Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

  1. #1

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Neudělal jsem nic, co by někoho poškodilo a ani jsem si ničím nepomohl. Nevím co je v tobě tak špatně, že tu hru musíš takhle prožívat, ale to je tvá věc. I přes to, že jsem nejednal nijak neférově, tak jsem se ti omluvil. Dále k tomu nemám co říct.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Podľa toho chatu sa nestalo nič hrozné, ak sa po grabnuti nechal zabiť (viac adminov ten grab využíva na spestrenie zábavy) tak v tom nevidím nejaký extrémny problém. Navyše sa daný admin slušne ospravedlnil.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  4. #4

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    čiže ani to nie je zneužitie grabu keď posúva grabom hráčmi ako chce a so simonom to isté až potom keď mu povedal simon že s tým grabom ma prestať tak až vtedy prestal + nadávalo sa v chate a admin The Frisco to neriešil vôbec čiže neplnenie adminských povinností

    E: a to všetko v jeden deň demo vám dám onedlho ako to vyzeralo v chate

    E2: tu je demo ktoré bolo natočené v ten deň https://uloz.to/!5SEvSZyFm/frisco-to...adavok-jb6-dem
    tento hráč bugoval počas módu sparta dealgle ale to je už na druhý deň https://uloz.to/!kco5UUerQ/bugovaniejb6-dem
    Naposledy upraveno DominoSVK; 29-08-16 v 02:06.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Co se týče prvního dema. Ano, jeden hráč tam začal urážet druhého (na tom demu to myslím není). Ale jak se to vyostřovalo, tak jsem mu napsal na steamu ať se uklidní a všechno bylo v pohodě. Co se týče druhého dema, při načítání dema mi to vyhodilo chybu, že nemám staženou mapu fy_snow. Ta se ale na jailbreaku nehraje, takže se ptám, co to má se mnou společného.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Já tam vidím jen chat, kde mu píšeš o půlnoci (cca čas) a otravuješ ho s něčím co bylo před 4 dnama + ho provokuješ. Asi bych taky byla nasraná, kdyby mi někdo takovej psal v noci. Soutěž ste vyhráli, jednou tě grabem posune a už ho zneužívá, vážně? Až ho bude opravdu zneužívat a tím razantně zasáhne do hry, tak sem hod demičko. V poslední době je tu víc movie makerů, jak normálních hráčů
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    mat tvoje problemy a prezidentov plat....
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  8. #8

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    nebolo to len raz čo to zneužil písal som aj že posúval hráčmi ako sa mu zachcelo a to iste aj so simonom čiže len raz to nebolo a po ďalšie ja som ho neprovokoval ale normálne som sa ho to spýtal to že to on vzal ako provokáciu to je už jeho problém

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Ono je rozdíl mezi srandou s grabem a opravdovým zneužíváním. Podle toho, co jsem se dozvěděl ze screenů, se toho nic moc nestalo... Vlastně se vůbec nic nestalo... Třeba já, každý den na knifu grabuji, ať už blokery nebo jen tak... hráče to baví, dokonce si sami píší o grab :-D... sem tam je hodím na mapě ka_acer_2 úplně dolů, či úplně nahoru (samozřejmě jen, když je nás víc), stěžoval si někdy někdo z nich? NE... tak tu neřeš blbosti typu, "posunul mě o metr dozadu, seberte mu práva"... Je to jen hra, navíc jb.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Stiažnosť na admina The Frisco server Jailbreak 6

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Ono je rozdíl mezi srandou s grabem a opravdovým zneužíváním. Podle toho, co jsem se dozvěděl ze screenů, se toho nic moc nestalo... Vlastně se vůbec nic nestalo... Třeba já, každý den na knifu grabuji, ať už blokery nebo jen tak... hráče to baví, dokonce si sami píší o grab :-D... sem tam je hodím na mapě ka_acer_2 úplně dolů, či úplně nahoru (samozřejmě jen, když je nás víc), stěžoval si někdy někdo z nich? NE... tak tu neřeš blbosti typu, "posunul mě o metr dozadu, seberte mu práva"... Je to jen hra, navíc jb.
    Mě si jednou šoupnul na knifu a hodně mě to rozhodilo, požaduju aby ti příslušní lidé odebrali práva na knife !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •