Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: GW Neděle 3.4 2016

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Frýdek-Místek

GW Neděle 3.4 2016

Zdarec lidi, zítra plánuji GW, tak se chci zeptat jestli druhá strana bude nebo né. Boužel teď koukám že RO je off, snad to rychle vyřeším s Kotlem.
    Diego

Game Master Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň

Odpověď: GW Neděle 3.4 2016

Stačí ho zapnout.

Hele diego rad prijdu a pripojim se k vam v kolik mam prijit at se muzem dopredu domluvit co za class atd...?

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Frýdek-Místek

čau, sice je slabá sestava, ale zkusit to můžem, už tu jsem tak klidně přijd hned domluvime se. ( TS: gwro.cz sk. VoD)

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Tak co Diego ty woe domluvíte se nebo to byl zas jen nějaký planý poplach?

Minulou nedelu byl dieguv team asi v poctu 7 lidi ready souper se vsak nedostavil...

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Soupeř se nedostavil z jednoho prosteho duvodu.... Když si Diego usmyslí, že sežene lidi a pujde se na GW neznamená, že se soupeř z toho posere. Soupeř čekal taky několikrát a Diegův tým se nedostavil. Takže asi tak.

Co tady hucis vole ja ti rekl co a jak to ze se tady neumite domluvit a jednou nedojde ta gilda podruhe zas ta je vas dmntni problem..takze asi tak.. A to ze diego nekoho sehnal a vy nerdi ste naschval neprisly pze jako prece se stoho neposerete...je uz dmnce na dalsim levlu..
    Naposledy upraveno Ashnazai; 05-04-16 v 20:11.

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Uklidni se prosimtě ja ti tady zas napsal jak to bylo něž si přišel a začal to tady řešit. Myslim si že my sme ti poslední co se neumí domluvit. Nejdřív si zijsti podrobnosti a pak tu vykřikuj frajere. Naschval to určitě nebylo ještě jsem obepisoval lidi jestli se jde. Odpovedi byli že nemužou. Takže stou tvoji demenci na dalšim lvlu nevim jestli uspěješ. :) Doufam, že se ještě někdy sejdeme na gw obě guildy aby si pochopil o co tady jde.

PS: Možna kdyby si viděl nějaké woe video, nebo četl nějaky chat nebo si aspoň přečetl topic GW 2016.03.06 tak by ti to asi došlo.

Ragnarok admin
    Datum registrace
    Jun 2014

Naše sestava se skládá asi z 5-6 lidí (kteří by se dali považovat jako aktivní), na které mám kontakt já + další 2-3 lidí, na které má kontakt Kexa (tu má nick BSBProff, nevím jestli chce být inkognito, pokud jo, tak sorry :)). Nevím jakým způsobem se domlouváte vy, ale u nás to probíhá dost staromódním, ale za to poměrně efektivním způsobem. Já se zeptám Kexy jak to vidí s jeho lidmi a zeptám se lidí na které mám kontakt. Většinou do 24h (často o dost rychleji) jsem schopen zjistit kolik by nás na GW bylo.

Dokud GW byly pravidelné (neděle, ve středy jsme nechodili), tak jsem se akorát Diega ptal jestli jich bude tisíc nebo milion, abych věděl jestli bude stačit 7 lidí nebo máme shánět ještě někoho dalšího kdo to 3 roky nehrál. Jednou se stalo, že se Diegovci nesložili vůbec. Pak jich zas přišel obvyklý počet, pak jich přišlo méně, pak vůbec, pak zas obvyklý počet (tipuji, pokud to chceš přesněji tak GW statistiky, nechci se mi to sepisovat).

Tak jsme si řekli, že pro nás nemá se skládat na GW, které možná ani nebudou, protože soupeři nemají jednotnou sestavu, vázne u nich komunikace nebo je tam jiný problém, který způsobuje, že nejsou schopni chodit pravidelně na GW. Jednou z praktik Diegovců je nepřijít na GW, tím donutit soupeře odlognout a v posledních 5-10minutách se snažit vzít hrad. Z hradu toho sice moc není, ale nevidím žádný důvod jim ho takhle zadarmo nechávat, zvlášť když se nesnaží. Protože ale nikdo z nás nechce hodinu sedět v prázdném hradě jen proto, aby dal 3 Asury, tak jsem se dohodli, že se GW na neurčitou dobu vypnou, dokud se neobjeví nový soupeř.

Předminulý čtvrtek (tzn 24.3) jsi tady, Ashnazai, přišel s tím, že se nikdo nedostavil na GW. Na to ti bylo vysvětleno z jakého důvodu to bylo. Někdy později jsme se potkali ingame a já jsem ti sehnal kontakt na Diega (sehnal jsem ti Diega, ale předpokládám, že jste dostatečně inteligentní a nějaký kontakt jste si vyměnili), který nadšeně řekl, že tedy sežene lidi. Já jsem se poptal naší klasické sestavy a zjistil jsem, že jsme schopní se v neděli dostavit, pokud jim to řeknu dopředu. Na to jsem odvětil, že se pokusím co nejdříve (okamžitě až budu mít jistotu jestli soupeři budou nebo nebudou) dát vědět. Někdy v sobotu jsem se Diega ptal, jestli to tedy s těma GW myslí vážně a říkal, že neví, ale že se mi ještě ozve. V neděli jsem se snažil z Diega vymlátit jestli tedy na ty GW přijdou a jestli to můžu naší bandě potvrdit. Kolem sedmé večerní mi Diego napsal, že on má nějakou oslavu a na ty GW nepřijde a zbytek lidí od nich nejsou schopni se domluvit bez jeho asistence, takže žádné GW nebudou. Na to jsem lidem od nás řekl že se tedy GW nekonají a že nemusí spěchat/můžou jít ven/můžou koukat do zdi.

Minulou sobotu (tzn 2.4) Diego napsal na fórum, že plánuje GW a jestli budeme tak hodní a dostavíme se. Vzhledem k tomu že fórum nesleduji každý den, tak jsem si toho nevšiml. Nicméně Diego mi pak večer napsal, že by chtěl ty GW, ale že neví co je ze serverem (tenkrát nejel web ani hra). Na to jsem mu odvětil, že netuším co se děje a ať se zeptá Kotla. Nikoho jsem zatím nesháněl (protože by mi bylo trapné asi po páté shánět lidi a pak se jim omlouvat že tedy žádné GW nejsou, protože se soupeři zase nedostavili). Další den odpoledne mi Diego napsal, že to s jejich sestavou nevypadá úplně valně a že, cituji, "Bude stačit Elleshar a ty" (pojmem ty je myšleno Zereges, tedy já, pokud by to někomu nedošlo). Na to jsem odpověděl, že takové GW mě nelákají a že dokud nesežene lidi, kteří jsou ochotní chodit pravidelně, tak ať se neobtěžuje něco dělat. Později ten večer, už během GW, mi vysmátý Diego napsal, že mám přijít na GW, že "můj kámoš nedává". Až jsem si kolem 12 sedl k počítači, tak jsem na to reagoval, podle dostatečně přiměřenou odpovědí - WTF?

Věřím tomu, že kdybychom na ty GW přišli byť i jenom já, Elleshar a Kexa, tak to po 10minutách vypnete (soudím podle toho, že se to už párkrát, v podobných situacích, stalo).
    Dokud se tedy Diego, nebo někdo jiný nerozhodne, zda na ty GW chodit chce, nebo nechce, tak účast z naší strany prostě nečekejte. Ne z důvodu že se, jak si Ashnazai myslí, nejsme schopni domluvit, ale protože nebudeme skákat tak, jak si Diego usmyslí.
    Tvůj přístup je taky poměrně zvláštní. Přišel jsi, zjistil jsi, že se nekonají GW a začal si prskat a dožadoval ses, abychom ti my udělali zábavu. Mnohem lepší by bylo, kdyby sis sehnal lidi sám.

BTW, pořád jsem přípustný návrhům na změnu nastavení GW (například přidání lepšího equipu pro GW chary), ale jediní lidi, kteří o to zatím projevili nějaký zájem, byli z naší strany.

TL;DR: Dokud nebudu mít jistotu (nebo aspoň naději), že na ty GW budete chodit pravidelně v počtu alespoň 10 lidí (nebo 7 schopných), tak si o nás můžete nechat leda tak zdát.

Je to tedy jen můj názor, ale věřím tomu, že zbytek lidí od nás s ním sympatizuje.
    Zereges <Ekirei>

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Frýdek-Místek

Jednoduché, třeba dva dny předem např. budu psát ano máme sestavu v Neděli GW chceme si zahrát. Pak stačí jednoduše odpovědět, Ano rádi přijdeme si zahrát nebo taky ne. Platí to taky naopak. Nedělal bych z toho žádnou vědu. Není žádný Diego tým není tak to pořád nezmiňujte. Je mi jasné když řeknu že chceme GW že se z toho nikdo neposere, o to mi ani nejde :D. Pravidelně bych to viděl na neděli, logicky muže více lidi. Ale pořád platí ta domluva tady, zeptat a odpovědět. Dále když vidím že není schopná sestava tak prostě jednoduše nebudeme hrnout do předem prohrané války jen tak for fun chcípat, a pak následně poslouchat od vás jak jste si nás krásně dali. Jste se nějak rozepsali, myslím že to není nutné. Tak nic, já jdu zase snít, Zdar ( Diego VoD)
    Naposledy upraveno Diego; 06-04-16 v 22:02.

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Zkusil bych shrnout, co se tu děje. Pokud se tu vyskytla nějaká důležitá informace či hodnotný názor, který jsem přehlédl, tak mě prosím doplňte.

--- Situace, kdy se můžou hrát GW:
    Strana A: Budeme hrát jen tehdy, když bude strana B chodit pravidelně a to v počtu, který nepřejedou dva lidi s prstem v nose. Jinak nemáme žádnou motivaci.
    Strana B: My si napíšem, kdy přijdem a vy se podle toho můžete zařídit. Samozřejmě i vy můžete napsat, kdy přijdete, ale na věc to nemá žádný vliv, neboť když se to nebude hodit nám (a to bychom napsali), tak se stejně GW hrát nebudou.

--- Nenkonstruktivní bláboly:
    Kdo může za to, že se nikdo nesejde.
    Nějaké kecy randoma, co se tu objevil, začal se dožadovat GW, žádá po ostatních řešení a sám nenabídl nic (důvody nechme stranou, nikoho nezajímají).
    Nějaké kydy o schopné sestavě ze strany, která předvedla skoro ucházející výkon jen jednou, když měla asi 70% početní převahu a soupeřovi padl na půl GW champion (recall, jediný char na boosty a pneumu + nezanedbatelný dmg).

Z těchto vyjádření se mi podmínky, za kterých dostaví strana A i B, zdají docela málo kompatibilní. Přístup, že se dají GW, když se to tady domluví, je totální kravina a naprosto souhlasím se Zeregesem, že pokud by to mělo být takto místo pravidelného termínu, tak na to budu/budeme dlabat i nadále. To, že si jedna strana navykla volat lidi jen na hurá akce místo aby chodili pravidelně, je problém této strany a chtít po někom dalším, aby k takové kardinální blbosti přistoupil, opravdu k řešení nepovede. No nic, třeba se to (o prázdninách) v červenci zas rozjede.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Frýdek-Místek

Takže se nejde domluvit jo, prostě máme chodit pravidelně, nebo máme proste smůlu a žadný enemy? Hmm taky fajn názor

V Neděli tu budem, ať svámi nebo bez vás. Čest

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání