Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Stažnosť na admina menom Troppe;

  1. #16

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Já bych na jakékoliv hlášení nikdy nechodil ani pod svým pravým jménem, ani pod fakem, ale šel bych hned do invis spectu. Tu možnost tam máte, tak si nestěžujte, že vás někdo prozradí.

    Edit: Dobře, abych se teda ujistil, máte tady snad něco jako invis spect? Několikrát se mi stalo, že jak jsem byl na klasickém serveru, tak tam nějaký admin někoho zabanoval, přitom jsem jeho jméno ve skóre tabulce vůbec neviděl.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 24-08-16 v 15:40.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Nevím co do toho taháš invis spekt? Co ten s tím má co společné? Tady se dá snadno ověřit i pomocí avataru, že je to admin, nebo na serveru je to samý steam hráč? Pokud to dělá úmyslně a aji po prosbě, zda by mohl přestat, tak kick je ještě dle mého ok. Když se tu banují hráči co se vydávají za adminy, nevím proč by nemohlo aji za prozrazování. Prostě jednou chcete mít servery čisté, tak nevím jaký byl zrovna důvod Beeho, aby psal kdo je admin.

    Takže se mi toto zdá jen čistá provokace a za kick si dojít stěžovat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Kdyby se připojil ihned do invis spectu, tak nikdo neví, že tam je, tím pádem by ho nemohl ani prozradit.

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Přidat do pravidel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kdyby se připojil ihned do invis spectu, tak nikdo neví, že tam je, tím pádem by ho nemohl ani prozradit.
    Aj kebyže sa dá v momente pripojenia do invis spectu, tak je to jedno, pretože avatar je mu po celý čas v specte tak či tak vidieť.

  6. #21

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Aj kebyže sa dá v momente pripojenia do invis spectu, tak je to jedno, pretože avatar je mu po celý čas v specte tak či tak vidieť.
    Ok, to jsem nevěděl. V tom případě se omlouvám za své "chytré" řeči :D. Myslel jsem, že nejde vidět úplně, když je to teda ten invis spect.

  7. #22
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Když nebudu chodit na hlášení,tak z toho asi výjdu líp,než když je poctivě obíhám.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    No jo, jak je vidět, tak asi někteří jedinci si zahrají radši s cheaterem , než aby nechal Admina konat svoji práci .
    FURIEN

  9. #24

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Jasně, že si každý může do chatu psát co chce, ale zase musí dotyčný znát hranici demence. Jestli Mario přišel na hlášení pod Fejk nickem a někdo ho schválně i po upozornění odhaloval, nechapu že zůstal jen u kicku.

    E: bany za demenci se tady dávaly i za větší banality a nikdo nekecal, příště se s nima Mario prostě neser.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 25-08-16 v 00:15.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Ešte jednu vec sem napíšem: Ešte za čias mojho posobenia som išiel na pár hlasení na hrača abcdefatd. Ešte som sa ani nenapojil do nejakého týmu, a už ma hráč na ktorého došla sťažnosť zdravil. Tí ľudia na JB sú proste moc op, rozpoznajú admina aj keď ho nikto nemusí prezradiť. Preto radím Vám: Skúste si zapnuť nonsteam/poprípade ak máte druhy steam tak ten a uvidíte, že tí hráči čo sa adminom pchajú do riti, že sú vzorný, hlásia poctivo atď. tak ako náhle tam admin neni tak sú to úplne iný ľudia čo porušujú pravidlá. Na nonsteame Vás nikto nemusí prezrádzať a ešte budete prekvapkaný, že ako ten čo hlási sa chová, keď na serveri nevídí adminov avatar alebo meno. :)
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #26
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Stažnosť na admina menom Troppe;

    Admin situáciu zhodnotil správne. Do budúcna sa tohto zbytočného provokovania vyvaruj, pretože najbližšie to nemusí skončiť len pri kicku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •