Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58

    ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178023)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '39951'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^Cha0S_! >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ^AirBone#| ALLAH
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:493025929
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:493025929
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 151.236.224.48
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 151.236.225.200
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Kenny je mrtvy! >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz


    Poznamka:


    Ahoj, na 1 pc hrame spolu ja s bratom (mozem poskytnpt aby ste verili aj fb ci nejake kontakty na nas)

    Ja, pod menom ^AirBone#| ALLAH alebo VSEMOHUCI ALLAH hravam len furien a obcas nejake ine mody ako surf alebo awp.
    Moj brat hrava vselico, je mladsi a tak ho nechavam na moj pc hravat. Ale blbec ked sa uz tak mam vyjadrit mi dal do cska wh a ab a ktovie co este s nazvom FIghter a nejake znacky... a prisiel zamnou s tym ze dostal ban ze co ma robit, pokarhal som ho a vynadal mu... dostal ban na dustl only servere, co ja ani nehravam, nikdy.
    uz ho na svoj PC ani nenechám. CS som preinštaloval aby tam cheaty neboli.
    Hrajm na kotelne uz vyse 5 rokov a doposial som nikdy ziaden cheat, skript ci nejaky zly config nepouzil, prosim teda o UNBAN, navyse sa chcem aj zucastnit turnaja na furiene a rad by som sa zucastnil, povazujem sa za dobreho hraca, ziadne cheaty nepotrebujem, naopak hlasim pravidelne adminom cheaterov a kemprov na serveroch.
    Tym padom prosim o unban.
    V pripade akychkolvek informacii ma kontaktujte a poskytnem doklady ci informacie ktore sa tykaju hry.
    Vopred dakujem za riesenie mojho unbanu.
    na webe: Iluminato
    na serveri: ^AirBone#| ALLAH

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Viem a chápem váš pohľad na cheatovanie pretože mám naň rovnaký pohľad, no aj napriek tomu, je v tom blbý systém, že dostane niekto ban, kto ani necheatoval.
    Ja za to nemôžem a ani s tým nič nemám, tak prečo si teraz ja nemôžem rok zahrať na vašom portále?
    Lepší portál ako Kotelna nepoznám, skúsal som ich viac no toto je najnormálnejší portál na SK/CZ a možno aj v porovnaní so zahraničím.
    Prispievam každý mesiac na chod portálu tým že si kupujem VIP, pomáham pri hladaní cheaterov a ľudí čo obchádzajú bany.
    Ak by som chcel mohol by som aj ja obcházat pretože mám DIP a viem ako na to,no nechcem, pretože viem že som v tom nevinne a chcem hrať "legálne" bez svedomia že obchádzam.
    Viem rozoznať akékoľvek cheaty, kedže som už videl ako to funguje u hráčov, no ja sám som to ešte nikdy nepoužil.
    Ešte raz žiadam o uváženie vážnosti banu a prehodnotenie.
    Mám záujem hrať ďalej na kotelne, 5 rokov hrávam na kotelne, pomáham adminom riešiť problémy, píšem im aj cez admin správy ako aj cez steam a nakoniec mám ban ja za to že som vlastne ja nič nespravil zlé?
    Navyše som CS preinštaloval a žiadne náznaky cheatov či programov ktoré sú v rozpore s pravidlami som odstránil.

    Ešte raz prosím o prehodnotenie a uváženie.
    Viac ako sľub a slovo že sa to už nestane vám dať neviem, no je to pravdivé.
    Budem sledovať odpoveď, vopred znova ďakujem za prehodnotenie, uváženie a rozhodnutie sa.
    Každopádne dúfam že unban dostanem, kedže somnou nikdy žiadne problémy za vyše 5 rokov neboli, žiadne bany ani sťažnosti, prispievanie cez VIP kotelne, pomáhanie adminom, hlásenie cheaterov a obchádzačov a pomáhanie novým hráčom so systémom hry, učím ich ako sa hrá a aj vodím na vaše servery plno ľudí aby si zahrali.
    Budem čakať na odpoveď.

    Iluminato
    ^AirBone#| ALLAH

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Ahoj, jde o to, že pokud by ti dal banující admin unban, dostane unban i tvůj bratr.

    Dle toho co píšeš jsi rozumný člověk a celkem bych i věřil, že cheaty nepoužíváš. Bylo by nejlepší, kdyby sis ty a Tvůj bratr stáhli steam a buď přes něj a nebo normální krabicovou verzi koupili. Poté můžete hrát na Kotelně a hlavně každý sám za sebe.

    Třeba se Kenny slituje a dá unban s podmínkou.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Ak sa admini zhodnú, tak nemám problém dať ub.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  6. #6
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Znám ho z furienů, celkem fajn kluk. Moc se mi ani nechce veřit že by zapnul "on"

    E.: -__-
    Naposledy upraveno Galaverenc; 29-03-16 v 19:41.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Citovat Původně založeno Klacek Zobrazit příspěvky
    Znám ho z furienů, celkem fajn kluk. Moc se mi ani nechce veřit že by zapnul
    Nezapl on, ale jeho bratr

  8. #8

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Však si kupuješ VIP,keď je zľava na steamu na countera tak to stoji pár eur, budeš to mať zaheslovane a brat sa ti tam nedostane no. Ak mu daš ub bude to voči druhým takymto zabanovaním nefér.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Ja mu len tak ub nedám.
    Napísal som, že ak sa admini zhodnú pre ub, napíšte pro alebo proti.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Ahoj, ja som proti unbanu. Ide tu proste o princíp. Ak by to bol starší ban udelený cca. pred pol rokom, tak ešte by sa to dalo zvážiť. Hráč má možnosť dostať druhú šancu tým, že si kúpi CS na steame v každom prípade.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: ^Cha0S_! (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!

    Pokud banující admin nedá unban, nezbývá ti než zvážit koupi originální hry, což je standardní postup.

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •