Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 51

Téma: New map

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: New map

    navrhuji pridat nejake originalni zbrane pro vezne na vetsine map je porad mp5 nebo ty slabe zbrane zkusil bych tam dát treba p90 nebo nejake pistole treba dualky nebo deagle at je to zajimavesji a treba misto scouta famas ale at tam toho zase neni prilis no

  2. #32

    Odpověď: New map

    Popravdě nemůžu nikde dát samostatně sekundárky.
    VHE to prostě nepodporuje.

    Kdybych dal silnější zbraně pro Tčka na vzpoury, tak by to dopadlo celkem špatně. Ve vězení bývají silné zbraně pouze ve zbrojnici. Takže tak.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Somewhere m8
    Příspěvky
    28

    Odpověď: New map

    Koukl jsem se na mapu a je opravdu pěkná, to bez pochyby, ale v mnoha okolnostech je to skoro jako kingdom. Je ale rozhodně originální jak atrakcemi některými, které jsem třeba nikdy neviděl, tak i stylem areálu cel. Jsou tam určitě ještě chyby a nedostatky, třeba ty létající stromy. :D Ale ta mapa působí trošku depresivně a strašně stísněně, nevím jestli jsem sám komu to tam připadá. :D Když tak je to čistě můj pocit z té mapy. Jinak opravdu skvělá a propracovaná. :)

  4. #34

    Odpověď: New map

    Update mapy!

  5. #35
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: New map

    No konečně! Hned se jdu na ní podívat.

    e. Konečně další kvalitní mapa na JailBreak. Je hezky upravená, prostorná a vše tam dokonalé sedí. Textury jsou dobře prokombinované a atrakce jsou dobře rozprostřené. Jediné připomínky jsou jen asi to, že klávesnice na zdi není úplně to pravé podle mě a všiml jsem si, že na tempo runu je asi moc pomalá rychlost, takže se dá ve spodním patře ukrýt za bedny a stát na místě. Mapa je trošku menší což je dobře ale i zároveň špatně, pokud tahle mapa nebude jen na Mini servery, tak se moc lidí do toho boxu nevejde.

    Stálo to za to čekání, luxus Latinsi.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 03-02-18 v 23:36.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #36
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: New map

    Pokud se mapa přidá, tak na všechny servery. Nedělal bych rozdíly v mini nebo normal.

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: New map

    Neříkám, že by se měla přidat jen na Mini, jestli sis jí stáhl a zahrál, tak tam jde vidět, že ten box není velikostně určen pro 20 lidí a více + také ty cely.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  8. #38

    Odpověď: New map

    Finální verze mapy.

  9. #39

    Odpověď: New map

    Dne 11.2.2018 byla přidána mapa jb_try po skoro 2 letech práce.

    Mapu by jste měli najít momentálně pod názvem jb_try_v9 (Z technických důvodů).

    Lock.

  10. #40

    Odpověď: New map

    Mapa z důvodu technických problému nejde spustit.

    Nedoporučuji votování.


    (Toto téma bude opět otevřeno do doby, dokuď se tato chyba neopraví)

    E//: Chyba opravena
    Naposledy upraveno Latins; 12-02-18 v 20:38.

  11. #41

    Odpověď: New map

    Při vyšším počtu hráčů mapa spadne.
    Na opravě se pracuje.

    E//: Problém přetrvává. Podobný problém jako na mapě jb_temple_v3. Mapa zůstává jenom na Mini serverech.

    Lock.
    Naposledy upraveno Latins; 27-02-18 v 21:25.

  12. #42
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: New map

    Nevím, co ti na tu mapu (respektive obě mapy) mám říct Latins, nejradši bych tě praštil záchodovým zvonem po hlavě, protože větší prasárnu na fragy, jako jsou tvoje mapy, jsem ještě nezažil. A teď mi upřímně řekni, koho myslíš, že jako oblbneš tím, že tam dáš tisíc atrakcí? Ty si myslíš, že jsme idioti a nevíme, za jakým účelem jsou ty mapy vytvořený? Jsi určitě ten typickej frager u CTček, ale aby to nebylo tolik znát, tak jsi vyvořil 2 mapy, kde je spousta atrakcí a tím si chtěl nalákat hráče. Jenomže tvoje úmysly byly zcela jiné, šlo ti čistě jen o fragy, ale tentokrát jsi to udělal moc okatě, kamaráde, ty mapy totiž fragujou víc, jak ty. Jako co ty dveře od cel mají znamenat? Největší prasárna na obou mapách, postav se ke dveřím v cele a umřeš, protože Latins. A ty vrata na kingdom v areálu cel? Nemám slov, moc dobře jsem tě prokoukl, už ses prostě bál všech těch vzpour, jak tě vězni neustále rozbíjeli instalatérskejma trubkama a všema možnejma prostředkama, tak sis prostě nastvail mapy tak, aby ty nejaktivnější vzpouraře okamžitě ujebali dveře v cele, pokud by náodou někdo přežil, ještě jsou tu druhý dveře v areálu cel, které slouží jako pojistka. Ty dveře, to se dá nějak přejít a zkusit se tomu vyhnout, ale to, co mě namíchlo úplně nejvíc ze všeho bylo to, když už jsem se konečně dostal po 1254564 kolech z té podělané cely živej, tak jsem samozřejmě měl chuť na vzpouru (hrála se mapa jb_try_x), utekl jsem živej z areálu celej natěšenej na scouta, kterého jsem si ve spectu dvě hodiny hledal no a co se nestaneM TEN SCOUT NEŠEL SEBRAT ZE ZEMĚ, JAKO DALŠÍ OSTATNÍ ZBRANĚ, KTERÉ NAPŘÍKLAD DROPNOU Z MRTVÝCH CTČEK!!!!!! Já to považuju za naprostou snahu v zabránění ve vzpouře, jsi vinnen a měl bys za to pykat.

    Navrhuji ODEBRÁNÍ PRÁV A DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ VYTVÁŘENÍ JAKÝCHKOLIV MAP PRO JB. A prosím, aby se vyjádřili i další hráči, kteří to vidí úplně stejně.


    STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18
    Naposledy upraveno Eust.; 29-04-18 v 23:30.

  13. #43

    Re: New map

    Odebrat práva oboum.

  14. #44
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: New map

    Odebrat práva všem třem.

  15. #45

    Odpověď: New map

    Hehe :D pobavil na večer
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •