Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: vlastny server jailbreak

  1. #1
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest


    vlastny server jailbreak

    server mam len pod inim menom ale chcem sa opitat ako mam spravit aby tam boli rovnake postavi hovorit cez mikrak a pouzivat simona ako na jailnreak ako sa to nastavuje

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: vlastny server jailbreak

    Citovat Původně založeno [*MoNsTeR*eNeRgY*] Zobrazit příspěvky
    server mam len pod inim menom ale chcem sa opitat ako mam spravit aby tam boli rovnake postavi hovorit cez mikrak a pouzivat simona ako na jailnreak ako sa to nastavuje
    Jakožto konkurenci, myslíš si, že ti někdo poradí? Zkus tady jednou jedinkrát zapamovat IP a dostaneš takovej perma, až se ti z toho hlava zatočí. Promiň, ale tohle je drzost.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest


    Re: vlastny server jailbreak

    to som nevedel nemam co robit sak dali mi ban do ct lebo admin dal do banu dvovot ze ho ignorujem a nereagujem na jeho varovanie do chatu pisal ze som sa mal ozvat do mikraku ale ja necitam chat nic ja hovorim len ked som simon a ked mi uz davaju ban tak nech ma nevaruju tak ze to napisu ale nech to povedia do mikrofonu to hned sa ozvem

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: vlastny server jailbreak

    A kvůli tomu chceš zakládat další zbytečný server, na kterém nebude žádná návštěvnost?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #5
    [*MoNsTeR*eNeRgY*]
    Guest


    Re: vlastny server jailbreak

    sak s kamosmi by som ten server hral

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •