Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Opětovná úprava pravidel

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Želví Království
    Příspěvky
    39

    Opětovná úprava pravidel

    Ahoj, Kotelna je více méně supr, díky bohu za ní (stačila mi hodinová zkušenost na GS a už tam nepáchnu), ale je tu stále řada věcí, která se mi silně nelíbí.. a to jsou nejednoznačná pravidla a trestání za ně. Sám hraju převážně JB, nvm, jak je to na jiných serverech.. ale pár poznatků:

    1) Vymezení pojmů vězeňská pomůcka vs guna. Polovina Simonů bere Hečka jako vězeňskou pomůcku, druhá jako gunu. Tudíž se mi často stává, že mám Hečko v ruce, jdu poslušně jak blbec do boxu a stejně dostanu frag. Kajuška říkala, že už jste se o tom bavili, jsem pro konečné rozhodnutí se a zapsání do pravidel.

    2) Vesty sebrané CTčkem - úplně stejná situace. Už jsem se na toto ptal na fóru, bylo mi řečeno, že některý admin to bere jako zamezování vzpouře a např. CT přesune, jiný admin to přechází. Jsem pro konečné rozhodnutí se a zapsání do pravidel.

    3) Všechny ostatní věci, o kterých víte, že jsou častým tématem dohadů (Hečka během HVD apod.) a hádání se pak na fóru, dopište pravidla, klidně jak pro blbce.. ale ať jsou pak všici měřeni stejným metrem.

    To si pak třeba čtu žádosti o UB a nestačím se divit. Např. Pan Klobouk, který má na JB 200 FPS dostane ban na 3 týdny, trest je mu poté snížen na 2 týdny (nakonec na 1 den), přitom neporušil ŽÁDNÉ PRAVIDLO... a co jsem si tak četl, tak je zvykem, že ostatní admini za toto udělují až 200x NÍŽŠÍ TRESTY?!
    Prosím, teď to neberte jako moje stěžování si na admina, stěžuji si na celý systém. Požaduji, aby byl sjednocený a doplněný, předešlo by se mnoha dalším zbytešným diskuzím.
    Naposledy upraveno davidh18; 19-04-16 v 15:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •