nikdo nedodal pořádné demo. Log nepomůže, nedokazuje zneužití.

  6. #6

    Odpověď: Grab+

    Myslím si že pokud se vtom někdo vyzná tak to z toho vyčte. Když je někdo zabit funkcí "Grab", je po té napsáno ihend více méně do "2s" že byl dotyčný klient zabit.

    Za druhé si jde člověk na server zahrát a ne točit adminy kteří tuto funkci zneužívají. Na to by zde měl být nábor, a hlavní admin by si měl toto ohlídat a zajít na server i pomocí "NONSTEAMU".

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Grab+

    Citovat Původně založeno Tvaaroh Zobrazit příspěvky
    Myslím si že pokud se vtom někdo vyzná tak to z toho vyčte. Když je někdo zabit funkcí "Grab", je po té napsáno ihend více méně do "2s" že byl dotyčný klient zabit.

    Za druhé si jde člověk na server zahrát a ne točit adminy kteří tuto funkci zneužívají. Na to by zde měl být nábor, a hlavní admin by si měl toto ohlídat a zajít na server i pomocí "NONSTEAMU".
    Grabem se při porušení pravidel může i zabíjet, takže log opravdu nic nedokazuje. Chápu tvoji stížnost, ale pokud se chceš dobrat nějakého výsledku, bylo by potřeba popsat situaci konkrétněji. Obecně se grab řešil mnohokrát a vždy se došlo k závěru, že záleží na konkrétní situaci, kterou je potřeba nějak doložit.
    Naposledy upraveno hofy; 15-03-16 v 00:39.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Grab+

    Někteří by se mohli od Nihilii jako jediného jsem neviděl ještě nikoho grabovat a za to má u mě jedno bezvýznamné plus :)
    -nemusíte ani hned hráče grabovat do vzduchu když se ptáte na mikrofon..stačí se ho zeptat přes ten váš adminský chat..(rada pro nadržené adminy kteří vše musí řešit grabem :)) )

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Grab+

    Keby ti nepobanujem kamikov, za ich demenciu, tak ma ani neriesis.. a nevim ani co riesis, kedze na servery som nebol straasne dlho, kvoli vyske to za prve a za druhe.. malokrat sa stane, ze ked grabujem dakoho zabijem.. a aj to obcas zabijem nejakeho spesla alebo admina cize kamiQa ktory nebude pisat EMO CRY THREADY ako tento tvoj, ktory je uplne zbytocny a len utok na moju osobu :D

    a neviem, co ti pride na mojich banoch neprisposobive.. do AF nevidis.. keby si videl,tak vies, ze vacsina adminov sa zhodla.. a ked sa chces zastavat dementov, nech sa paci.. lenze my tu budujeme JB (no skor ti starsi admini) uz roky a nenecham aby ho nejaky dementi pokazili napr tym, ze si zalozia klan a potom sa vyvysuju nad ostatnych (viz Pat)
    Naposledy upraveno KeYo; 14-03-16 v 23:01.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #10

    Odpověď: Grab+

    Dobrý večer pane KeYo.

    Vaše chování a vyjadřování je až příliš neslušné a nedá se vůbec brát k ohledu. Myslím si že na to nemáte ani pravomoc ani jejich svolení se do nich takto navážet. Takto bych asi okomentoval váš příspěvek.

    Tím že mi do chatu viz zde na webu napíšete že AMXX ovládáte, si bohužel netroufnu ani já, který stím má kolikaletou zkušenost.

    AMXX není pouze amxmodmenu které si vy napíšete do konzole. Dále bych zmínil délku banů? Trošku zajímavé, myslím si že to není ani kompetentní.


    Dále bych vás chtěl poprosit o přečtení opět mého prvního příspěvku. Nikde jste nebyl napsán jako hlavní osoba která zmiňovaný "GRAB" používala.


    Jelikož jsem viděl vaše vyjadřování zde v chatu, dále v zamčených forech zde tak jsem nechtěl aby jste řešil zrovna vy tuto debatu. Sám jak jste napsal jste vytížen školou tak to neřešte a poprosím vás si příště přečíst celý první příspěvek.

    Pěkný zbytek večera. T.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Grab+

    Dobrý deň pán tvaroh. Ospravedlňujem sa za svoju reč, ale nemienim rozmýšlať 2 hodiny nad tým, čo napíšem len preto aby to vyznelo čo najviac múdro.

    E: A Nikolka.. Veľa krát sa grabom na servery JB pomôže,, napr, keď je AFk hráč v cele, tak ho donesem do boxu a tam keď nesplní nejaký príkaz ho simon zabije, ale keď sa stihne dovtedy vrátiť, tak prežije a nemusí 30 minút čakať :) je plno atrakcii, kde sa dokáže človek zaseknúť a grabom sa to dá vyriešiť.. toto je asi 8z10 prípadov.. a tie 2 prípady sú, kedy sa niekomu niečo stane.. Lenže vy tie pozitíva nevidíte, vidíte len to, čo Vám príde vhod.. Ale to väčšina ľudstva
    Naposledy upraveno KeYo; 15-03-16 v 07:06.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Grab+

    Tvaroh pokud nemáš jasné důkazy (demo) o tom, že to někdo velice zneužívá, tak je tato stížnost bezpředmětná, jako byly i jiné před tebou. Doesko to napsal dobře a to je mod.
    Je sice hezké, že se tu snažíš něco vyřešit a budou ty velikonoce, tak i hezky vybarvit, ale opravdu se tímto nic nevyřeší. Akorát z tohoto vznikne slohová práce na několik stran.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: Grab+

    KeYo: Prosím vaše stupidní vyjadřování si nechte někam do vesnice.

    Ano, bohužel nesedím celý večer u fora abych mohl odpovídat do 10s po napsání příspěvku. A pokud si myslíte že rozmezí času mezi vaším a mém příspěvku je doba kterou jsem potřeboval na jeho vytvoření jste trošku na omylu. Asi bych vám tímto doporučil navštívení nejblížšího psychologa.

    Dále mě celkem rozesmála vaše poznámka viz: "keď je AFk hráč v cele, tak ho donesem do boxu", celkém vtipné ne? Myslím si že od toho je na server dostatečný počet CT aby si to pohlídali. Tak nám tu nezkoušejte tvrdit že musíte "nosit hráče". Kdyby jste hrál na serveru "public" a bomba zůstala na spawnu, také jí chytnete a donesete teamu T do ruky? Nemyslím si.

    Přemýšlejte nad tím co napíšete. Funkce "GRAB" patří na HNS, KNIFE + SCHOVKA.


    Britny
    : Zdravím, chcete mi tím naznačit že mám trávit celý večer nad tím abych točil dema nad tímto admin teamem? Bohužel si myslím že by mi nestačila ani velikost mého hardisku.

    Dále není má povinnost hlídat váš admin team, jediná možnost je aby si vedení portálu udělalo čas a dorazilo na server pomocí "NONSTEM" klienta.

    Je sice pravda že Velikonoce se blíží, ale barvičky jsou zde na forku aby se používaly. Jsou zde označené věci které uznám za důležitější. Bohužel dělám redaktora, a jsem už naučený takto psát a upravit si po sobě text aby nějak vypadal. Tak nevidím jaký máte problém s barevným textem. Alespoň text nějak vypadá a je urovnaný, né jako "slohy" které píšete vy.

    Hofy: Ano, při porušování pravidel, ale porušení pravidla není být afk. AFK není důvod aby na mě použil GRAB a nesl mě jak pytel brambor přes celou mapu.

    Pokud máte adminy kteří si musí stímto hrát, udělejte si server přímo pro ně, ať si tam třískají jeden druhého o zem. Nebo bych doporučil nahradit plugin "GRAB", pluginem "Shoop Da Whoop" čímž admin nebude muset mě táhnout jako pytel brambor.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Grab+

    Mojko.. nepochopil si to.. to ze ho zoberem do boxu znamena, ze mu pomozem prezit kolo, kedze CT po uplynuti 10 sekund od zaciatku kola uz fraguju cely, zatial co simon je stale v zbrojke a nedava ziadne prikazy.. tak nabuduce zapoj tu svoju hlavicku, ktorou vymyslas vsetky tie tvoje barvicky a skus pouvazovat nad tym, jak som to myslel.. ale chapem, asi nerozumies mojej vidieckej reci
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Grab+

    Britny: Zdravím, chcete mi tím naznačit že mám trávit celý večer nad tím abych točil dema nad tímto admin teamem? Bohužel si myslím že by mi nestačila ani velikost mého hardisku.

    Dále není má povinnost hlídat váš admin team, jediná možnost je aby si vedení portálu udělalo čas a dorazilo na server pomocí "NONSTEM" klienta.
    Nikdo po tobě nechce, abys snad stále točil dema, ale pokud se ve tvé přítomnosti vyskytne admin, který toho zneužívá, tak ho můžeš natočit, hodit do stížností a grab se mu odebere, pokud stížnost bude oprávněna. Vedení portálu nesedí 24/7 na servrech, aby tam hlídal adminy - proto se mají se stížností předložit i dostatečné důkazy.

    Takže trošku přemýšlej než něco napíšeš. Jestli k tomu nemáš tedy důkaz, tak to locknu, protože toto nikam nevede.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •