Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Dobra rada pre adminov

  1. #1
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest

    Dobra rada pre adminov

    Ja som sa uz zoznamil s banom 3 krat tak viem com je chyba dostal som ho 2 krat na jednom servere JailBreak k ct preto ze nereagujem na admina ked sa ma pita ci mam mikrak problem je ten ze mikrak mam ale problem je ten ze admin ma nevaruje ces mikrak ale ces cet uz poznam viacerych co maju ban ze nemaju mikrak ale maju ho ale nepozeraju cet ci ich admin varuje a to manuale neje ze citajte cet. takze admin pred banom by mal varovat cez mikrak a ked sa neozve tak mu moze dat ban ale ne ked mu to napise do cetu neviem co ze bude mat ban ja som si to este nesimol co mi pise admin a ak mi neverite ze mam mikrak puste ma k ct alebo zapnite terakom mikrak a ja sa ozvem lebo 2 krat ban takto ze ani neviem co sa deje to sa proste neda simnut ked sa nepozeram do cetu takze admin mikrofon treba: SMART:

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    56

    Re: Dobra rada pre adminov

    Maš si všimať chat ked si CT...Hlavne ked maš simona.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305

    Re: Dobra rada pre adminov

    Dobrá rada pre teba:douč sa gramatiku

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Dobra rada pre adminov

    Ale tak v niečom pravdu má. Nedá sa to postrehnúť keď ti hneď za adminom začnú T spamovať FK, a pod. A to adminove už zmizne.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Dobra rada pre adminov

    Píšeme to většinou do adminsay- takový to bílý písmo, co každej vidí ve střední levý části obrazovky, já píšu nejdřív do chatu a pak dvakrát bíle adminchat, stalo se mi jednou že hráč na to ani nepípnul a musel sem dávat ban, 2x že se ct odpojil aby neměl ostudu nebo si myslel že uteče banu, takže dostal ban dodatečně a delší, že se pokusil zdrhnout :)) ale jinak vždycky cétéčka zareagujou.. pokud ne, tak nemají u ct co dělat

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Dobra rada pre adminov

    Bia ma pravdu, ved cez admin konzolu to musis videt ak ne asi dobre nevidis, a inac admini ale nekedy banuju koli mikrakom: Oprav si mikrak koli sustaniu a dalsim vecickam (berem niekedy mate pravdu), ale niekedy NIE!!! skuste sa pozret nekedy aj na ping hracov maju ho nekedy privelky ja som dostal BAN zato lebo tam mali hraci velke pingy. Dostal som ten BAN od Pep!na na hodku co mi neva ale ide mi o princip. Neskor uznal ze spravil chybu a ze mam mikrak v poho. NECHCEM TO TU ROZOBERAT len kukajte aj pingy

  7. #7
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest

    Re: Dobra rada pre adminov

    ja mam mikrak ale som asi slepej na varovanie na admina kebi to povie do mikraka pohoda ale ja si nesimam co pisu do cetu alebo vedla cetu

  8. #8
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest

    Re: Dobra rada pre adminov

    ja si chat simam ked som simon a to som len vecer okolo tej 10 11 vecer to som stale simon aj to im dam mikrak alebo citam si ten chat ale inak ne to kukam len na hracov a dam im kill ked neco pokayźia utecu atd... a adminovi som hovoril ze nech zapne mikrak terakom a ja mu ukazem ze ho mam ale on ne mas sledovat co pisem a sak ja ya to nemozem
    co mam vravet do mikraku ked nesom simon napriklad da otasku a ja mam otpovedat jaj to je blba otaska daj inu???????

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    56

    Re: Dobra rada pre adminov

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Bia ma pravdu, ved cez admin konzolu to musis videt ak ne asi dobre nevidis, a inac admini ale nekedy banuju koli mikrakom: Oprav si mikrak koli sustaniu a dalsim vecickam (berem niekedy mate pravdu), ale niekedy NIE!!! skuste sa pozret nekedy aj na ping hracov maju ho nekedy privelky ja som dostal BAN zato lebo tam mali hraci velke pingy. Dostal som ten BAN od Pep!na na hodku co mi neva ale ide mi o princip. Neskor uznal ze spravil chybu a ze mam mikrak v poho. NECHCEM TO TU ROZOBERAT len kukajte aj pingy
    rly?čo je ta admin konzola?Taku nepoznam

  10. #10

    Re: Dobra rada pre adminov

    Ten zákaz za hraní za CT dostal ode mně. Po dobu tří týdnů. Několikrát jsem ho vyzýval ať promluví. Jak přes klasický chat, tak přes @say chat a navíc i přes csay chat, který se zobrazí uprostřed obrazovky. Hrála se zrovna schovka. Po celé kolo se nedokázal ozvat. Vyzýval jsem ho minimálně 6 krát.

    Po udělení trestu, mě neustále spamovat chat, že má mikrofon, ať mu zruším zákaz,později ať mi ho alespoň zkrátím apod.

    Uvažte sami co by jste udělali.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Dobra rada pre adminov

    tak skuste pouziva ako Feedr, csay ktory sa zobrazi v strede hore a nie tsay ktory je nalavo.. to by mohlo pomôct


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •