Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: HNS jumpstats

  1. #1
    krtek
    Guest

    HNS jumpstats

    Ahoj kotle,
    můžu se zeptat jak si docílil, že ti plugin jumpstats nekickuje nonsteam? nainstaloval jsem si na pc amxmodx a metamod, ale jelikož mám nonsteam, tak mě to kickuje... a stáhnul jsem nějakou starou verzi a ta zase blbne, nemůžeš mi pls pomoci? díky

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    Jumpstats kontroluji nastaveni hrace. Kdyz mas stareho klienta (5 a vice let), tak ten neumi prijmout dotaz na toto nastaveni a vyhodi te ze serveru. Nainstaluj novejsi cs a pujde ti to.

  3. #3
    krtek
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    a můžu se blbě zeptat... nemůžeš mi ho hodit do raru... ted jsem na tvém serveru a čumím..že mě to nekickuje s p.47 23b...

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    Na serveru mam upravenou verzi. Sice te to nekickuje, ale nemeri ti to skoky a napise ti to, ze si mas stahnout patch. Plugin neposlu, protoze nechci podporovat stare klienty. To je dnes nejvetsi problem. Hraci se steamem doplaci na ty, co maji 10 let starou hru, ktera se chova uplne jinak.

  5. #5
    krtek
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    Ano to je... tak dík aspon za radu a že mi to nepošleš... To je na Tobě :) dík..

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    Stahni patch v42 nebo v36 a melo by ti to jit. 23b je stary asi 7 let.

  7. #7
    krtek
    Guest

    Re: HNS jumpstats

    ne mě šlo o to..jestli mě pošleš ten tvuj jumpstats.. chci si to zkusit na localu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •