Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 52 z 52

Téma: Žiadosť o práva-furien

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    Kedže ešte ja patrím medzi tých čo majú s tebou odohraté hodiny.

    Proti.

    Dôvod: Chýba ti nestrannosť, a lepšie správanie.

    E: Osobne si myslím, keď si žiadam o práva na Furiena, prakticky je to Jump games, musím rozpoznať základný cheat a to autobhop.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ighlight=cipko
    Naposledy upraveno Novic; 14-06-16 v 22:00.

  2. #47
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    Ahoj,
    takže
    Citovat Původně založeno Novic Zobrazit příspěvky

    E: Osobne si myslím, keď si žiadam o práva na Furiena, prakticky je to Jump games, musím rozpoznať základný cheat a to autobhop.
    Nemusíš. Abhop vážně není cheat, který se tam denodenně banuje, takže s tímhle úplně nesouhlasím. Každopádně bylo by dobré(lepší), kdyby se časem takovéto cheaty naučil rozpoznávat, ale rozhodně to neberu jako prioritu pro přijetí na post admina Furien serveru.

    Co se týče žádosti.. Procházel jsem si tuto diskuzi a udělal jsem si o tom vlastní obrázek. S nějakým "vlezdoprdelstvím" bych se tu nezabýval, prošel si tím snad každý kandidát o práva, takže o tom bych moc nediskutoval, ale na co chci docela upozornit a vážně poukázat je to, jak Fake/Cipko řeší situace, respektive jak snáší názory od ostatních.

    Citovat Původně založeno cipko Zobrazit příspěvky
    Po prvé neni som žiadny Vlezdoprdel. Nebudeš mi tu písať že som vymletý neviem ako si to dovoluješ niekomu napísať toto, ale asi keď máš také malé IQ tak sa ani nečudujem. Keď si taký frajer tak sa so mnou stretni a povec mi to do oči. Vôbec ma nepoznáš tak prečo tu píšeš sračky zato že ťa daron nahuckal aby si mi dal proti dobre viem ze s daronom sa nemusíme a ty si sním ako teplý brat. A ako si napísal keby aspoň o mne niečo vedeli wtf ty vieš o mne ešte menej než ony tak buď ticho radšej.
    Chamber tě urazil, ok chápu, ale tahle reakce neměla vůbec nikdy přijít od někoho, kdo si žádá o práva. Nechci tím říct to, že si máš nechat srát na hlavu, ale ty si to napsal tak arogantním a neohrabaným způsobem, že sis na tu hlavu nasral sám a snížil ses na úroveň postu Chambera(no offense Čembo). Tohle si vážně neustál, nezachoval si klidnou hlavu a zareagoval si zbytečně agresivně a pro mě až komicky. :) Když ti někdo napíše kritiku, ať už je jakákoliv, musíš to umět brát s nadhledem a situaci vyřešit s klidnou hlavou.. a o tom je adminství..

    Tímto postem tě nechci nijak shodit nebo tě poškodit, jen chci poukázat na to, co se mi na tobě nelíbí. Protože tě osobně neznám, nevím jak hraješ ani nevím, jak se chováš ve hře, jak hlásíš apod., tak se ti samozřejmě nemůžu plnohodnotně vyjádřit k žádosti, já jen vycházím z tvého vystupování na fóru, za které by si u mě měl velké mínus. :)

    Eust.

  3. #48
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    Ďakujem za vyjadrenie a viem spravil som chybu nemal som sa nechať vyprovokovať.
    F4Ke

  4. #49

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    bylo mi napsáno na steamu od darona a čembra ať dám proti. -> Joke
    Takže podle toho co tady vidím, proti
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #50
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Takže podle toho co tady vidím

  6. #51
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žiadosť o práva-furien

    Chcel by som sa ospravedlniť že od 1.7 do 9.7 budem na dovolenke a nebuďem mať prístup na internet. Ďakujem :)
    F4Ke

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť o práva-furien

    Furien mafia sa rozhodla že ti pokazia žiadosť a ty si sa nechal vyprovokovať. Proti ti nedám, zachovaj si aktivitu a skús to znova. Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •