Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Siwy
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Zombie Sekcia
    Příspěvky
    69
    Vyhral som z môjho pohľadu.
    -restt 2k15


    Cítite to? Autizmus je všade

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Zober si koľko hráčov, čo majú už viac XP nechce reset a nevyjadria sa do ankety, lebo ani nevedia, že nejaké fórum existuje.
    Doufám,že to bereš v potaz..

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Načo zakladáš takéto thready? Keby sa dal teraz reset, tak polovica hráčov sa na to vykašle, lebo by ich to nebavilo expiť odznova.
    Radšej by som uvítal ten non XP server, kde by hráči mohli trenovať stavanie kempov.
    Nechápem tvoju logiku Siwy, prečo chceš reset, keď jednak sám si neni ešte full, a jednak tam nebehá také obrovské kvantum CT-čiek, aby bol naozaj nutný reset. Z hráčov su tam full asi 3-4, zbytok sú full už len admini.
    Ja som zásadne proti resetu, chce to ešte naozaj čas, aby sa dalo polemizovať o nejakom resete.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Siwy
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Zombie Sekcia
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Načo zakladáš takéto thready? Keby sa dal teraz reset, tak polovica hráčov sa na to vykašle, lebo by ich to nebavilo expiť odznova.
    Radšej by som uvítal ten non XP server, kde by hráči mohli trenovať stavanie kempov.
    Nechápem tvoju logiku Siwy, prečo chceš reset, keď jednak sám si neni ešte full, a jednak tam nebehá také obrovské kvantum CT-čiek, aby bol naozaj nutný reset. Z hráčov su tam full asi 3-4, zbytok sú full už len admini.
    Ja som zásadne proti resetu, chce to ešte naozaj čas, aby sa dalo polemizovať o nejakom resete.
    Berem to s nadsádzkou že veľa hráčov nevie o fórume. Pokecám si s kotlom, a keď padne záverečný verdikt že bude reset. Tak ho poprosím, aby reset sa uskutočnil 1.8 A aby nastavil amsg aby oznámil reset. To bude oveľa viac hráčov v obraze.
    A moja logika je tá, že keď ešte niesom full. Tak mne to nevadí ten reset. Pretože už sa to tu riešilo, pretože za Zombie si dám toho veľa aj s tými malými statmi, pretože za CT už som full a za Zombie zvyčajne nehrávam. Aj ja by som uvítal už nejakú zmenu.
    Vyhral som z môjho pohľadu.
    -restt 2k15


    Cítite to? Autizmus je všade

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Ďalší thread o tom istom. Tieto ankety sú nezmyselné, staráte sa už do toho, do čoho nemáte. Už to nechajte tak, neriešte to a nechajte to na Kotla. Nech na začiatok trebárs BB 2 bude bez XP ako aj on sám spomínal už v inom threade. Posledné týždne, keď som bol na BB tak som tam z full hráčov videl len Armyho a Troppíka.
    Naposledy upraveno Samco; 24-07-16 v 10:45.

  6. #6

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    A myslíte si že to tento sašek čo sa tu zaregistroval tento mesiac a má 62 príspevkov niečo zariadí?:D len do všetkého rýpe a nič ho do toho nieje..
    K téme.. Na reset si ešte počkáte dobrú dobu, tak neviem proč to vkuse vyťahujeťe.

    btw. reset je zbytočný, kedže tý, čo sú full po resete budú stále lepší jak ostatný a budú aj skôr full.. a potom prídu zas thready o resete.
    Naposledy upraveno Baxo15; 24-07-16 v 11:20.


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele JUMBEX
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Zombie Servery
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Zatial je to 60% - Áno a 40% - Proti, no všetci vieme že Áno bude mať najviac, tak prečo sa o tom baviť?
    It´s not impossible!
    Just Work! Just Training! Just Get Skill!
    It´s possible!
    Just u need trust yourself.

    __________________________________________________ _____________________
    Portál Kotelna.cz (csko.cz)
    Hráč(REKT)
    BaseBuilder The Most Famous Skiller
    #NoKappa (#Kappa)

    His name is................... JUMBEX!

    -Jumbex-

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    ×××××
    Příspěvky
    268

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Siwy, neser se do všeho.. k právům ti to stejně nepomůže. Jinak k tomu resetu, je mi celkem jedno jestli bude nebo ne.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Siwy
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Zombie Sekcia
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    A myslíte si že to tento sašek čo sa tu zaregistroval tento mesiac a má 62 príspevkov niečo zariadí?:D len do všetkého rýpe a nič ho do toho nieje..
    K téme.. Na reset si ešte počkáte dobrú dobu, tak neviem proč to vkuse vyťahujeťe.

    btw. reset je zbytočný, kedže tý, čo sú full po resete budú stále lepší jak ostatný a budú aj skôr full.. a potom prídu zas thready o resete.
    Na tvojom miestečku by som si dával pozor na ústa ;) Nechcem byť drzí. Ale odsudzuješ ľudí podľa dátumu registrácie? Celkom nezmysel mi to príde.
    A neserem sa do všetkého :D O Zombie Sekciu sa zaujímam. A to je všetko. A aj keby som sa všade pchal, tak určite nie kvôli právam
    Vyhral som z môjho pohľadu.
    -restt 2k15


    Cítite to? Autizmus je všade

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Reset na BB // Anketa [Uzatvorená bude 27.7.2016]

    anketa není potřeba, už se to řeší tady - http://csko.cz/forum/showthread.php?...l-by-By-Jumbex

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •