Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Grab+

  1. #16

    Odpověď: Grab+

    Ano pane KeYo. Bohužel v té mě "hlavičce" toho bude trošku víc než v tvé vaší, viz vaše vnímání. Bohužel nerozumím tomu, že vás pořád baví se nad někým vytahovat hloupýma prupovídkama.

    Je mi nehorázně zle, když zde čtu co z vás padá za hlouposti. Nechte si své prupovídky na koledu. Budou Velikonoce jak to zde již zaznělo.


    Britny: Já bych totiž rád aby toto řešilo vedení, ne nějaký server admin nebo moderátor. Pokud ty to bereš za hloupost, pojď ke mě na server nahodím si tam "GRAB" a budu s váma tam mlátit o zem jedna báseň. Pak mi řekne jaké to bylo.

    Pokud bude toto forum založené, vytvořím nové aby se toto téma konečně jednou vyřešilo.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Grab+

    Vedení je Kotel a ten na toto nemá čas řešit kdo kde graboval, protože se zde vychází pouze z důkazů. Jako že si sem dojde hráč a napíše "hráč player má wh ab IP ***** ID *****, dejte mu prosím ban"

    Máme mu dát ban jen tak bez důkazů? A dotyčný nám napíše, že on nemusí točit dema, že to mají dělat admini (pravda) ale pokud se na serveru žádný nevyskytuje, tak jen tak banovat, či něco řešit, protože někdo něco napsal na webu se nedá. Jestli to stále nechápeš, tak je mi to líto. Pokud budeš nadále zakládat tyto stížnosti a ani si nepřečteš, jak správně taká stížnost má vypadat, tak se budou mazat a za spam dostaneš akorát ban na web.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18

    Odpověď: Grab+

    Vy asi stále nechápete že se nejedná o WH, AB ani SH. Já si klidně počkám na vyjádření vedení, možná sem zde ještě nějaký admin také něco připíše.


    Myslím si že to je vše co bych zrovna s vámi zde řešit. Díky, přeji pěkný zbytek dne.


    A pokud mi vyhrožujete banem, je mi to celkem jedno. Aspoň lidé vidí jak se to zrovna z vaší strany řeší.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Grab+

    a ty si zas stale nepochopil, co som myslel tym, ze AFk hraca zoberem z cely do boxu.. :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #20

    Odpověď: Grab+

    Vaše názory mě již nezajímají pane KeYo, zde jde vidět jak se vyjadřujete. A myslím že jsme spolu husy nepásli aby jste mi mohl tykat. Díky.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Želví Království
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Grab+

    Hraju CSko sice teprve 3 týdny, ale nevšiml jsem si žádného zneužívání grabu ze strany adminů. Párkrát např. vynesli Afkaře z cel při módu, aby se hra nezdržovala, nebo když měl někdo problém dostat se po žebříku někam nahoru na start atrakce, vynesli ho tam.
    Pokud tě někdo zabil grabem, těžko to bylo úmyslně, popřípadě opakovaně úmyslně.

    Bylo by nejlepší to pustit z hlavy, na JB jsou mnohem horší věci.. (např. CTčka neustále přejíždějící autíčkama jak T, tak ostatní CT)

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Pou
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Na salámu
    Příspěvky
    86

    Odpověď: Grab+

    Myslím že
    Nahlášení cheatera
    U nahlášení cheatera je třeba napsat důvod podezření, nick, ID, IP, server a dodat demo.

    Né že bych chtěl nějak rýpat.

    Toto téma se tu přemívá už snad od počátku JailBreaku. Vyřešilo se něco? Ne .. Stejně se s tím nic neuděla. Není to tak dlouho co tu byl podobný thread. Jde vždy o jednotlivce, kterému se něco nelíbí/stalo, a tak hledá nejbližší a nejmenší míru protizákonitosti. Nějak bych to neřešil. Né že by na tom nebylo něco pravdy, to netvrdím. Každý víme svoje, že. Stále ale nechápu, proč se řeší něco co se "tahá z koše." Je to stále dokola a dokola a dokola. Nic to nezmění. Dokud nemáš Demo, tak to nikdo moc brát nebude :) Neber to zle, ale stěžovat si na "funmódu" že s tebou někdo vytřel zem, je podle mě hloupost :) Díky za pozornost :)
    Pou je dle myho nejvetsi chyba co se tyce naboru spesla. Je to snad i horsi rozhodnuti nez kdyz dostal spesla WAU.
    Kdyz je na serveru admin/jiny spesl tak nedela bordel ale jakmile je tam sam tak hned zacne delat blbosti a bordel se svou partou

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Grab+

    LOCK

    Jestli bude mít kotel zájem se vyjádřit u někoho kdo má natolik nízké IQ, že ani neumí založit řádnou stížnost, tak se vyjádřit může i přes LOCK..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Grab+

    Takže v prvom rade chcem poďakovať adminovi, ktorý umožnil písanie do tohto threadu.
    Keď, už je tu sťažnosť na grab a vidím, že to nechcete nejako riešiť lebo nie sú tie vaše dokazy, tak Vám jeden poskytnem.
    O aký ide? Ide o noflash spôsobený grabom, ale najlepšie sa to vysvetli na situacii: Nové kolo, našiel som v cele flash, idem zdrhnúť, hodím to, nikto nič nevidí, zdrhám, ale zrazu dostanem od týpka, lebo si grabom zrušil flash. Zámerne som nenapísal admina. Ak ste si všimli tak grab pôsobí ako noflash, si flashnutý, grabnes a nemáš flash. A toto už veľmi zasahuje do hry. Teraz si poviete: Však to normálny hráči nemajú, tak prečo to rušiť. Hráči nemajú, ale ktokoľvek si ho vie nabindovať, potom keď stlačí tlačitko s grabom tak mu vypíše v konzole, že tento nemôže používať, ale antiflash aj tak má, síce grabuje ani nie sekundu ale na antiflash to úplne stačí. Kto neverí nech si nabinduje, a hodí si flash pod nohy a potom stlačí grab. Už len toto by malo stačiť na to aby sa Vám trocha otvorili oči, chceli ste pridať prednedávnom do shopu pre teroristov flash, ale k čomu keď stačí grab a je celý flash v riti.. Skúste nad tým porozmýšlať.

    A ešte k jednému postu: Hral som knife pred 5timi rokmi, a žiadny grab tam nikdy nebol.

    Ďakujem to je všetko čo som chcel. :)

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Grab+

    Kotel to už opravil, díky za upozornění.
    Naposledy upraveno hofy; 15-03-16 v 20:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •