Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: pocasi atd

  1. #1
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    pocasi atd

    Citovat Původně založeno Toqsic
    Zdar,
    mám dotaz, zda by bylo možné nějak upravit pravidla pro změnu počasí a upravení délky noci. Popřípadě se kouknout na funkci /back .
    Počasí:
    Na serveru ze 2/3 času prší (z toho půlka jsou bouřky). Když prší, (zejména, když je bouřka) tak je snížena viditelnost, což značně znepříjemňuje hraní (obvzláště pokud hráč staví a potřebuje světlo). Druhá věc, je to otravný.
    Den/noc:
    Připadá mi, (nejen mě, ale i spoustu dalších hráčů si toho všimlo) že den je kratší než noc. Staví se lépe za dne a ne v noci. To pak člověka otravuje, když každou chvíli musí jít do postele či se zeptat ostatních hráčů, jestli se může přeskočit noc. Ano, je dosti možné, že se nám jen zdá že den je kratší, ale že by se to zdálo více lidem naráz? No nevím, ale za "prozkoumání" by to stálo. Ano v resce sice můžu mít den, ale pokud se portnu někam, kde se pak pohybuju určitý čas, tak se toto pravidlo "vyruší" a musím manuálně vyjít z resky a zase zajít aby to opětovně fungovalo. Pokud teda stavím na novém spawnu, tak bych musel ujít tisíce bloků abych toto pravidlo nastartoval (teda pokud to pravidlo je aktivní).
    Funkce /back:
    Nevím proč ale funkce upřednostňuje místo kde mám nastavený home. Když se chci portovat mezi reskami (např. reskou kde nový spawn (A) a mojí reskou kde nemám nastavený home (B)) tak funkce /back za jakéhosi pravidla upřednostní resku, kde mám nastaven home (C). Takže místo toho, abych se portoval mezi reskami A a B, tak jsem z resky A přesunut na resku C a z resky C se musím ručně (ručně napsat command pro teleport) portnout do resky B. I když poté z resky B zadám ručně teleport na resku A (aby mi fungovalo /back mezi A a B) tak po napsání /back jsem opětovně portnut na resku C, i když by to nemělo být. Je to neskutečně otravný.
    Díky za přečtení tohoto románu. Snad to nějak půjde vyřešit.

    Toqsic
    v minecraftu Saartex
    ...

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: pocasi atd

    Toqsic, keď si stiahneš optifine, tak tam máš takú funkciu OFF/ON weather, čiže týmto si vypínaš a zapínaš dážď, sneh...

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107

    Odpověď: pocasi atd

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Toqsic, keď si stiahneš optifine, tak tam máš takú funkciu OFF/ON weather, čiže týmto si vypínaš a zapínaš dážď, sneh...
    Tím chceš naznačit, aby všichni hráči, co hrají/budou hrát tady na serveru, si stáhli optifine a nastavili si počasí podle sebe?
    A není náhodou lepší to vyřešit centrálně? A co když si nechci stahovat další externí programy/pluginy/kdovícoještě jen kvůli tomu, že na serveru jsou chyby, které by bylo lepší vyřešit pro všechny?
    A vyřeší optifine i zatmění při bouřce nebo to jen vypne déšť?
    Takové kecy miluju, kdy mi někdo poradí abych si stahoval další věci, když se ani nepokusil vyřešit samotný problém. Btw není náhodou třeba pro rozjezd Optifine MC Forge? Tzn. nejdříve si instalnout Forge a pak optifine?
    Otázky, samé otázky a to jen díky debilní odpovědi, která nezodpověděla nic.
    Rada do budoucna: Pokud chceš někomu pomoct, tak napiš vše, co je k tomu potřebné a ne aby dotyčný se musel vyptávat na další detaily, popřípadě vyhledávat na netu.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: pocasi atd

    Citovat Původně založeno Toqsic Zobrazit příspěvky
    Tím chceš naznačit, aby všichni hráči, co hrají/budou hrát tady na serveru, si stáhli optifine a nastavili si počasí podle sebe?
    A není náhodou lepší to vyřešit centrálně? A co když si nechci stahovat další externí programy/pluginy/kdovícoještě jen kvůli tomu, že na serveru jsou chyby, které by bylo lepší vyřešit pro všechny?
    A vyřeší optifine i zatmění při bouřce nebo to jen vypne déšť?
    Takové kecy miluju, kdy mi někdo poradí abych si stahoval další věci, když se ani nepokusil vyřešit samotný problém. Btw není náhodou třeba pro rozjezd Optifine MC Forge? Tzn. nejdříve si instalnout Forge a pak optifine?
    Otázky, samé otázky a to jen díky debilní odpovědi, která nezodpověděla nic.
    Rada do budoucna: Pokud chceš někomu pomoct, tak napiš vše, co je k tomu potřebné a ne aby dotyčný se musel vyptávat na další detaily, popřípadě vyhledávat na netu.
    Prepáč, že som ti poradil.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: pocasi atd

    Mám takovej pocit, že by to stejně nefungovalo. S tím optifinem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •