Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Fizzy - zasloužená práva?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Cool Fizzy - zasloužená práva?

    zdarec, dostal jsem dneska od fizzyho 8 hodin za to, že jsem se zastal exita... je mi celkem u píče, že mám ban, ale myslíte si, že fizzy je člověk, který by měl mít práva? :) rozdává bany na potkání, honí si svoje ego a myslí si, že je něco víc. jak říkám, 8 hodin je krátká doba a je mi to celkem fuk, ale podle mě takový člověk, jako je fizzy, nemá v admin teamu co pohledávat.

    jen pro upřesnění situace - exit dostal ban k ct za "nestrážení" simona, přestože celou dobu byl u fizzyho. následně dostal 8 hodin, když prohlásil něco ve smyslu, že si fizzy nemusí vybíjet svou zlost, že nedostal příspěvky na pracáku. no a já se ho zastal slovy "fizzy, ty jsi fakt dement :D". a šup, 8 hodin.

    opravdu je mi to jedno, ale jen protože si myslím, že je tohle dobrý server s kvalitním admin teamem, nemyslím si, že by mezi vámi měl fizzy co dělat. je to namyšlený arogantní píčus a souhlasit se mnou bude nejspíš 60% kotelny. díky a ahoj za 8 hodin.

    E: koukal jsem do banlistu a vidím, že cheatery celkem chytá, dobrý, moje chyba, tak či tak stahuji své urážky pouze na úroveň jailbreaku, kde by podle mě práva mít neměl.
    Naposledy upraveno Tommy_Oxcore; 16-09-16 v 20:04.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    se taky přidám no

    nemá smysl, aby měl práva někdo, kdo se na Kotelně objeví 1-2x za rok.. to je úplná blbost.
    prý jsem dostal ban za nehlídání simona, (kterého jsem ovšem hlídal) podle Fizzyho "úžasného radaru" , který vidí jména, ofc. jak originální
    přičemž, jsem byl celou dobu u Fizzyho, jen jsem na něj koukal z věže.. tzv. "letecká podpora" xd
    nemá žádný důkaz o tom, že bych byl někde jinde..

    a ohledně těch nadávek.. napsal jsem mu něco ve smyslu "To, že ti nedali práci na pracáku, neznamená že si musíš vybíjet svoje nervy tady.." a ještě nějaký vulgárnější slova typu "píča, dement, debil.. etc."

    ty hodiny taky přežiju, jen nesouhlasím s tím, aby byl Fizzy Bubble nadále admin..
    peace.

  3. #3

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Abych to teda pochopil, Fizzy má přijít o práva kvůli banu za nadávky?

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Abych to teda pochopil, Fizzy má přijít o práva kvůli banu za nadávky?
    Ne, tady nikdo nevidí věci v širších souvislostech
    E: Já to myslel všeobecně na komunitu
    Naposledy upraveno IKEA; 16-09-16 v 20:30.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  5. #5

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Ne, tady nikdo nevidí věci v širších souvislostech
    Myslel jsem to tak, že ten první ban možná nebyl moc legit, ale ten druhý za nadávky už ano. Kvůli jednomu failu by se neměly odebrat práva jinak dobrému adminovi. Měl jsem s ním několikrát možnost hrát na csgo test JB serveru + ho znám hodně dlouho z 1.6.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 16-09-16 v 20:32.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kvůli jednomu failu by se neměly odebrat práva jinak dobrému adminovi.
    Jak říkám, nejde o fail, ale o jeho povýšené arogantní chování vůči hráčům.

  7. #7

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    abych se přidal taky jsem ted dostal ban za: nehlídání sajmona přičem on řekl: šachta kill takže zem počkal ještě 3sekundy a dal jsem všem kteří byli v šachtě kill takže chci unban

  8. #8

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Teraz si obopíšte všetkých kamíkov a všetci sa do neho navážajte.
    Fizzy bol a predpokladám, že ešte aj je jeden z najlepších adminov na Kotelne. Nikdy nemal problém vyriešiť hlásenie, či už na webe alebo na fórku. Odviedol kus práce na JB, a taktiež kus práce na aimu. A vy ho chcete zbaviť práv? Mne to príde skôr o tom, že nenápadne vyprovokujeme admina a potom prídeme na fórko sa hrať, že my nič, to admin je ten zlý. Taktiež Fizzy je admin, ktorý vie do hry preniesť aj srandu, ale zároveň aj drzosť a na to vy JB hráči nieste vôbec zvyknutí. Keď občas zapnem JB, tak si dovolím povedať, že je to tam 100x horšie ako na Furiene a to je už čo povedať. Nechcem nijak kritizovať adminov na JB, ale podľa mňa to bere väčšina z vás až príliš ľahko a nemáte žiadnu autoritu a rešpekt. Ak sa mýlim, tak sorry, hrám to fakt len občas. Viem, že to je fun mod, ale s tým vaším prístupom k fun modu sa ani nečudujem, že sa tu na fórku vkuse rieši nejaký tard a vzniká z toho vždy xxx stranový a predovšetkým nezmyselný thread.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fizzy - zasloužená práva?

    U exita me neprekvapuje ze dostal ban.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Jasný, exit je blbeček, co kolikrát provokuje a já taky nejsem svatoušek, ale JB má být fun mód s lehkými pravidly. Nechápu lidi, co z toho dělají takovou vědu, jako třeba právě Fizzy.
    Mimochodem - jedna věc je drzost, kterou oplývám víc než dost, to potvrdí každý; a druhá věc je naprostá arogance, se kterou na nás kouká fizzy. Nejen na hráče, ale i na jiné adminy.
    Za mě, co jsem koukal do banlistu, admin na aimech aktivní a cheatery pozná. Ale popřemýšlel bych o tom, jestli má co dělat na JB. Takový zhrzený kretén by neměl mít možnost banovat lidi jen proto, že mu řeknou něco, co se mu nelíbí. :)

  11. #11

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Asi máme jiný názor na to, co je to arogantní chování, ale mě nikdy arogantní nepřišel. Spíše si jen nehraje na svatouška a nebojí se pořádně otevřít hubu.

  12. #12

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Lock pls.. uz nevedia co od radosti vymysliet.. :)


  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Lock pls.. uz nevedia co od radosti vymysliet.. :)
    Spíš ty nevíš co napsat, tak radši nepiš nic. dík
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  14. #14

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Tommy, píšeš tu niečo o arogancii a drzosti admina, ale keď si pozerám tvoj chatlog, tak nechápem, čo sa tu rieši. Kedysi keď som mal práva a prišiel by si stvárať toto na furien, tak by som ti naparil taktiež ban, pretože to je ako som písal vyššie, nenápadne vyprovokujem admin a potom sa tu budem hrať, že ja nič. A preistotu aby to vyzeralo dôveryhodnejšie, tak si zavolám ešte kamíkov z jb. VIZ
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:50:14 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:49:59 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore trošku se vzpamatuj .DDDD
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:49:50 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore fizzy, ty jsi fakt dement :D
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:36:21 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore ahojki fizzi, podepíšeš se mi na penyz pls
    A mám nejakú tú hodinku nahratú s Fizzym a nikdy mi neprišlo, žeby sa choval nejak arogantne. Možno mal také chvíľky, ale to má snaď každý admin.
    Naposledy upraveno Darongodx; 17-09-16 v 09:36.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Fizzy - zasloužená práva?

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:50:14 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:49:59 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore trošku se vzpamatuj .DDDD
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:49:50 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore fizzy, ty jsi fakt dement :D
    Jailbreak 6 16-09-2016 19:36:21 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore ahojki fizzi, podepíšeš se mi na penyz pls
    Krom poznámce o penisu nevidím nikde provokaci, ale takto zdravím víc adminů, nemyslel jsem to nijak jinak. :) Výbuchy smíchu byly reakce na bany, tak prosimtě nepiš, když nevíš. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •