Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Zombie Escape -> zombie

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135

    Red face Zombie Escape -> zombie

    Tímto pádem by sem chtěl požádat o práva.
    Prečo sa chcem stať adminom? - Jednoduše. Tento mód už hraji kolem toho jednoho roku na ns ten rok to bude a za tu dobu sem tam viděl uplně hafo lidí kteří ničili mosty pod nohami ostatnímy nebo zapínali radio jako zombie když byl přeživší někde vzadu, speed hack a podobně. Vždy sem je hlásil přes vykřičník (!) nebo tady na foru, teď popřípadně na steamu, samco pozná. Těch hlášení je odemě zatim málo protože jak sem to hral předtím tak sem o tom jako nsak nepřemýšlel. Tento mód ovládám, odehraných mám něco (na ns) 800hodin+ s steamem 25+- 150. Sem prostý závyslý takže o aktivitu nouze není .Přece je tu možná i bude problém s mojím slovníkem (kvůli nervům když jim to nejde vysvětlit..), hraji to už ten rok jak sem psal,, umím se i ovládat,
    Na serverech ze vidím jen Samca s kterým sem se tak nějak skámošil... Právě toto je jeden důvod k podání žádosti.
    Něco o mě: Mám 15 rokov, sem z moravskoslezka ,střední škola automechanika... Na csko, většinou jb,zombie escape si najdu každý den čas. Práva sem měl na jednom classic serveru. Doufám že sem na nic nezapoměl. :)
    Nick v hre: Psychopath..' IP:109.224.84.182 Steam ID:STEAM_0:0:85629432

    E: Nejhorší na tom všem je že když si chce někdo odpočinout po škole/práci tak pujde na tento server si oddychnout ale nějaký mamlas mu to tam kazí...
    Naposledy upraveno Milancik; 25-06-16 v 19:05. Důvod: Detail

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Som PROTI. Nepáči sa mi tvojá veľká aktivita na JB. Mám z toho zlý pocit, keďže si tam takmer častejšie ako na ZM.



  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Na jb chodím když tam nikdo na ze není.. když tam je tak 6 hráčů tak tam strávím i 3 hodiny v kuse :) jb mě za chvíli omrzí... je to taková odreagovačka to jb když tam někdo ničí mosty a kazí hru.

    E: Omezím jb a budu se více věnovat tomu ze když to tak vadí :)
    Naposledy upraveno Milancik; 26-06-16 v 11:42. Důvod: Detail.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Vždyť to není ani měsíc, co jsi cheatoval.

    ~>!}[E]rr0[r]{!<~ (jiny hrac) --> Bugy

    Proti.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Bugy
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    MegaPub
    Příspěvky
    443

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie


  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Ano, věděl sem že to tu zmíníte a ano vím že se proti tomu neubráním. Nebyl sem to já kdo necheatoval nikoli, byl to můj malý brácha a ano vím že tu bylo spousty, spousty výmluv jako (u unbanu) se "vymlouvám" já teďkom ale bratr mi za to koupil steam cs... Byl bych rád kdyby ste si to ještě zvážili :)...

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Citovat Původně založeno Milancik Zobrazit příspěvky
    Ano, věděl sem že to tu zmíníte a ano vím že se proti tomu neubráním. Nebyl sem to já kdo necheatoval nikoli, byl to můj malý brácha a ano vím že tu bylo spousty, spousty výmluv jako (u unbanu) se "vymlouvám" já teďkom ale bratr mi za to koupil steam cs... Byl bych rád kdyby ste si to ještě zvážili :)...
    Ban za fullbright? abych videl lepe hrace ve tme a dostanu ban za wh? jako vazne? :D hral sem tak normalne s fullbright.. hral sem s nim porad az do ted kdy si jeden admin rekl hmmm WH neni to fullbright... http://fd.csko.cz/upload/22-05-2016-...6-xtr27163.jpg screen ze mam jen fullbright nic jineho...
    Zaujímavé, takže tvoj brat napísal aj ten citát do žiadosti o ub cez tvoj účet na fórum.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    proti
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135
    Ahoj awesome,, ano je to tam napsané za mně bratr to tam psal kvůli toho aby mi nemusel kupovat steam cs... řekl sem mu že chci unban nebo steam cs, snažil se o unban.. poté mi koupil steam cs
    Stejně všechno splňuji kromě toho banu.. nebyl sem zapaty já ale bylo to na mojen pc to je jediná moje smůla, nebudu si vylévat na něm zlost to to nevrátí, kdyby ste mi dali aspoň šanci prosím , byl bych šťastný ( Promiňte za gramatické chyby píší to na mobilu.)

    A teď jak mi koupil to csko tak sem si řekl že vše splňuji ale kvůli němu asi ne.. jestli to chápete..:/

    Prosím zde přítomné adminy o ještě Promýšlení PRO/PROTI.
    Naposledy upraveno hofy; 27-06-16 v 19:40. Důvod: používej upravit, sloučeno

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Citovat Původně založeno Milancik Zobrazit příspěvky
    Ahoj awesome,, ano je to tam napsané za mně bratr to tam psal kvůli toho aby mi nemusel kupovat steam cs... řekl sem mu že chci unban nebo steam cs, snažil se o unban.. poté mi koupil steam cs
    Stejně všechno splňuji kromě toho banu.. nebyl sem zapaty já ale bylo to na mojen pc to je jediná moje smůla, nebudu si vylévat na něm zlost to to nevrátí, kdyby ste mi dali aspoň šanci prosím , byl bych šťastný ( Promiňte za gramatické chyby píší to na mobilu.)

    A teď jak mi koupil to csko tak sem si řekl že vše splňuji ale kvůli němu asi ne.. jestli to chápete..:/

    Prosím zde přítomné adminy o ještě Promýšlení PRO/PROTI.
    Ban mu nedal admin, ale jeho pes. Smola no. Máš si to ustrážiť a nie nechať "brata" hrať s cheatmi, keď máte iba 1 PC. Je to tiež aj tvoja zodpovednosť, aby sa nestávali takéto prípady. Myslím, že tu to nemá už význam držať túto žiadosť otvorenú. Daj tomu čas a buď aktívny na ZM. Možno potom zmenia názor :) A skús "netrolliť" hráčov na iných serveroch...



  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Určitě PROTI

    - Cheater = i když je tu nějaká už tolerance, ale určitě ne že za měsíc si požádáš o práva
    - Neustále děláš problémy na JB a hlásíš kraviny, takže tvá aktivita je tam víc než dost
    - O práva by se dalo uvažovat možná tak v roce 2020 kdy už třeba vyspěješ a budeš nějakým přínosem

    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    Že to píšeš ty.

  13. #13
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    proti viz břiťny
    Spoiler Spoiler:

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    PROTI viz CHORYKAPITAN ten viz břiťny

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zombie Escape -> zombie

    ZM escape ťa už asi prestalo baviť. Aktivita znova výhradne už len na JB. Ban za cheating, ktorý si obdržal pred mesiacom však nepustí.

    PROTI

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •