Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: zm_therezin

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    zm_therezin

    Po dlouhé době jsem opět zapl hammer...
    Screeny dneska dávat nebudu, jelikož po upgradu na Win 10 se mi nedaří pořídit screeny z mapy (na každém screenu je pouze gamemenu a nic víc...), tak vám tu dám aspoň videjko (kvalita na ho***, seká se, ale pro představu aspoň něco)

    V této mapě jsem chtěl opět zkombinovat nejoblíbenější kempy s tím, že jsem do mapy zakomponoval i část velmi oblíbené mapy zm_labak (v této malé části je ještě prostor pro vytvoření 1 - 2 kemp, pište vaše návrhy, kterou, případně které kempy byste zde rádi viděli). Dále, jak říká název, jsem se inspiroval koncentračním táborem Terezín. Nemyslel jsem tím nic špatného (krom toho se toto téma na zombie skvěle hodí...)

    Nebudu to protahovat jako jindy, nebojte se napsat kritiku (ohledně mapy samozřejmě ;-) ) a přeju příjemný večer.


  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: zm_therezin

    ehmm.. Už jen jak vidím "Arbeit macht frei", jde poznat, že to bude dobrá mapa.

    e. Jde vidět, že sis s tou mapou pohrál. Nevypadá špatně, ale co mi vadí, je ten styl toho. Koncentrační tábor nebyla moc dobrá volba do toho vkládat, myslím si, že tahle mapa by se neuchytila.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 14-06-16 v 00:44. Důvod: Doplnění
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: zm_therezin

    Nevím jak se ti hodí k zombie tématu Terezín. Na tuto tématiku jsou někteří velice citliví a nebylo by vhodné ji přidávat. Zkus třeba udělat laboratoř :D to se podle mě hodí k zombíkům hodí mnohem více.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •