Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 36

Téma: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

  1. #16
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Mirec mi príde skôr taký, že sa dá ľahko ovplivniť, ale zas o F sa stará to mu neberem.. Vlastne tie práva ho dosť zmenili a stal sa z neho skor taký debilko. :)
    debilko sa snaží vychádzať s každým, tým to asi bude, ale zmením sa, budem prísnejší, nebudem grabovať, môže sa to locknuť

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    69

    Re: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Nechapu te Samco. "ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape" hned po tom, co me mirecc grabnul jsem mu napsal, at toho necha. Jeho reakce? Je mu pry jedno ze mi to vadi. Komu by to nevadilo?

    Delik: "Tá vec s Mircovím grabom, Mirec ho dal grabom z T spawnu preč" Není pravda!!! Bezel jsem smerem z CT spawnu s mirecem prez celou mapu, a kdyz jsme dobehli zpatky a vylezli z podchodu, mirec me grabnul a tahl se mnou smerem ke dverim, u kterych jsi me zabil kdyz jsem nemohl nic delat! A to ze jsem celou dobu bezel s jinym hracem a otacel se, tak se furien hrat nema? O tom to presne je, behat v male skupince CT a branit se pred furieny! Resite tady jak vsichni kempi, ale kdyz nekdo hraje poctive, tak ho za to grabujete jak pubertalni smradi, co delaji bordel jen proto, ze muzou. Furien je hra TEAMOVA, neni to deathmatch.

    Mirec: "týmto si si nasral do úst, sam som bol na serveri keď ti jeden typek začal písať že bude chodiť zatebou, ty na to že nech sa neopováži, inak sa prehodíš a budeš ho stále zabíjať, takže nehraj sa na svätého že by ti to nevadilo, a to že som ho trošku odhodil za to grabom, tak to nieje nič strašné" nechapu jak toto muzes Daronovi napsat ... je snad rozdil mezi tim kdyz jsem za tebou bezel ja v ramci TEAMOVE HRY kdy jsem te nijak neobtezoval a kdyz za daronem tenkrat behal ten idiot co ho stale slashoval nozem? Uvedomis si ted ten rozdil mezi provokaci a teamovou hrou?

    Mirec: "stačilo ho trošku odsunúť a tiež hneď prestal" neodsunul jsi me trosku, ale trosku vic a v ramci toho me delik zabil. Nahoda? Mozna, o tom se hadat nebudu. Ale prestan sem psat ty demagogie, na to nejsem zvedavej. A ten pes? Kdyz se na prvni nadavku clovek brani nadavkou, zaslouzi si mute jen proto ze ten co zacal je admin?

  3. #18
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    pamätám si to dobre, vôbec som ťa negraboval po celej mape, keby hej tak by som musel behať s tebou nie?, odhodil som ťa jednoducho gčkom preč, to isté ako by ho daron zabíjal tým že by sa prehodil (len ja som ťa iba odhodil), robíš z toho veľku vedu za to že som ťa gčkom odhodil, btw. nezdá sa mi, že by som ťa držal aj keď ťa delik zabíjal, keď niekoho grabujem preč, a vidím že ho ide zabiť tak ho hneď pustím, takže mi to príde ako dorábanie aby ťa niekto lutoval, čo strašné ti spravil admin, ak som písal, grabovať len tak po kole nebudem

    E: napísal som že mi to je jedno lebo som vedel, čo sa stalo minule, keď mi ty povieš niečo smrdíš ty chuj tak si nemal čakať normálnu odpoveď, odpovedal som ti tak že mi to je jedno
    Naposledy upraveno mirecc; 28-09-16 v 15:38.

  4. #19
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Re: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Citovat Původně založeno Noha Zobrazit příspěvky
    Nechapu te Samco. "ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape" hned po tom, co me mirecc grabnul jsem mu napsal, at toho necha. Jeho reakce? Je mu pry jedno ze mi to vadi. Komu by to nevadilo?
    Nakoľko si podal na neho sťažnosť, tak si myslím, že už si dá pozor a nebude ti týmto znepríjemňovať hru. Skús mu dať ešte šancu.

  5. #20

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Myslím si si, že to nie je to isté, kedže ty si zneužil svoje práva, ja som nezneužil nič.

  6. #21
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    ja som ich využil, robíš z toho aj ty vedu, ako keby mu dam zato ban, pritom som ho odsunul nič viac

  7. #22

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Tvoja teória je dosť divná, podľa nej vlastne môžem zapnúť cheaty, a ak dostanem ban, tak sa môžem odvolať na argument, veď som len zapol cheaty, nerobte z toho vedu. Vidím, že toto sa nikam ďalej nepohne, takže by bolo vhodné sa aspoň poškodenej osobe ospravedlniť.

  8. #23
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Ak som dobre pochopil na furiene je grab? Ak hej tak ma napadá otázka: Načo kurva tam ten grab je? Chcel by som sa spýtať aké je jeho využitie? Keď sa zamyslím nad modom, tak fakt nejako mi uniká jeho využitie.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  9. #24
    Nováček Avatar uživatele Applicek
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    64

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Asi tak because.
    Žij okamžikem,
    protože ta chvíle, co právě prožíváš,
    už se nikdy nevrátí.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    69

    Re: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    No, dobre, jelikoz tady padl evergreen vsech vykecavani "robite z toho vedu" a zacina se tady prekrucovat to, co se stalo, asi nema smysl se tu dal hadat jelikoz jedine dva screeny, kterymi muzu podporit svou verzi jsem jiz poskytl. Na zadnou omluvu od mirece necekam, hadam, ze ted mi uz hru otravovat nebude. To je jedine ceho jsem chtel na foru, ktere je muj jediny zpusob obrany proti tomuto adminovi, dosahnout. Prosim tedy Darona o lock, diky za podporu a ahoj.

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Ten grab je tam k ničemu, taky jsem si říkal, jak je možné, že se vůbec přidal i tam. Postupem času jsem ho začal využívat na zabíjení kemperů.

  12. #27
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ak som dobre pochopil na furiene je grab? Ak hej tak ma napadá otázka: Načo kurva tam ten grab je? Chcel by som sa spýtať aké je jeho využitie? Keď sa zamyslím nad modom, tak fakt nejako mi uniká jeho využitie.
    na kemp je to super vec

    dobre teda sry za neprijemnosti s grabom

    daron porovnávať zaptca s grabom, cg ak je to take strašne tak mi odoberte prava, ďalej to riešiť nejdem svoje som napísal vyššie
    Naposledy upraveno mirecc; 28-09-16 v 16:18.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Odstranit grab, je to k ničemu, na jiných módech, kde se kempí mnohem víc, taky není grab a není tam potřeba, vše se dá vyřešit slayem.

  14. #29
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Na camp je to super vec? Vážne? Tak teraz ma napadá zopár príkazov, ktoré su kvôli grabu úplne k hovnu. Medzi ne patrí napríklad: amx_slay, amx_slap, amx_kick, a ešte potom nechápem: Načo je camp meter? Nerobíte z toho campu už niečo viac ako cheaty? Príde mi to úplná zbytočnosť s tým čo i len niečo robiť, každý má svojský štýl hry, niekoho baví stáť na mieste, iných baví huntiť. Mám 1:30 na to aby som splnil úlohu mapy (neviem koĺko je to na furiene, ale to je jedno), tak prečo tú 1:30 nevyužiť tak aby ma to bavilo.
    Dám čistý príklad: Určite poznáte všetci COD server a mapu huntic. Tam sa banuje za spawn camp ale nikoho nenapadne, že na plante si na tej mape za 10 sekúnd. Teda je 1:00 a už tam admini davajú slaye, bany atď. lebo campia zatiaľ čo je čas na to, stihnem si ísť urobiť aj popcorn a aj tak plantnem včas.
    A ďaľší problém týchto takzvaných camp problémov je ten, že rushujú hráči ktorí to nemajú robiť, napríklad: CTčka na mape dust 2. A potom samozrejme tie CTčka skapú a bum hneď spam: Ty stupený camper, stojíš tam ako hovno v záchode atď. Ale to že CTčka majú campiť/chrániť plant a Téčka rushovať/položiť, tak to už nikoho netrápi...

    Ja som riešil camp len v prípade jednej mapy a to bolo de_greece na serveri oldschool (a to tiež 95% tych ludí campilo na texture), inde mi bol camp uplne u riti.

    Ešte dôležitá vec čo som zabudol v tomto slohu napísať: Je to public, tuto proste ľudia využívajú toho, že tupci to narushujú na spawn. Mne môže byť jedno či som vyhral alebo prehral, nedostanem peniaze za kolo, ježiš maria pokakám sa z toho.
    Naposledy upraveno because; 28-09-16 v 16:35.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Riešenie odhodenie hráča.... fakt to stojí za tie slohy? xD
    Daronov attak by som riešil a z toho si zobral podstatné to je vec ktorá by sa mala riešiť a nie grab hráča ktorý to neberie ako zábavu, sulliwan nie raz mi dal admin kill za to že som mal score "40:0" vyriešilo sa to jedným pohlavným orgánom na steam profile a bolo...

    Ps. Chudák delik si konečne dal kill a ty napíš sťažnosť.... ale nie delik nieže ťa odradí neunášač...
    Naposledy upraveno Novic; 28-09-16 v 17:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •