Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Žádost o práva CtF - PRIJATÝ

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    můžu potvrdit aktivitu , hlášení jsem bohužel žádné neviděl...

    e: přidej si mě kdyžtak na steamu at se ti tu taky pak mužu lépe vyjádřit.

    e: Hlásil , cheat pozná jsem pro.
    Naposledy upraveno Bee; 18-11-16 v 23:37.

  2. #17

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Máš to nahoře napsáno, od napsání mého přispěvku přišlo max 1 hlášení na forum, takže mě o to nepřesvědčil, plus jeho netrpělivost je bonusem.
    nahore vidim jen to, ze si mu napsal, aby vice hlasil a zadne proti nevidim, abys mohl psat "stale proti", jinak netrpelivost vypada jinak, tenhle to ma naopak uplne na haku, proste se vzdy jen po mesici ozve, ze o prava ma stale zajem, jinak nevim, jak je to na ctf, ale pochybuji, ze ma moznost z ctf hlasit denne 10 cheateru, jinak pro
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  3. #18
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    to Koprakek: že dám jednou za měsíc vědět, že mám stále zájem bereš jako netrpělivost? Že nehlásím na fóru když je daleko jednodušší předat to adminovi, který je online je také špatně? Málo si vážíš lidí, kteří chtějí být prospěšní. Dělat takový člověk jako ty u nás ve firmě na personálním, tak bychom odradili mnoho lidí zbytečně. Co takhle posoudit to podle toho jak rád a často hraju, jestli ve hře podvádím, jestli používám sprostá slova a urážím lidi (pozor nezaměňovat s tím, že řeknu že mám team na nic ve chvíli kdy je to pravda!) a jestli třeba ten cheat nebo jinou menší chybu ve hře umím posoudit a odhalit.... To nejsou kritéria která tě zajímají? Hm, každý má právo na názor, ale já s tím tvým naprosto nesouhlasím. Je dogmatický a omezeně trvá na hlášení a aby to nebylo jen tak chudé, tak si vypomáhá tím, že jsem údajně netrpělivý.... Nic moc. Ale i tak ti přeji hezký den a nenech se komentem nějakého netrpělivého nehlásiče nijak vyvést z míry.

    P.S: Ještě se nestalo, aby tam byl cheater a já to nechal jen tak být. Vždy jsem pořídil demo a pak to předal. Pouze v případě, že se mi admina přivolat nepodaří a nepřivolá jej ani někdo jiný, tak to postnu (i když je to poněkud zdlouhavé ;-)
    Naposledy upraveno plejerplejer; 16-10-16 v 00:13.

  4. #19
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    Stále mám zájem, ale nevím jestli málo nehlásím a nejsem netrpělivý....
    Naposledy upraveno plejerplejer; 20-11-16 v 11:21.

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    Nejaké hlásenia som postrehol, boli banned, len nerozumiem, keď sa nedostavil na tvoje hlásenie admin, prečo si dotyčného cheatera nenatočil a nedal na fórum. Ďalej tu máme otázku, či by si v prípade udelenia práv, chodil riadne na fórum, kvôli žiadostiam o unban, ktoré sa ťa budú týkať. Nie len raz za čas ako teraz a aj to hlavne kvôli refreshnutiu žiadosti.

  6. #21
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Žádost o práva CtF

    K tvé otázce č.1: Když se admin nedostavil, přivolal jsem SeaBi, nebo Bee. V případě, že ani ti neměli čas a admina nikdo nepřivolal, mělo by to na forku být, nevylučuju, že jsem tam něco dát nemusel, nicméně jsem jen hráč a dělám to protože chci, ne protože je to moje povinnost. Na tvou otázku č.2, zda bych chodil na forum, odpovím asi takto. Nejsem vědma ani prognostik. Můžu tvrdit že jasněěě, ale nejlépe bude když se přesvědčíš v reálu. (Btw na forko chodím hodit oko kdykoli hraju, to že se nepřihlašuju neznamená, že ho nesleduju. Nejlepším důkazem je to, že jsi to napsal dnes a já reaguju ještě v ten den.) Nicméně se mi nechce nikoho přesvědčovat řečma. Odpovídám. protože ses ptal a proto, že kdybych měl práva, nemusím se teď smolit s postováním SH. To je zrovna příklad, kdy není třeba admin skill, ale prostě rychlý zákrok, který přijde včas a 15 hráčů není znechuceno tím, že jim takový hlupáček kazí hru. A o to mi jde. Nepotřebuju se s nikým přít jestli má low recoil nebo nemá. Prostě pokud je to evidentní porušování pravidel, tak je třeba rychlý zákrok....Ať je to SH, nebo tupé kempení celou mapu u vlajky s AWP, nebo cokoli jiného....Prostě to posuďte a rozhodněte. Na to abych tady sliboval jak budu super a podívám se osmkrát denně, nebo naopak se urážel, že se rozhodnete ne, už jsem moc starý. Pěkný den ;-) plejer AKA nero LAMA CZ

    Edit: ještě toto: Už se také stalo, že přes ! nikdo nepřišel (nebo přišel později), ale než jsem napsal na forko stížnost s demem, tak jsem se mrkl do Banlistu ať to nepíšu zbytečně,(jako třeba teď) a dotyčný už mezitím ban dostal (v tuto chvíli se jedná o hráče Endrit s tím výše zmiňovaným SH). K tomu další maličkost: ne každý admin napíše na čí podnět přišel a zabanoval. Což může vést k dojmu, že hráči nehlásí... a to je asi tak vše. Už jsem napsal málem román. Zdar.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 04-12-16 v 22:37.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva CtF

    Pro. Welcome

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •