Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: práva

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    práva

    Preji krásný den.jmenuju sa Vlastimil Svarc je mi 25let csko hraju uz neco pres 10 let.A dneska se mi splnil sen kupil sem si Steam.A jelikoz mam Steam tak bych chtel poprosit o Admin práva na de_dust2 only. hraju na kotelne pomerne dluho.Zde muj profil na kotelne:http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=4126573 a zde muj steam profil:http://steamcommunity.com/profiles/76561198248338780/ a tady steam id: STEAM_0:0:144036526 95.82.135.155 CZ
    Znam a poznám wh ab speed hack a vsechny mozne cheaty dokonce i badboy kdyz není zaply prosím proberte to mezi sebou a pak mi napiste zda mi pridelíte práva nebo ne dekuji s pozdravem **vlk**

    Tímto chci poprosit o udělění prav jen víhradně na dd2 only už mám vše co knim potřebuji tak je to navás ADMINI!
    Naposledy upraveno **vlk**; 19-08-16 v 11:11.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: práva

    To si jako zkopíroval svojí starou žádost, kde máš uvedeno, že si si koupil steam dne 3.4 2016 ? viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?...DE_Dust-2-Only . Nevím jestli to myslíš vážně, nebo si z nás děláš šoufky
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 19-08-16 v 13:35.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    hmm tak to jsem fakt vipustil to je pravda a myslím to vážně jinač bych tady zbitečně neotravoval.A ano okopíroval jsem to protože by to bylo jedno a to samé človek sa může zmílit tak mi to odpustě diky

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: práva

    málo nahlasených na forku... len v podstate 1 .... aj keď tam hráš pomerne dlho ale neviem si predstaviť (neber to osobne ) že by si mal práva, na Teba sa to nehodí... samozrejme ostatní možu mať iný názor
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    HMM jasný chápu dajte si poradu ale já vím že na to mám i k1x mi psal že už bych to mohl znova podat a jetoo sice procentualne ale myslí si že by to mohlo projít.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: práva

    Aktivita tam je. Skús niečo nahlásiť tu na fóre a budem PRO. :)



  7. #7
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    oks ANGEL jakože nahlášenych jich mám poměrně dost ale ne tu na forku hlasím to pres ! tak sa pak nedivte ale jo ok beru ale jsi jeden zmála kdo je pro :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: práva

    Ahoj Vlku,

    popravdě mám u tebe morální dilema, sice si hodně aktivní, ale na druhou stranu dost zbrklý a i přes dlouholeté zkušenosti s cskem jsem si pořád nějak nevšiml Tvých „kvalit“.
    Nějakou gramatiku pominu, jsme jenom lidi, ale někdy už je to do očí bijící, podobně jako u mínusového K:D.

    A nevím, jestli je to jen můj pohled na věc, ale na 25 let sis s tou žádostí mohl trochu pohrát, sice to není životopis do práce, ale moc dobrý dojem to ve výsledné prezentaci o člověku nedělá. Zkrátka nejsem přesvědčen o tom, proč ti ty práva vlastně dát a neber to jako určitou formu urážky, ale jako fakt, že je asi něco špatně.


    Toť asi vše, díky..


    DiE
    Naposledy upraveno DiEAcE; 19-08-16 v 13:30.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    hmm ale proč sa dívat na něco co časem upadne do zapomění a zbyde jen holý ADMIN?

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    víte že nejsem špatný možná vám něco na me nesedí to ano ale poptejte sa mezi sebů ADMINI jako k1x,chorykapitannacernomkorabe,antitokocerepapinko vičovská,guma.....to je jen malý vípis adminů kteří me znajů natolik že si sami nejsů jistí že zda ja vlk a prava ale dajte mi je na ksusební dobu v omezenem prostranství a uvidíte sami.

  11. #11

    Odpověď: práva

    Nevhodný kandidát ze všech aspektů kromě aktivity, proti.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Bugy
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    MegaPub
    Příspěvky
    443

    Odpověď: práva

    Za mě proti, nemyslím si že jsi vhodný kandidát na admina, ta tvoje gramatika je opravdu hrozná...

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: Odpověď: práva

    Bugy s gramatikou bez do školy!! tady jseš prostě na cs foru!

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: práva

    Citovat Původně založeno **vlk** Zobrazit příspěvky
    Bugy s gramatikou bez do školy!! tady jseš prostě na cs foru!
    A co že jsi na CS foru? Pořád komunikuješ s lidmi od kterých něco žádáš a jelikož osobní kontakt je nesmysl, tak tvůj písemný projev je de facto to jediné, čím se tu prezentuješ. A promiň, ale tvoje sebeprezentace je žalostná. Zvlášť jestli věk, který uvádíš je pravdivý.

    Za mě Ti dávám PROTI kvůli tvému přístupu a co si tak ze serveru pamatuju, tak nějaké výrazné dovednosti, kterými bys oslnil nebo byl přinosem pro AT taky nemáš.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele **vlk**
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    brno
    Příspěvky
    40

    Re: práva

    Tímto děkuji všem za vše mé žádost do Navy byla přijata po 2letech občas zde zahraji díky a mějte sa .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •