Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Akatsuki's Config

  1. #1

    Post Akatsuki's Config



    ● Jedná se o config který by vám měl značně pomoci s FPS, pokuď ponecháte hodnoty které jsem nastavil (což nedoporučuji, hra vypadá hrozně) tak se určitě dostaví značné zlepšení frameratu ve hře. Jinak jsou zde cvary co se hodí do běžného configu, zmenšují smoothing hry i myši, což je lepší pro hratelnost. Další věcí je zlepšení kvality mikrofonu a zvuku.

    ● Sdílím jej zejména jako předlohu pro nové cvary pro váš stávajicí userconfig, některé se opravdu mohou hodit.

    ● K tomu poslednímu řádku "drs.cfg" je můj "Demo Record Script", který jsem dokonce publikoval na gamebanana, pokuď tedy máte zájem je zde >odkaz<. Na konci configu najdete nastavení pro software HLSS, jednoduše řečeno umí přehrávat nějaké zvuky přímo do hry, aby jej slyšeli ostatní, pokuď by jste měli zájem >zde<

    Nesdílejte tento config ani pro osobní účely, vždycky můžete kohokoliv odkázat sem kde si ho může zkopírovat, děkuji moc. Nikoliv zkopírovat přepsat autora a někde sdílet, to by bylo opravdu..

    ● Další věcí co by stálo sem napsat a mohlo by to být pro vás užitečný je stránka, která slouží jako databáze v json tabulce, kde se dá dohledat přesná funkce jakéhokoliv cvaru pro cstrike >odkaz<.

    Spoiler Spoiler:

    *Není to "config.cfg" ale "userconfig.cfg". Sdílet config.cfg mi přijde trochu jako zbytečnost, každý si přece nastavuje jméno a třeba citlivost myši podle sebe a sama hra v něj neustále přepisuje hodnoty.





    ● Příkazy jsou dosti důležitou součástí nastavení, zde se dá nastavit spousta zajímavých věcí jako je například vypnutí pra zvláštní a hloupé akcelerace myši. Dále se dá nastavit obnovovací frekvence, barvy a další. Tady jsou webové stránky které vám pomůžou s výběrem vlastních příkazů. >playzone cz< a >en článek<

    ● Já používám následujicí:
    csko.exe -steam -game cstrike -heapsize 655360 -gl -full -16bpp -freq 75 -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -nofbo -nomsaa -noaafonts -nojoy -noipx -exec userconfig.cfg

    Pokaždé by jste měli psát "-steam -game cstrike", protože máte warez verzi hry a jinak vám nepujde Multiplayer. A určitě použijte tyto "-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms", ty vypínají akceleraci ve hře, myš se díky tomu chová normálně.



    Pokuď by jste šli do extrému s tím, že chcete opravdu lepší FPS ve hře, tak můžete vyzkoušet můj skript v shellu a batu který vypne pozadí plochy (Explorer.exe) při startu hry a při vypnutí hry jej opět zapne, ten kdo má menší RAM může byti nápomocen.

    Kód těchto scriptů si můžete prohlédnout přímo zde:

    Kód:
    #SHELLOVÝ SOUBOR VE KTERÉM SE SPUSTÍ BATOVÝ
    
    Set WshShell = CreateObject("WScript.Shell") 
    WshShell.Run chr(34) & "C:\Program Files\csko\csko.bat" & Chr(34), 0
    Set WshShell = Nothing
    
    #BATOVÝ SOUBOR "CSKO.BAT"
    
    @echo off
    taskkill /F /IM explorer.exe
    start /D "C:\Program Files\csko" /wait csko.exe -steam -game cstrike -gl -full -heapsize 655360 -16bpp -freq 75 -noforcemaccel -noforcemspd -nofbo -nomsaa -noaafonts -nojoy -noipx -exec userconfig.cfg
    timeout /T 3
    start /B explorer.exe
    exit
    Samozřejmně přepiště cestu k vašemu counter-striku a launch commandy dle svých.

    Soubory vytvoříte tak, že otevřete poznámkový blok (nebo jiné) zkopírujete nejdříve shellový kód a uložíte jej jako ".vbs" a poté další poznámkový blok do kterého zkopírujete kód batový a uložíte jej jako soubor ".bat" dále je vložíte do vámi zvolené složky s úvahou vůči obsahu kódů. No a už jen spustíte shellový soubor.
    Naposledy upraveno sourousek; 01-07-18 v 01:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •