Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Zombie bez hráčů

  1. #1

    Zombie bez hráčů

    Zdravím milá komunito. Mám takový návrh :) vím že možná někdo s vás nebude souhlasit tak se vám předem omlouvám, ale jde o to že častokrát se vracím s práce kolem 23:00 - 01:00 tudíž jak mam v noci si chut zahrát a mam to V.I.P tak bych hodně ocenil kdyby třeba jen na zombie1 byli když bude server prázdný BOTI. já vím není to tak těžké jako když hrajete proti reálným protihráčům ale alespon si zahrajete..... Jelikož jsem si všiml že ZOMBIE servery ty (klasické) jsou pouze dva pamatuji doby kdy byli 3.nebo dokonce 4. ale jak vidím moc lidí již zm nehraje. tak bych vážně ocenil toto na server. Děkuji za každé vaše vyjadření a přeji krasný zbytek dne :)

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Ahoj, mel jsem v planu udelat lepsi boty, kteri by tolik nezatezovali server a mohlo by jich byt i 20, ale s temi standardnimi je to horsi.
    Mohl bych nastavit, ze by se v noci tocilo jen par map a na ty udelat waypointy pro boty.

  3. #3

    Re: Zombie bez hráčů

    Každopádně to ocenuji a budu jen rád :) a děkuji za to alepon co uděláte :)

  4. #4

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Nedokážu si představit boty na Zombie serveru... Sice je pravda že ZM ráno večer je bez hráčů ale... Boty ?? No nevím nejsem Ani PRO ani Proti
    *MAGICKYBUCHTA*

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Dust 2 Maps
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Není to špatný nápad , jsem PRO

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    kámo v dobách dávných když sem to pařil od rána do večera na nějaké debilní boty nikdo ani nepomyslel. bez VIP se ve špičce nedalo ani připojit. já že si to po 100 letech zahraju a tam prostě nikdo není! WTF?! navíc boti na ZM jsou nesmysl... Kotelně zdar

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Nojo ted jedou dusty2,JB a celkem i furieni.Pamatuju v roce 2012 když jsem ještě aktivně hrával a tedy i začínal na zombíkách tak byli plné servery.Ted nikdo.
    Naposledy upraveno Hauss; 24-08-16 v 09:23.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    Nojo ted jedou dusty2,JB a celkem i furieni.Pamatuju v roce 2012 když jsem ještě aktivně hrával a tedy i začínal na zombíkách tak byli plné servery.Ted nikdo.
    Hráči prešli na Apokalypsu, Revolution, BaseBuilder a Escape. Klasické zombie sa prestalo hrať už asi pred 2 rokmi. Taktiež si pamatám preplnené servery, kde bol problém sa pripojiť na server s VIP. Je to naozaj škoda, že tam už nikto resp. málo hráčov hrá. Je to jeden z najlepších zombie módov, netvrdím, že ostatné módy sú na zahodenie, ale na klasické zombie nič nemá.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Apokalypsa se celkem drží ale escape býva taky často prázdný.BB taky moc lidí už jako nehraje.Nejlepší byly časy když bylo Zombie 1, Zombie 2, Zombie 3, Zombie 4, Zombie 5 ...

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    Apokalypsa se celkem drží ale escape býva taky často prázdný.BB taky moc lidí už jako nehraje.Nejlepší byly časy když bylo Zombie 1, Zombie 2, Zombie 3, Zombie 4, Zombie 5 ...
    O tom niet pochýb.
    Naposledy upraveno Qwix; 25-08-16 v 01:04.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    Apokalypsa se celkem drží ale escape býva taky často prázdný. BB taky moc lidí už jako nehraje.Nejlepší byly časy když bylo Zombie 1, Zombie 2, Zombie 3, Zombie 4, Zombie 5 ...
    Presne opačne . Ale je pravda, že v poslednom čase aj Apokalypsa býva plnšia.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    No já nvm zombie mě nezajímá hrávám classic a aimy ale co se občas kouknu na server list tak zombie escape je většinou prázdný.Jen dnes sem tam viděl asi 14 lidí.A revolution není taky nějak extra hranej.

    Edit:právě ted revolution 1 hráč a zombie 1,2 0 hráčů :-)

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    No já nvm zombie mě nezajímá hrávám classic a aimy ale co se občas kouknu na server list tak zombie escape je většinou prázdný.Jen dnes sem tam viděl asi 14 lidí.A revolution není taky nějak extra hranej.
    Na Escape je takmer stále cez 10 hráčov (výnimka v noci). Kedysi tomu tak nebolo. Revolution kedysi býval plnší, ale teraz väčšinu zrejme ťahá Apokalypsa, kde je to s XP záživnejšie.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Já pamatuju když byl zombie 2 furt plnej... i v noci to tak často bývalo že tam šílenci hrávali i ve 3 ráno :D to sem byl menší a trochu sem měl i strach že sem se třeba leknul když na mě vylítnul zombie dneska bych se už nebál ale tak proto sem tam hrával takhle pozdě v noci :-D dost pěkný vzpomínky :-D

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zombie bez hráčů

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    No já nvm zombie mě nezajímá hrávám classic a aimy ale co se občas kouknu na server list tak zombie escape je většinou prázdný.Jen dnes sem tam viděl asi 14 lidí.A revolution není taky nějak extra hranej.

    Edit:právě ted revolution 1 hráč a zombie 1,2 0 hráčů :-)
    Tak keď ťa nezajíma, načo tu píšeš také nezmysly, že Escape je prázdny, keď denne v priemere tam je 10 z 18 hráčov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •