Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: [ čekání na admina ] Fast212 --> ImGustak

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Exclamation [ čekání na admina ] Fast212 --> ImGustak

    Vypis z konzole:


    Detaily banu
    Hráč [F]aster**The~Sun
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:1063393886
    IP adresa 213.215.78.175
    Udělen 06-05-2016 - 12:48
    DĂ©lka BANu 4320 minut
    Vypršà 09-05-2016 - 12:48 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 17 hodin 1 minuta ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel, Fragovat si jdi na GS,papa
    BAN dal Admin Gustak (ImGustak)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)


    Poznamka:


    ahojte :) len by som chcel vedet za co som dostal zakaz k ct :D ked niekto nieco porusi tak ja nemusim pockat az si da do konzole kill ja si ho mozem proste zabit... bezdovodne som nikoho urcite nefragoval... inac by som chcel len pocut verzia od banujuceho admina... xD inac ked bude mat pravdu 3 dni ma urcite nezabiju :D len som sa nad tym zasmial ale admin ktory zakazal nech sa vyjadri... diki :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: [ čekání na admina ] Fast212 --> ImGustak

    Ahoj,
    abych upřesnil situaci, na serveru bylo asi 11 T a ty si jak pán musíš začít fragovat a nachytávat hráče skrze hru na simona a zbavíš se cca 8 lidí a to kolo dokončíš fragováním, aniž by jsi dal alespoň 1 atrakci, kor na mapě s jedním z nejvetším počtem atrakcí.. A nakonec to odůvodníš větou "simona moc neumím". Tak sakra k CT nelez, když neumíš nic jiného než fragovat.. To si radši zůstaň zalezlej u T a nauč se to než tam příště polezeš :) Pokuď se nepletu tak byl na serveru přítomen Burton, který mi to případně může potvrdit, aby jsi tu nezkoušel vtípky s tím, že má verze je nepravdivá.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Re: [ čekání na admina ] Fast212 --> ImGustak

    ked nad tim tak rozmyslam asi mas pravdu, hadat sa s tebou nebudem ale nieco upravim... nepovedal som ze mo za simona neviem ale ze som jailbreak dlho nehral... len som si musel oprasit vedomosti ale myslim ze aj tak pravidla som neporusil ziadne a to hovori za to ze som simonovat vedel... ale inak OK sak uz to riesit nebudem, ale vies co mi vadi?? ze som tak dlho cakal kym si odpisal

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •