Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    4

    Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Pozdravujem Vás všetkých

    V krátkosti Charakteristika o mne :

    Nieco kratkosti o mne. Volám sa Samuel možte ma kludne volat(Samo)kludne mi aj tykajte:D.Mam 20 rokov a pochádzam zo Slovenskej republiky konkretne mesta Bratislava a samozrejme tak ako aj všetci ostatní dospeli čest výnimkam pracujem poctivo si zarabám peniaze v jednej nemenovanej spolocnosti.Takže to by bolo trosku ku mne.

    Dovod udelenia práv :

    V prvom rade chcem oznámit že vystupujem hlavne na serveroch FY a FY 2 pod nickom G*.Myslím si,že ta trávim dostatok každy den casu a poznám tam vela ludi ktory poznaju mna.V poslednej dobe je tam z mojho pohladu dostatok cheatrov a nedostatok adminov ako vieme vsetci zbitočne kazia hru a požitok a ak tam nepride na čas admin tak ludia postupne odchazaju a narusato harmoinu serveru:D ak to tak budem definovat.Vela krát som už aj volal adminov ohladom týchto vecí nahlasoval som to tak dufam že sa zamna prihovoria.Mám dostatok skuseností nakolko som 2 roky pracoval na jednom nemenovam serveri nechcem robit reklamu ak budete mat zaujem,po pripade si overit informacie kludne napisem do spravy osobne,len som sa potom toho vzdal som bol priliz mladucky mal som skolu vela ucenia atd atd. Cize amx mam dost skusenosti ale samozrejme aj stim ze nemam problem odhladit cheatera.Cize tymto by som vas chcel požiadat trošku sa pozriet na moju žiadost zvažit + a - .
    A ešte vela krát sa stretám ako vieme aj na inych serveroch zbitočnými vulgárnymi vecami obzvlášt ak to je charakteru na rodinu a podobne.Cize urcite by som sa snazil aj urobit v tomto smere trosku poriadok aby si ludia uvedomili ze cs je odychnuti si po tazkom dni a nie o urazani a dotahovani.

    Záver:

    Viem že som sa este nikdy nevyjadroval k nejakej teme cize nebudem mat na forach nejake bodiky takže to ma mrzi,ale budem to skusat patrične to napravit a jedna ešte vec ktora vám zrejme bude asi vadit je ze nemam steam v zivote som nehral na steame nakolko to už hrám 5 rokov a viem možno vela ludi ma zato bude odsudzovat ale už som raz taky ale ak by to bol jediny dovod prečo by som nemal dostat práva tak som ochotny tych 15 eur zainvestovat a kupit si steam takze urobim aj ja nieco preto aby každa strana bola spokojna


    POPROSIM O PREHODNOTENIE MOJEJ ZIADOSTI za skoru odpovede a vyjadrenia vam dakujem

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Nečitala som celú Tvoju žiadosť z dôvodu 0 nahlásenych čiterov na forku, v hre som pod tým nickom tiež nič nevidela, hlásiš niekomu na steame ? Za mňa PROTI ale + so žiadosťou si si dal záležať to je chválitebné ale to nestačí

    E. Akurat čítam že steam nemáš to je najdôležitejšia vec na to aby si mohol mať práva , keď budeš mať steam tak to skús potom ale s tým že budeš hlásiť cheaterov

    Btw. Steam je zadarmo len csko originalne stoji a 15 eur ? To sa mi nezda, urcite stoji menej... vela stastia
    Naposledy upraveno HSMartinka; 12-05-16 v 14:44.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    jasne že som ich čital kazde jedno pravidlo...ale tak skusil som štastie nakolko viem ze na tych fy serveroch je to potrebne jak sol...nevadi skusil som budem sa snazit aj nadalej si vytvorit take podmienky nato aby ste boli spokojny,z neuspechu sa rodia vitazi ako sa hovori:) cize dakujem ti aj ked si sa vyjadril len takymto sposobom a nezobral si vobec nic ine do uvahy to je smutne na jednej strane ale na druhej to chapem silit to nebudem to neni moj styl:)...ale prosim vas mne to je jedno aj ked sa mi mozno nikdy nepodari ziskat mozno prave tak tam dosadte niekoho kvalitnejsieho a viacerych na ten server lebo je to naozaj katastrofa...

    To, že se vám zdá, že na server žádný admin nechodí není důvod, to je váš subjektivní dojem.

    tato veta sa mi v ziadostach nepaci nieje to dojem je to realita nedostatok adminov nemohol som si to odpustit tak vam prajem Gl pri hladani toho spravneho cloveka a ked pride spravny cas som tu zas :)

  5. #5
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Ahoj, daj tomu čas, teraz si sa zaregistroval na fórko, už stačí len nahlásiť na fórum nejakých cheaterov alebo hráčov ktorý porušujú pravidlá, udržať si na serveroch aktivitu, správať sa slušne, kúpiť si origunálnu hru a o pol roka to môžeš skúsiť znovu s väčšou šancou na prijatie
    Naposledy upraveno mirecc; 12-05-16 v 22:37.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Jerry jasne presne tak ako hovoris plne suhlasim s tvojim nazorom...mas pravdu,ale vies mne ako uz pisem nejde len o tie prava chcem aspon aspon docielit to ze na ty fy mapy naozaj budu nejaky aktivni admini ktory tam robia ako taki poriadok lebo je to tam fakt velky bordel jednucho cheating neucta urazky a podobne veci ja si nepotrebujem asi ani nikto z vas co tu je admin dokazovat nejake EGO ze kto som a co som som taky isty ako vsetci ostatni stim samozrejme ze sa udrzuju poriadok vo vsetkom ako je to v zivote tak aj na csku a naozaj mam rad ten server uprimne chodim ta s radostou kazdy den a na inom ani nehravam ale o to nejde kazdopadne ti dakujem za serioznu odpoved cenim si to ze si si dal namahu sa vyjadrit k danej tematike a slogan mas super:D keby sme to tak nebrali tak uz by nas davno od nervov ***** xyz pekny vecer

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Ahoj, doporučil by som ti uzavretie žiadosti a skúsil to o pol roka. Zatiaľ by si si zabezpečil originálnu hru, nahlásil nejakých cheaterov a potom by sme teda uvideli, či máš o to záujem.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Zaujem o admin prava na servery FY A FY 2

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •