Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: w3 xp

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    w3 xp

    čus.Kotle,nechtěl bys zvýšit expení na to delší?Myslim,že na 10 level musíš udělat 100tisíc xp a ne 50.Vim,že by to znamenalo všem vymazat xp.Ale jen se ptám.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 29-01-12 v 23:27.

  2. #2

    Re: w3 xp

    Na co potřebuješ 10 lvl od 100 tisíc expů...když můžeš expit dál a dál

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: w3 xp

    Nasobic expu je nastaveny na defaultnich 1. Pouze vip maji o 30% vic expu, ale jinak tam neni zadne urychleni.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 xp

    nene,já nemyslel urychlení.Spíš zpomalení.Určitě víš,že má klasicekj w3 mod víc druhů expení.Ty máš 50tisíc xp na 10 level.A já mluvim o dvojnásobku.Takže se expí dýl.

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: w3 xp

    Nechci moc hejbat s expama. Hraci jsou schopny mi napsat i 50 zprav kvuli tomu, ze jich chybi ctvrt levelu. Spousta hracu ma vse na 10, takze by se vsem musel snizit level na 5, jinak by to nemelo smysl.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: w3 xp

    Nic take to by bolo sprav keby to KOTEL dal na tie lvl 5

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 xp

    nebo všem vymaž xp.Stejně se to všem vymaže,když to předěláš,ne?Aspoň budou mít inspiraci tam hrát.Vem si,že sem tam hrál pár hodin a mam už 4 postavy na maximu a další na 8 levelu.Moc rychlý a easy.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 30-01-12 v 17:41.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: w3 xp

    Tak kdyby si napsal na server že třeba 10.2 se bude resetovat exp atd.. Tak by to bylo v klidu
    #ego #boost

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: w3 xp

    ja bych to nechal tak jak to je. Pro tebe Paradoxx to je třeba moc rychlý a easy, ale ne každý hráč u PC prosedí takovou dobu jako ty a ne každý hráč taky hraje jako ty.

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 xp

    ale pořád je na w3 serverech velkej problem s adminama.Jak je na serveru cheater,admin tam neni a nepříde,ani když volám 20x.Je tu jediná vyjímka a to je grey.Když je online,příde hnedka a vždycky.Je úplně zlatej.Ostatní na to serou a to hodně z vysoka.Bohužel on tady taky nemůže bejt pořád.Tak s tim něco udělejte.Kotle,dělej s tim něco.Máš v adminech bordel.Jak to,že jedinej grey koná a ostatní ty práva maj jen pro svojí potřebu a zneužití ke svý potřebě a na ostatní serou?Sory,ale takovýhle lidi sou úplně k hovnu.A přitom tu máš 3 prdele takovejchhle lidí.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: w3 xp

    Na warcrafte je admin často. Na ultimate nikoho nebaví chodiť, taká je realita. Ja som už pri jeho zakladaní tvrdil, že je to hlúpy mod a bude ho hrať len skupina ľudí, ktorý ho hrajú od jeho začiatku. Keď som tam hrával, zriedka sa tam objavil cheater, občas som kickol dakoho. Potom ten server bola neskutočná nuda. A tiež nechápem teba. Stále melieš tie isté sračky dookola, ktoré nesúvisia s témou ktorá je založená. Len tú žobreš o práva všade, kde sa dá a zhadzuješ bezdôvodne adminov. Je to už otravné.
    Naposledy upraveno sILV3; 31-01-12 v 13:34.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 xp

    rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera,co když začne dostávat na prdel,tak se odpojí,aby neměl špatný skore.Ty seš tady od toho,aby když tě někdo zavolá,že je na serveru cheater nebo se leze na textury,tak máš přijít.
    Teď si akorát dokázal,že na tuhle tvojí povinnost nechutně s ostatníma sereš.Jinejma slovama ti to je u prdele.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 xp

    proč se k tomu vůbec nevyjádří kotel?Je ti to taky u prdele,jak sis to tu vybudoval?Já myslim,že nedostatek adminů neni.Jen jejich nehorázná nechuť to dělat.Jít z jinýho serveru na server,kde se volá o pomoc admina.
    Proč tohle může dělat grey a ostatní na to serou.Proč ty práva vůbec maj,když je to nebaví a serou na to?Proč,kotle?Dej mi jasnou odpověď.

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: w3 xp

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera,co když začne dostávat na prdel,tak se odpojí,aby neměl špatný skore.Ty seš tady od toho,aby když tě někdo zavolá,že je na serveru cheater nebo se leze na textury,tak máš přijít.
    Teď si akorát dokázal,že na tuhle tvojí povinnost nechutně s ostatníma sereš.Jinejma slovama ti to je u prdele.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...%FArove?/page2
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...9220#post69220

    Tam máš všetko už napísané. A stalo sa, ako som "predpovedal".
    Ak mi nerozumieš, podobne ako si písal Silvemu, použi Google Translate (If you don´t understand me, use google translate, please.)

    War je dosť špecifický mod. Každý tam nemá práva a nie každý si tam dovolí banovať (a to buď rád). Keby si odporučil niekoho z hráčov na admina, bol by som len rád. Alebo mu rovno napíš in-game, nech si požiada. Už ti to píšem tretí krát minimálne. Ale s tebou písať, ... som si viac pokecal so záchodou misou.

    Chceš tam tohto? http://csko.cz/forum/showthread.php?...a-na-war3-modu
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: w3 xp

    Paradoxx, každý není takový nolifer jako ty. (jestli mi nerozumíš nolifer=bez reálného života) Máme i svý životy. Jinak bych řekl že konkrétně na war3ft je poměrně často nějaký admin online. Ať sILV3 nebo 514Pro. A já když jdu na CS tak prakticky nikde jinde než na war3ftu nejsem. Jen sem tam odskočím třeba na AIM nebo nějaký jiný server. A zatím se mi nestalo, že kdybych byl na csku, tak že by si volal přes vykřičník.


    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.
    Tak na toto Ti odpovím tvým stylem. Toto je slušný portál a rasistický nuly jako ty tu nemají co dělat.
    Naposledy upraveno Giussepe; 31-01-12 v 20:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •