Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Xpení na serveru.

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    135

    Exclamation Xpení na serveru.

    Za xpení na serveru bych dal nejen ban na 3 hodiny, ale i na 3dny kvůli toho že to někdo dělá dokola. +K tomu bych odebral získane xp nebo když se neví kolik xp tak všechny.

  2. #2

    Odpověď: Xpení na serveru.

    tak ty si pán:D


  3. #3
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Spoiler Spoiler:

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Ahoj, dĺžka banu za kopírovanie závisí aj od histórie daného hráča. Pokiaľ to urobil len 1. krát tak ban je samozrejme kratší. Ak to robí stále, tak ten ban je samozrejme dlhší.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Všechny xp jsou moc, mnělo by se udělat počet. Například u vyšších lvlů, jako jsou 30-40 by to mohl být až o lvl dolů.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Riešením by boli dlhšie bany, 3 dni je dosť veľa ale mal by dostávať aj viac ako 3 hodiny pretože samotným expením dostane oveľa viac XP ako by nahral za 3 hodiny..


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Neustále vypitovanie sa o naexpenie hráč HEHEHEHEHE..... ip adresa 79.142.150.41 cz dostal zrozumiteľnú odpoved nie a aj tak furt žobre prosím o ban dakujem Hiitron

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno Hiitron Zobrazit příspěvky
    Neustále vypitovanie sa o naexpenie hráč HEHEHEHEHE..... ip adresa 79.142.150.41 cz dostal zrozumiteľnú odpoved nie a aj tak furt žobre prosím o ban dakujem Hiitron
    Ahoj, pod týmto nickom hral za posledný mesiac len tento hráč, ktorého uvádzaš.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Dobrý Ďen.

    No expenie na superhero je den čo den mohli by to Adminy kontrolovať každých 5 hodín alebo tak nejak hlavne o pol noci ked tam niekto expi Napr Fero ten expi do pol 2 rana mal 19 lvl a už je za 2 dny 25 takže niekto to riešte dakujem.

  10. #10
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno NigGaS Zobrazit příspěvky
    O půl noci ? To hádám mysliš expení na botech.. to neni zakázaný ne ? Pokud vim je zakázany akorát pasiv exp.
    to už maj admini taky v pi*i

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno Turnan. Zobrazit příspěvky
    to už maj admini taky v pi*i
    Na Superhero to beriem ako dohoda no kill, štandardne za 1 deň, nakoľko zdržujú plynulý chod hry a ostatných hráčov. Na BB za zombíka je to iné (myslené pasívne expenie).

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Každy si tam expi do 5 rano a nikto to nerieši :)

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno SamiiikSVK Zobrazit příspěvky
    Dobrý Ďen.

    No expenie na superhero je den čo den mohli by to Adminy kontrolovať každých 5 hodín alebo tak nejak hlavne o pol noci ked tam niekto expi Napr Fero ten expi do pol 2 rana mal 19 lvl a už je za 2 dny 25 takže niekto to riešte dakujem.
    NO tak to je pravda s ferom. On sa expil každý deň hlavne v noci lebo tam už hráči ani nechodia a na botov sa dá dobre naexpiť len cez noc. Robia to aj iný hráči ale nespomínam si na ich nicky. A ja to berm ako pasivne expenie lebo nie je normálne keď hráč, ktorí má napríklad lvl21 a na druhý deň má 25... Za to nemá byť ban náhodou??! Tým príkladom je fero.

  14. #14

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    NO tak to je pravda s ferom. On sa expil každý deň hlavne v noci lebo tam už hráči ani nechodia a na botov sa dá dobre naexpiť len cez noc. Robia to aj iný hráči ale nespomínam si na ich nicky. A ja to berm ako pasivne expenie lebo nie je normálne keď hráč, ktorí má napríklad lvl21 a na druhý deň má 25... Za to nemá byť ban náhodou??! Tým príkladom je fero.
    Expení na botech je rychlejší do 21. levlu. Pak už máš madness, takže nějaký to hp už tam je, a vyplatí se hrát proti vyšším levlům (samozřejmě s bonusmanem). Lidem jako je Fero to nevysvětlíš, dneska jenom díky botům dostal lvl 40. Nikdy jsem ho neviděl hrát s jinými hráči. Taky je to vidět, já s lvl 24 mám sice problém ho zabít když použije jawse, friezu nebo bass, ale když jenom střílí, nezabije mě. Takže je to 40 bez schopnosti zabíjet ostatní hráče s vyšším levlem... Ale takovýhle věci se nevyřešej, jedině tam prostě mít boty, který dávaj třeba jenom 1 xp. To by je pak omrzelo... A na to už je pozdě, protože už na těch botech ten 40. level udělali.
    To expení pak vypadá nějak takhle. :) Ani by mě to nebavilo... https://steamuserimages-a.akamaihd.n...732821FA31A52/
    Naposledy upraveno TheGoldenOne; 10-11-18 v 13:27.

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Xpení na serveru.

    Mně tu zatahovat nemusíš :D já už jsem skončil, jsem si jenom chtěl udělat 40 pro případ že by ty resety nebyly real :D. Ale jak vidíš tak jsou, takže nehraju sh. A už ani nehraju nic, není čas no. Ve škole čím dál tím víc věcí atd. Stejně staré codko a sh byly top :). Než věichni odešli na gočko atd.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •