Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Windows 10 - CS 1.6 Problém

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Ahoj, na novém notebooku byly Windows 8.1, ty jsem nechtěl a dost lidí mi říkalo, že přechod na WIN10 bude o dost lepší, tak jsem přeinstaloval, všechno funguje jak má, s Windows 10 jsem spokojený, jen je tu jedna chyba a to u Counter Striku 1.6tky, kdykoliv jí zapnu, už v menu mám 24 fps, zkoušel jsem přepínat to přes grafiky a tak dále, no bez úspěchu, zkusil jsem snad vše co se dalo, tak nevím, nemáte někdo nějakou radu? Kvůli csku se mi nechce vracet zpět na Win 8.1.

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Doopravdy nikdo netuší, co by to mohlo způsobovat?

    https://gyazo.com/4345767cb8a9ab13b6a132d3b5354d11 Takhle to mám v Nvidii, stejně stále se to sekne na 23 fps, více to nejde.
    Naposledy upraveno Nixvan; 11-04-16 v 23:29.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190


    Odpověď: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Poradím ti asi jen základní věci, ale možná jsi něco z toho neudělal a třeba ti to pomůže.

    1) Úplně dole v nastavení grafiky (samozřejmě v nastavení nvidie) máš položku "Vertical sync", která musí být vypnuta, tedy OFF.

    2) Přímo ve hře musíš mít nastavenou grafiku na OpenGL (options-->video-->render-->openGL).

    3) Nyní zkus zapnout hru a do konzole napiš: fps_max 101

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Ano, všechny tyto věci jsem zkusil, nic nepomohlo.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Uplne stejny problem jsem mel take, kdyz jsem nahodil 10 na ntb.. Reseni jsem nenašel..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #6


    Odpověď: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    skús si dať skontrolovať log na pchelp
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146


    Odpověď: Windows 10 - CS 1.6 Problém

    Ja mel taky win 8 a presel jsem na win 10 a fps 101 kdyz mam v polovine baterku vybitou napriklad 60 az 50 mam fps kolem 40 stalo se i to ze jsem mel nabity ntb do 90 zapnul jsem csko mel jsem 15 az 20 zkus zasun baterku do ntb a zapni csko mel bys mit 101 u me to tak funguje :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •