Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Žádám o dodání dema: Biatch (sTep)
    Lolec
    V-Remix

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    http://uloz.to/xnSgkpUi/fur2-dem
    Tady to máte a tímto žádám všechny hráče druhýho teamu at sem taky dají svá dema. Saška, Rejdžyoda, Tečka, Resume a 5týho neměli...
    Aspon se uvidí jak yoda v půlce sám odešel...

  3. #18

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Stepova žiadosť o dema je neplatná, nestihli ste o ne požiadať v časovom limite. Radšej pošlite zbytok dem.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Koho to zajímá na mém demu jde vidět jak odešel.... takže ho taky nemůže mít.. nehraj si na ocáska..

  5. #20

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    15) Týmy si můžou od hráčů z druhého týmu vyžádat demo (maximálně od tří hráčů!). Aby byla žádost o dema platná, musí tým požádat po dohrání zápasu, demo musí daní hráči dodat do 10ti minut od žádosti. Nepřítomnost na foru neomlouvá! Demo od daného hráče může na forum dát i jiný hráč ze stejného týmu
    Hodinu sa čaká a je tu len jedno demo.. aha.


  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Darone pokud začneš tady něco o diskvalifikaci tak si přečti svá pravidla.. pokud to chceš rozebírat tak v našem zápase s váma byl nahradník co nestřídal a to se nesmí.. protože ve spectu nesmí být přece nikdo máš to v pravidlech. Takže pokud tu něco začneš budeš diskvalifikován i ty!!!

    Mám demo chceš?

  7. #22

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Na našom zápase bol jedine Dozor a to Kajuška, ktorá sa v žiadom teame nenachádza.
    O dema bolo požiadané do zlého threadu, takže túto situáciu konzultujem s inými adminmi. Čoskoro konečné rozhodnutie bude uverejnené.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Nebyla uvedena jako dozor. Tím pádem nemohla být na serveru.

    A pokud čtu správně v pravidlech není uveden limit kdy si můžu vyžádat demo od hráče jen je tam limit 10ti minut na dání dema od toho hráče.
    Naposledy upraveno sTeP; 24-04-16 v 17:35.

  9. #24

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Na dozore mal byť pôvodne admin Noubady, ale kedže neprišiel online, tak som na dozor seba, aby hráči vedeli od koho si majú pýtať connect, ale naslédne sa na dozor uvoľnila adminka Kajuš, tak som ju poprosil, aby nám prišla počítať kola.

    Ospravedlňujem sa s tým časovým limitom.
    Naposledy upraveno Darongodx; 24-04-16 v 17:44.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    To je asi jako žádat o dema v registraci :D :D

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Zkuste zatím použít hltv, tam by mělo být vše, a pak se rozhodněte, jaká dema opravdu potřebujete. Žádosti o dema se používají při opodstatněných případech, ne že každý bude chtít od každého demo jen tak.

    hofy-1604241429-de_dust2.zip
    hofy-1604241451-de_dust2.zip
    hofy-1604241432-de_dust2.zip
    hofy-1604241349-de_dust2.zip
    hofy-1604241400-de_dust2.zip
    hofy-1604241337-de_dust2.zip
    hofy-1604241331-de_dust2.zip

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Jezis vy ste fakt dementi, dema sa maju pytat ked mate podozrenie na cheating a nie na to aby ste kontumovali zapas (nahrava aj hltv takze ak chcete vidiet ako ste dostali na prdel tak si pozrite to) a riesit ze tam nebol dopredu oznameny dozor je tiez absoulutna picovina len preto ze neviete hrat na urovni win teamu tak hladate akukolvek picovinu aby ste postupili, fakt ubohe a tieto picoviny by som proste ignoroval.
    Naposledy upraveno Idea; 24-04-16 v 17:42. Důvod: Slovnik na urovni dementov ktori tu pisu.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  13. #28

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Dáme čas teamu cikula s.r.o na prezretie HLTVčiek, ak nájdete podozrivé momenty, ktoré budu aspoň trochu naznačovať akýkoľvek cheating, tak hráči budú povinný dodať svoje demá.

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Re: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Já bych to uzavřel. Kajuska mi tam nevadila.. Jen chci upozornit jak využívají dema a pravidla k tomu aby vyhráli. I když on sám demo 100% nemá. I kdybychom byly 4tí je mi to jedno. Já si šel zahrát. A podání bylo podáno po tom co odešli naši lidé do offu.

  15. #30
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Furien Turnaj 5v5 - 24.4. 2016 - Registracia

    Hele demo mám kdyby si chtěl ale bohužel spadlo mi to pak takže nemam demo uplne ale to je stejně jedno o demo sis požádal až o hodinu ja si požádal včas a snad jak psal pan Idea je to moje věc jestli si požádám o dmo ne co třeba jsem lovka a mám podezření :D fuck this logic peace nechám to na adminech. Jinak sTep nemyslel jsem to nějak blbě taky jsem si chtěl jen zahrát ale čekal jsem na vaše dema i pul hodiny pak jsem psal Daronovi.
    Toť odemě vše poroučím se yoda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •