Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Pc ztratil výkon

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Unhappy Pc ztratil výkon

    Zdravím.Dostal jsem před rokem po známem starý pc:
    Nvidia GEforce MX 440
    Intel pentium 4 CPU 1.80 GHz
    256MB RAM
    Windows XP Home SP 3

    Na tomto počítači dřív jely hry i csko celkem dobře.Hrál jsem klidně jailbreak i zombie bez sekání a to jsou náročnější mody.Jenže cca před půl rokem se stala nemilá věc.V tu dobu jsem csko na pc neměl a spíše sem na pc pracoval pár měsíců.Potom co jsem si csko znovu nainstaloval tak mám na jailbreaku dost pády fps že když se koukám jako do prostoru mapy tak mám 30-42 fps a když do zdi tak 100.To samé na zombie modech a celkově na větších mapách.V tu dobu co se to stalo jsem nic neinstaloval jen pamatuji slim drivers což je program na upgrade driverů.A to jsem aktualizoval jen zvukovou kartu která nakonec stejně nešla tak jsem ten driver odistaloval.Ještě vím že jsem si dával aktualizovat drivery na grafiku ale tím to určitě není.Zkoušel jsem dávat původní a nepomohlo.Nakonec jsem aktualizovan na nejnovější a taky to nepomohlo.Zkoušel jsem už všechno.Defragmentaci disku,čištění disku,odvirování různými programy (avast,avg,avira eset online scanner a spousty dalších... jsem si jist že vir to není) potom jsem ještě zkoušel povypínat zbytečné procesy.Nic nepomohlo.Je tu někdo ... nějaká hodná duše která se vyzná v pc a řekne mi čím to je ? Jinak už jsem fakt zoufalej.To už není možný zkoušel jsem VŠECHNO co mě napadlo.

    EDIT: zapoměl jsem ještě napsat že když se to seká tak pc nejede na plný výkon.(myslím využití CPU a RAM) nevím jestli to má nějaký význam.
    Naposledy upraveno Hauss; 28-03-16 v 00:02.

  2. #2


    Odpověď: Pc ztratil výkon

    Tieto komponenty su dost stare, .. Problem teda v softwari nie je, ale v hardwari. Predovsetkym to chce upgrade HW, nejake lepsie RAM a mozno aj graficku. Vobec sa ti necudujem ja mam 256mb 256bit grafiku, 2 jadrovy 2.10 GHZ a 5GB RAM a v CSKU nemam stabilnych 100fps, teda aspon na ZM modoch, v klasickom ako takom uz mozem hovorit o stabilnych 100.

  3. #3


    Odpověď: Pc ztratil výkon

    Je mozne ze PC nepusti viac fps. mam max 71 viac to nepusti. ale nemam lagy
    Spoiler Spoiler:


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Pc ztratil výkon

    Mě nejvíc vadí že dřív to jelo a ted to najednou nejde.Na classicu mám stabilních 100 fps občas to skočí na 99.Výjmečně 98.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •