Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Knife - spešl

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    spermie 8===m===D
    Příspěvky
    9

    Knife - spešl

    Zdravím,
    navrhujem spešl na knife z dôvodu častého porušovania pravidiel(vlak,blok)...
    Speslov by vyberali knife admini, inšpiroval som sa z Furien spesl bolo by to takto :
    Spešl - Vybrali by sa najvhodnejší kandidáti, na vek by sa nepozeralo. Admini by vedeli po čase "spešlovania", či ten daný spešl vie riešiť situácie s kladnou hlavou, alebo ne, či má záujem riešiť hlásenia na kemp,txt a iné sračkoviny (ak by to bolo možné, tak by spešl videl len hlásenia z knifu[ale to je už asi zložité]). Ak by na to mal, tak po nejakej dobe by mohlo dojsť k povýšeniu na SA/Trial Admina.
    ale namiesto kempu,txt.. by riešili blok,vlak,nadavky mali by grab,kick,mute a možno ten slap, po pripade ak by sa na tom zhodol knife admin team (možno len ten grab)

    výhody pre server :
    + obmedzil by sa vlak/blok = menej vulgarizmu
    + uvidi sa ako sa hrač(spesl) chová na servery a či má na to byť "Trail" adminom
    + lepšia hra,nebol by tam taky bordel
    + úroveň knifu ++
    + pomoc adminom

    niečo ešte po pripade pridám,upravím, kľudne môžte písať nápady

    Viem, hrávam tu síce krátko a mal som dlhú prestávku,ale hrával som tu ešte pred 4 rokmi.Napadlo ma to, keď som to videl u Darona a pomyslel som si na náš "strážený" knife, bohužial často sa stáva, že žiadny knife admin nie je online a na servery je tiež málokedy, viem že admini majú svoj život a nemôžeme im to vyčítať, keď to robia z vlastnej vôle, ale neskutočne by to pomohlo knife serverom a myslím si, že je to skvelí nápad.

    Btw. Som rád že aspoň Does keď to videl to chce uhrať aby to vyzeralo že sa oto starate ;))
    Naposledy upraveno CuMSpeRM; 28-03-16 v 20:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •