Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: Žádost o práva - AIM servery - PRIJATÁ

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Red face Žádost o práva - AIM servery - PRIJATÁ

    Ahoj,
    tímto bych chtěla podat oficiální žádost o práva na AIM servery, i když jsem si vědoma toho, že můj „AIM“ není zrovna dokonalý.

    Moje jméno je Terka, což mnozí z Vás ví. Mám 21 let a studuju biochemku. Může se zdát, že budu mít velmi málo času (laborky, učení, balalařka atd.) faktem však zůstává, že časově nejnáročnější semestr mám již za sebou. A jakožto vysokoškolák mám „relativně“ dost času. Mezi mé zájmy patří florbal a nečekaně CSKO.

    CSKO jsem si stáhla poprvé v roce 2010, kdy jsme hráli se spolužáky na střední, od té doby jsem hrála, nehrála a někdy od léta (2015) mě zde vidíte pravidelně. Nějakou náhodou jsem jako první před mnoha lety narazila na servery kotelny, a také tu zůstala až dodnes. I když registraci na fórku mam až od roku 2012. Steam vlastním od července, to díky jednomu nejmenovanému adminovi, který mě k tomu překecal. Pokud negatheruju tak bývám nejčastěji k vidění na DM a mém „domovském“ serveru Oldschool (kde v současnosti méně, neboť tam chodí málo lidí) . A na steamu online téměř furt.

    Mým jediným banem je http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=23147, za který se velice stydím

    Převážně hraju pod nickem SEDA EMINENCE, další nicky se kterými se na serverech objevuju: Manx Missile, Lagující královna, Bílý tesák – asi se najde ještě spousta dalších, ale tyto používám nejčastěji.
    Všechny variace nicku SEDA EMINENCE mé nejsou, protože se zde nachází kopírky a provokatéři.

    Cheatery hlásím víceméně jen na steam a přiznám se, že nejsem typ člověka, co by procházel servery a hledal, jestli se tam náhodou nenachází nějaký cheater. Když si jdu zahrát a nějaký tam je, tak ho nahlásím např: Shea bi, Choremu, Bugymu, Koprovi, Hellovi.... zkrátka těm co jsou zrovna online. Přes ! moc nehlásím, jedině, když nemám žádného admina online. Na forko taky nic nedávám, pač se vždy vše snažím vyřešit „in game“ a to i když demo mam.

    Nahlášení na fórku zatím pouze 3:
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...surposed-WH-DM
    http://csko.cz/forum/showthread.php?48745-WH-DaCooNi-DM
    http://csko.cz/forum/showthread.php?46186-Ex0rc1sm-WH

    S adminováním na serverech dosud zkušenosti nemám, ale myslím, že by nebyl problém něco vysvětlit atd. Posouzení do jaké míry jsem vhodný a nevhodný kandidát, nechám na Vás.

    Důvod proč žádám o práva: nějaké speciální důvody nemám, jen že pomáhat dělat na serverech pořádek, atd. A přiznám se, že jsem škodolibá, a dělá mi radost, když nějaký číterko dostane permičku.

    SID: STEAM_0:1:123009593
    Případně ještě moje NS id: VALVE_0:0:97733766

    Odkaz na profil: http://steamcommunity.com/id/seda_eminece/

    Statistiky:
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=3520649
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=3520687

    Těším se na Vaše názory a vyjádření, na případné dotazy ráda odpovím

    ŠEDÁ EMINENCE

    PS: Maja na ten tvůj komentář se těším nejvíc.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Tak když to máš tak hezky napsané jak slohovou práci, tak se budu snažit taky to zhodnotit hezky v bodech a nezaujatě, že jsi holka, protože každý ví, že já u holek nedělám rozdíly

    Jsem PRO, aby si určitě dostala šanci a to protože:

    + Máš krásné jméno jako já
    + Jsi stálá zákaznice kotelny, hlavně chatboxu
    + Máš na to dobrý věk, už jsi všade plnoletá, což se určitě hodí
    + Budoucí biochemička v AT - to je sen každého kotla
    + Škodolibost
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Ahoj,
    + Hlásí jak na steamu tak i na forku
    + Cheating rozezná
    + Dobrá aktivita
    rozhodně PRO

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Sice nejsem teď zrovna nejaktivnější, ale vyjádřit se mohu :)
    Určitě si pravomoc na serveru zasloužíš, o tom žádná.

    Citovat Původně založeno SEDA EMINENCE Zobrazit příspěvky
    i když jsem si vědoma toho, že můj „AIM“ není zrovna dokonalý.
    -> Na tom se dá zapracovat tréninkem. Navíc hitboxy v cs stojí za vyližpr...

    -> Říkal jsem si, zda to není příliš uspěchané. Nicméně žádost může být otevřená dlouho, takže máš dost možností prokázat, jak moc se v rozpoznávání cheatingu vyznáš.

    Žádost máš pěkně napsanou. Tvůj skill se za poslední rok raketovým tempem zvýšil.
    A jelikož pro mne jsou dva rozhodující faktory, aby uchazeč rozpoznal cheating a neměl v hlavě piliny, jsem víceméně pro.

    Takže hodně štěstí!
    Tung

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    PRO viz někdo nahoře.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žádost o práva - AIM servery

    Znam hlasi je vklidku urco pro

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    + Žádost má dobrou úroveň.
    + Známý člověk, co tu hraje furt, takže co se týče nějaké důvěryhodnosti, zájmu atd.
    + Takové ty blbosti jako věk, aktivita a tak

    Co oceňuji, je to, že nehlásíš jak splašená kráva jen, abys huntila body.

    Co se týče rozeznávání cheatingu, tam moc nevím. Něco jsem asi banoval taky přes steam, ale myslím, že tady rezervy budou.

    + Možná máš víc palců up než Unihoc palců down (nebudu to hledat, nevím).

    Jestli se cítíš, tak prosím.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Ahoj Terezko,
    Poznam. Slusna osoba. Ziadne cheting kauzy, ziaden flame. Nema PC na GO tak 1,6 bude hrat este nejaky ten piatok.
    + co napisal admin Maaaaaja.
    Co sa tyka rozoznavania cheatingu, tak si myslim, ze si nenapisala ziadost s cielom lovit darebakov, ale hrat a dohliadat na poriadok. Rozum ma a beznu stenohru pozna. Na tazie pripady si moze pozvat ineho skusenejsieho admina, ktorych je tu niekolko.


  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Věřím v Tungův úsudek. PRO
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Taky mi občas hlásí + další důvody jsou vypsané. PRO

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Nádejná žiadateľka. Aktivita je výborná, skill šiel v poslednej dobe hore. Chovanie je taktiež na úrovni. Určite pokračuj naďalej v hláseniach.

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Žádost o práva - AIM servery

    Nejsem si jist, k cemu toho admina chces. Mam pocit, ze cheatery moc neresis, takze je to spis otazkou statusu. Osobne se obavam, ze to nebude prinos pro nas ani pro tebe, ale budiz :)
    Nechapej to zle. Vim ze tu dlouhodobe hrajes a nemam s tim problem. Dokonce si myslim, ze bys za to zaslouzila nejak odmenit.

    Takze shrnuto a preskrtnuto: Jsem PRO pod podminkou, ze prestanes hrat gathery na jinych portalech :P
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Přemýšlel jsem jak to napsat a moqq to vystihl dobře. Souhlas s jeho názorem.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Ja jsem taky Pro.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    od becausa -

    Dobrý večer.
    Ďakujem spoločnosti Hell s.r.o., že sem tento post hodil. Takže predom upozorňujem, že moje slovo má váhu asi 4kg. Tak Šedá Eminence, nič proti ale neprídeš mi vôbec ako dobrý kandidát pre práva. Prečo? To myslím, že už napísala britny, okrem tej aktivity tam nenapísala nič ďalšie čo by bolo užitočné pre Kotelnu. Za moje časy adminovania som si vôbec nevšimol, že by si niečo hlásila na forku alebo cez !. Celkovo za tie 4 roky čo tu hrávaš máš málo nahlásených cheaterov, či už na forku alebo v hre. Som názoru ako moqq:, že je to iba ohľadom statusu, rozum na to máš ale boli by to úplne useless práva. Keď by si nehrávala gathery alebo nebola tuto na chatboxe furt tak by ani nevedeli, že existuješ lebo z hlásení máš fakt minimum. Takže za mňa proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •