Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Xpení na serveru.

  1. #16

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Mně tu zatahovat nemusíš :D já už jsem skončil, jsem si jenom chtěl udělat 40 pro případ že by ty resety nebyly real :D. Ale jak vidíš tak jsou, takže nehraju sh. A už ani nehraju nic, není čas no. Ve škole čím dál tím víc věcí atd. Stejně staré codko a sh byly top :). Než věichni odešli na gočko atd.
    Jsi jenom exemplární příklad toho, o čem jsem psal... Neber si to osobně nějak :P

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno TheGoldenOne Zobrazit příspěvky
    Expení na botech je rychlejší do 21. levlu. Pak už máš madness, takže nějaký to hp už tam je, a vyplatí se hrát proti vyšším levlům (samozřejmě s bonusmanem). Lidem jako je Fero to nevysvětlíš, dneska jenom díky botům dostal lvl 40. Nikdy jsem ho neviděl hrát s jinými hráči. Taky je to vidět, já s lvl 24 mám sice problém ho zabít když použije jawse, friezu nebo bass, ale když jenom střílí, nezabije mě. Takže je to 40 bez schopnosti zabíjet ostatní hráče s vyšším levlem... Ale takovýhle věci se nevyřešej, jedině tam prostě mít boty, který dávaj třeba jenom 1 xp. To by je pak omrzelo... A na to už je pozdě, protože už na těch botech ten 40. level udělali.
    To expení pak vypadá nějak takhle. :) Ani by mě to nebavilo... https://steamuserimages-a.akamaihd.n...732821FA31A52/
    Fero je slabý a na hráčov, ktorý sú na jeho úrovni v podstate žiadnu šancu nemá keďže sa expil len na BOTOV. A však na SH som ho už dlho nevidel + má lock. nick takže máš o jeden prípad kopírovanie nicku menej. Radima do toho nezaťahuj, naposledy som ho videl na servery asi pred dvoma-troma mesiacmi a jeden starý screen nepomôže.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •