Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se za admin

  1. #1

    Angry nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se za admin

    Ahoj, moc se omlouvam že nemám demo ani screenshot (blbe win10 a scrny blbnou). Ten člověk se při malém počtu hráču vydával za admina a vyhrožoval mi permanentním banem z důvodu "nadávky".

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se

    Nick nikomu nepomůže :) Potřebuješ Steam ID

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se


  4. #4
    Doktůrek Avatar uživatele kuba002
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    JailBreak :3
    Příspěvky
    211

    Odpověď: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se

    Toto je menči prohřešek, který jse řeší spíše In-game. A vždy musíš mít dukaz, nebo napiš přes "!" a nebo to demo..
    jsem nejlepší

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se

    Citovat Původně založeno kuba002 Zobrazit příspěvky
    Toto je menči prohřešek, který jse řeší spíše In-game. A vždy musíš mít dukaz, nebo napiš přes "!" a nebo to demo..
    Koukal jsi ten chatlog? Tam je důkaz..

    Podle mě to, ale na ban není.

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: nick: (LAN) m4a1 and AK 47 (nejak tak to bylo) na serveru bb xp Vydáváni se

    Řešil bych ingame, nejprve upozornil, potom případně banoval. Zpětně je to zbytečné banovat. Ale i tak děkujeme za hlášení.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •