Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Ůpravy na serveru Surf Kill

  1. #1

    Ůpravy na serveru Surf Kill

    Mám sposutu připomínek který by vám pomohli o hodně vylepšit server, protože na serveru Surf Kill je hodně nedostatků které by šli snadno a rychle vyřešit. Ale počkám jestli se ozve někdo kdo má o to zájem a může s tim něco udělat. Vypadá to že jsou tu admini hodně neaktivní.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Tak můžeš spustit.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Máš připomínky , ale nemůžeš to už vypsat , na co čekáš ? Normálně sem napiš ty tvé "připomínky" a všichni mohou posoudit, zda by se to tam hodilo, nebo ne .
    FURIEN

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Mohl by se tam přidat camp meter, kterej by ubíral hp, když by hráč stál dlouho na jednom místě. Vždycky když jsem na surf killu, tak se tam najde nějakej inteligent, co kempí na spawnu a ostatní si tak nemůžou vůbec zahrát.
    Naposledy upraveno Sad_girl; 03-05-16 v 11:53.

  5. #5

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Citovat Původně založeno Sad_girl Zobrazit příspěvky
    Mohl by se tam přidat camp meter, kterej by ubíral hp, když by hráč stál dlouho na jednom místě. Vždycky když jsem na surf killu, tak se tam najde nějakej inteligent, co kempí na spawnu a ostatní si tak nemůžou vůbec zahrát.
    Campmeter funguje tak ze aj ked kempi a pritom zabija tak mu ten campmeter nespusti iba ked nic nerobi.
    Spoiler Spoiler:


  6. #6

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Citovat Původně založeno _Koker_ Zobrazit příspěvky
    Máš připomínky , ale nemůžeš to už vypsat , na co čekáš ? Normálně sem napiš ty tvé "připomínky" a všichni mohou posoudit, zda by se to tam hodilo, nebo ne .
    A to někam spěchá nebo ti něco vadí? Neměl jsem čas a hlavně jsem to chtěl kompletně analyzovat a k tomu taky potřebuju trochu času. A už tu někdo psal něco s mapama asi před 3 měsícema nefunkčníma a stále tam jsou, tak jsem si oprávněně myslel že se o to už třeba nikdo nestará, proto jsem napsal abych to zjistil. Nechci aby moje snaha přišla vniveč uplně že si to ani nikdo nepřečte nebo mi to nikdo nevysvětlí. Toť vše :)



    Mohl by se tam přidat camp meter, kterej by ubíral hp, když by hráč stál dlouho na jednom místě. Vždycky když jsem na surf killu, tak se tam najde nějakej inteligent, co kempí na spawnu a ostatní si tak nemůžou vůbec zahrát.
    Myslim že k surf mapám kempení prostě patří, většina map je tak udělanejch, ale neřikám nic taky mě to štvalo, ale ten antispawn kill by to měl částečně vyřešit. K tomu se teď dostanu.

    První asi největší postřeh co mi opravdu vadí, je když hráče napadne koupit si kulásek nějakej a stát v základně nějakého teamu a všechny tam kosit prostě že se ani nedostanou na surf. Ano můžeš si zapnout nesmrtnelost ale to pak podle mě surf kill ztrácí trošku smysl, sice tě na začátku nezabijou ale ty taky nikoho nezabiješ, nebo jsi nucen to furt zapínat a vypínat. Takže by se podle mě hodil plugin na 3 sekundovou nesmrtelnost po spawnu, mají to skoro všechny zahraniční surf servery a rozhodně se mi to hraje lépe.

    Mapa surf_ski2 je trochu zastaralejší, http://cs.gamebanana.com/maps/149561 tahle je v podstatě uplně stejná akorát mnoho nových možností.
    Mapa surf_green tu bych klidně nechal ale dal bych tam taky surf_Green_final je o dost jinačí ale zase přináší nové možnosti ale mohla by lidi víc bavit.
    Mapa surf_#lostzone_final je speedrun mapa.

    Zatim mě víc k mapám nenapadá, kdyžtak dopíšu, musim si to v hlavě připomenout.

    Hodil by se taky systém na nominování map protože jich tam máte docela dost. A některý se moc nehrajou i když jsou dobré.
    A taky votekick nebo voteban protože se na serverech objevují cheateři a nikdo s tim nemá šanci moc udělat, mění si často jméno a než člověk natočí demo tak už se těžko zjistí kdo a proč...
    A to asi nevadí ale máte 3 surf kill servery, 2 by podle mě stačily možná i jeden. Jestli se nepletu tak máte na všech stejné mapy i systém. Nejčastěji se hraje na tom prvním.
    Napadl mě taky nějakej plugin na nakupování zbraní, ale tim by se vyřadily buyzony a to je podle mě škoda. Tak to jsem jenom chtěl poznamenat.

    Tak to je prozatím vše.
    Naposledy upraveno xXxLamaxXx; 04-05-16 v 22:58.

  7. #7

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Rád bych pomohl s vyřešením bugu kdy mizí všechny zbraně v dalších kolech. Domníval jsem se že jsou to bugy map ale ten problém se objevuje v více mapách, tak podle mě je to v serveru. Ale nevim kde se nastavuje to, co kdo bude mít za zbraně na začátku. Někde tam by mohl být problém.

  8. #8

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Campmeter funguje tak ze aj ked kempi a pritom zabija tak mu ten campmeter nespusti iba ked nic nerobi.
    Já jsem na svym serveru používal tenhle https://forums.alliedmods.net/showth...56560?p=156560 a fungoval mi.

  9. #9

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    Citovat Původně založeno xXxLamaxXx Zobrazit příspěvky
    Já jsem na svym serveru používal tenhle https://forums.alliedmods.net/showth...56560?p=156560 a fungoval mi.
    Na ostatnich portaloch maju asi tento ale tu je jak keby zabugovany lebo som kempil a az ked som mal 80% som isiel dalej a stale mi stupalo a nedalo sa to zastavit, no a potom kolo netrvalo dlho kvoli tomu
    Spoiler Spoiler:


  10. #10

    Odpověď: Ůpravy na serveru Surf Kill

    No je vidět že tu neni moc zájem o zlepšení, škoda snahy. Jen pamatujte že lidi budou chtít furt hrát radši na jinačích serverech než na těch kde to dobře nefunguje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •