Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Jailbreak SPARTA

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    55

    Jailbreak SPARTA

    Zdravím zistil som že: ako náhle sa zapne mod "SPARTA" tak to nedoplňuje Hpčka ako pri iných modoch...
    Príklad: ctčko uteká zo zbrojky a zoskoči dolu a nejde cez rebrík zostane mu dajme tomu 30hp a ako sa zapne sparta tak mu ostane aj tých 30hp :) nie nebuglo sa to keď "téčko" do mňa boxlo tam mi to ubralo od tých 30hp :)
    Dúfam že chápete... :D
    Ďakujem ----> Volaj ma *Steeve*

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Jailbreak SPARTA

    uhm asi viem pouiček :) inak by som to nepísal uisťoval som sa a 3x sa mi to staloa nedoplnilo ostalo to na tom čísle a len som skočil trošičku dolu a ubralo mi to t hoo čísla čo som mal

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Jailbreak SPARTA

    Po zapnutí sparty se CTčkům nikdy nedoplnily hp, takže Poue, si asi čaroděj. To, že to nedoplní hp tu je snad odjakživa, dokonce si i pomatuju, že Simon nahitoval CT jen tak ze srandy, aby si mod víc užil. Určitě by se to mohlo opravit, i když si myslím, že jsou důležitější věci, které by se měly udělat. Já jsem to nikdy za problém nebral, přeci jen stačí chodit po žebříku a neubereš si hp.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Jailbreak SPARTA

    Na tom, že ti do nevrátí HP není nic divného. Jak píše Connan, taky si pamatuji jak Simon mě párkrát nahitoval abych měl málo hp na spartu. Mohlo by se to ale i tak opravit.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •