Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 52

Téma: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Angry JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Dobrý deň,
    Dnes sa stala na Jb1 situácia taká kde jb admin Human ukázal svoju demenciu,neschopnosť a to tým že spôsobil MTK pri voľnom dni(Vd mal iba Human
    Na Deme to zachytené nieje ale je tam vidieť arogantné správanie daného admina voči tejto situácií.
    [COLOR="#FF0000"]"Sám napísal že mu to je jedno a že cieľom módu Jailbreak je získať PP za akéhokoľvek spôsobu aj s pomocou MTK"
    Demo :http://leteckaposta.cz/689760956
    Prosím za vyjadrenie adminov z JB sekcie a poprípade hráčov
    Ďakujem za pochopenie , pekný deň

  2. #2

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    V chatlogu to tak vážně je, pokud jsi za účelem získání pp opravdu dál úmyslný MTK (ať už se jednalo mačkání CT tlačítek, nebo házení granátu do šachty) tak by mě zajimalo tvoje vyjádření k tomu Humane. A argument, že Bee po tobě jde od dob, co máš spešla, nebo že pláče je v tuhle chvíli dost nemístnej.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Asi u Kozla v Domě
    Příspěvky
    46

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    V chatlogu to tak vážně je, pokud jsi za účelem získání pp opravdu dál úmyslný MTK (ať už se jednalo mačkání CT tlačítek, nebo házení granátu do šachty
    Ahoj Okurko, MTK byl způsoben tím že Human vzal autíčko a přejel vězně.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele grifin
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Kadan
    Příspěvky
    324

    Re: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    za to se normalne banuje kdyz prejede 1 T to se da tolerovat ale jestli prejede 10 lidi tak za to davam ban

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2014
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Re: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    Citovat Původně založeno grifin Zobrazit příspěvky
    za to se normalne banuje kdyz prejede 1 T to se da tolerovat ale jestli prejede 10 lidi tak za to davam ban
    Dohromady přejel 3 nebo 4 T, než se nám ho povedlo zabít.

  6. #6

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    Já třeba kickoval když přejede 1-3 lidi a nad tři lidi to banuju (banoval bych). Bez důkazů ale stejně nelze banovat/trestat.
    E: ikdyz oni ty nepřímý důkazy jsou
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    pekny TRYK Humane
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Asi u Kozla v Domě
    Příspěvky
    46

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    Humane asi ti zkazím tvé dětské představy,Jelikož cílem vězňu je vyvolat vzpouru a vzpourou vyhrát kolo pro T nikoli zvítězit nadevšemi vězňi.

    +Si myslím že se Human přiznal tím co napsal.

    Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2014
    Příspěvky
    6

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov

    Citovat Původně založeno Mr.Skunky:P Zobrazit příspěvky
    Humane asi ti zkazím tvé dětské představy,Jelikož cílem vězňu je vyvolat vzpouru a vzpourou vyhrát kolo pro T nikoli zvítězit nadevšemi vězňi.

    +Si myslím že se Human přiznal tím co napsal.

    Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D
    Humane: Cílem hry za vězně je ve vhodném okamžiku vyvolat vzpouru a zabít všechny dozorce.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Ja osobne som tam bol a celu situaciu som mohol vidieť na živo akosi som nepochopil prečo human dostal od Smoulu VD ale to neriešim potom human išiel pre autíčko došiel do boxu prešiel jedneho hrača na to simon povedal že ma ist preč lenže využil že tam ešte je a prešiel aj mna a ešte 1 či 2 to si nepamätám potom bol zneškodneny no a začala sa hádka kde sa trosku chytili fellow oslík a human :) potom human zmlkol a sem tam niečo napísal chápem že human sa chcel zabaviť ale ked už zrazil toho jedneho(aj to by nemal robiť kedže je adminom) mal ist preč a nie že vycúva a napáli to na mna a spol. vete : Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D absolútne nerozumiem pokial si to urobil viac krát tak si asi nebol v tej chvíli admin že ? a pokial nevieš čo je cielom hry tak mame sa to vôbec o čom baviť ? Human nič proti tebe nemam ale spravil si riadnu volovinu :/



  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Já bych dal Simonovi zákaz k CT.

    Je to jeho problém, že si to nedokáže ohlídat. Kdyby zavřel box, tak se to nestane. Já tohle dělám taky, občas to vyjde, ale když je schopný simon, tak mě zastřelí dřív, než stihnu někoho přejet.

    Doprdele!! Je to fun mód, tak tu nebrečte nad každým killem. Přesně kvůli takovejm uplákánkům jako jste vy, jsem navrhoval tu JB Anarchy, protože tam by se nic takovyho neřešilo. Nechal ses přejet? tvůj problém. Prostě si počkej na další kolo a neotravuj s takovouhle malicherností adminy.


    btw, dobry TRYK human
    Naposledy upraveno Giussepe; 27-09-16 v 18:08.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    ok přiznávám chybu,do dneška sem nevěděl že to je tak vážnej prohřešek. Nikdy sem neviděl ban za přejetí spoluhráčů (nepočítám u ct). Takže s jakýmkoliv trestem souhlasím a omlouvám se. Víc už asi nezmůžu...

  13. #13

    Odpověď: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Já si myslím, že omluva je fér, takže toto se může locknout
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Re: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Já bych dal Simonovi zákaz k CT.

    Je to jeho problém, že si to nedokáže ohlídat. Kdyby zavřel box, tak se to nestane. Já tohle dělám taky, občas to vyjde, ale když je schopný simon, tak mě zastřelí dřív, než stihnu někoho přejet.

    Doprdele!! Je to fun mód, tak tu nebrečte nad každým killem. Přesně kvůli takovejm uplákánkům jako jste vy, jsem navrhoval tu JB Anarchy, protože tam by se nic takovyho neřešilo. Nechal ses přejet? tvůj problém. Prostě si počkej na další kolo a neotravuj s takovouhle malicherností adminy.


    btw, dobry TRYK human
    "Tvoj "zákaz k Ct som nejak nepochopil .. to má simon zabiť VD keď vôjde do Boxu?

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Re: JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN

    Citovat Původně založeno ByBee Zobrazit příspěvky
    "Tvoj "zákaz k Ct som nejak nepochopil .. to má simon zabiť VD keď vôjde do Boxu?
    kdyby byl box zavreny, tak tam ani nevjede. A to že nez ho CT zneškodnili, tak stihl zabít 4 vězně prostě svědčí o neschopnosti simona.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •