Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    69

    Exclamation [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Vadi mi zneuzivani adminskych pravomoci mirece, a po tom co odbyl hrace ktery nahlasil prase nadavajici mu na matku slovy ze to se stava, ho chci nahlasit za opakovane zneuzivani pravomoci. Podkladam to dvema screeny, jeden z dneska, druhy je starsi. Ani v jednom pripade nijak neporusuji zadne pravidla ani se nechovam zadnym zpusobem nestandardne.

    1) https://postimg.org/image/53ncxoc1n/ - dnesni screen - pulluje me po mape, z duvodu "jen tak" a po zadosti aby toho nechal "je mu jedno, ze mi to vadi"

    2) https://postimg.org/image/xymrzvxsx/ - taha se mnou prez celou mapu az k druhemu adminovi delikovi, ktery me zabil kdyz jsem se nemohl branit. Patrne velice zabavne, zvlast kdyz me provokuje ze jsem jak pes a nasledne me zamutuje, kdyz se branim.

    Naspamujte si sem pod to smajliku, kolik chcete. Admin ma byt clovek, ktery vyuzije specialnich prav aby udelal na serveru poradek kdyz je treba, a tak na nem hrali necheatujici hraci dodrzujici pravidla. Ne proto, aby si delal co se mu zlibi na ukor ostatnich jen proto, ze muze (a nasledne to timto retardovanym argumentem obhajoval.) Populace furien serveru kotelny sla za poslednich par let dolu, rad bych aby se udrzela aspon tam, kde je ted.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Pokud je to po kole a nezabije tě,když tě pokládá (nebo při začátku nového kola),tak v tom nevidím problém. Taky to semtam udělám na JB pro spestření.
    Ten kill od Delika jsem tam neviděl,možná jsem ho přehlédl. Mute si dostal za tu nadávku,asi na uklidnění.

  3. #3
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    myslim že ide niečo podobné ak na jb keď sa na začiatku kola hadí o zem, s tým že ja nikoho nezabíjam ani mu nejak nezabraňujem v hraní, ak som ti nejak zabranil v hraní tak sa ospravedlňujem ale niesom si toho vedomý

    slovo pes vzniklo tak (ak si dobre pamätám) - chodil si stále zamnou, stále som ťa sledoval, ptm keď mi to už liezlo na nervy tak som ťa grabol odmňa preč (cez celu mapu to určo nebolo odhodil som ťa Gčkom), začal si sa pýtať prečo som ťa grabol, napísal som že chodíš zamnou ak pes, nemala to byť urážka

    to že ťa vtedy delik zabil, za to ja nemôžem
    Naposledy upraveno mirecc; 27-09-16 v 20:12.

  4. #4

    Odpověď: Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Aky kill odo mňa ??
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Ahoj, ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape, samozrejme pokiaľ bude mať na to dôvod tak to je už iné.
    Naposledy upraveno Samco; 27-09-16 v 22:34.

  6. #6

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Zdravím, podelím sa s vami o môj názor na furien komunitu, furien adminov a celkový pokles aktivity hráčov.
    Furien ide dole vodou, admini si tam robia, čo chcú a hlavne nemajú žiadnu autoritu. Dovolím si povedať, že skôr admini majú strach z hráčov a nie naopak. Admini sa tam s hráčmi kamikujú, nevravím, že to nemôžu. Každý admin si berie svoju úlohu admina inak, ale! Hráči tam môžu kempiť koľko chcú, nadávať do nekonečna a aj tak obdržia maximálne grab/mute. Netuším, o ktorého admina šlo, čo banoval deagla za tie vulgárnosti, ale ak by prišiel na furien, tak prečistí server o polovicu hráčov minimálne. Taktiež ide o to, že adminom nedochádza, že najmenším trestom(mute,grab) hráčov nezastavia v ich činnosti. Teda, možno áno, ale jedine v ich prítomnosti, ak admin odíde, tak hráč pokračuje v svojej predošlej činnosti. Nerátam tu Kokera, on si jediný podľa môjho názoru udržal autoritu a vie veci riešiť celkom v pohode. Vyzná sa vo všetkých cheatoch a nerobí mu problém ich hocikedy vyriešiť. Je síce pravda, že Klacek má cheaty taktiež v maličku, ale podľa môjho názoru píše dosť často veci, ktoré by si mohol nechať na steam/fb chat. Vlastne, keď sme už u nich dvoch, prečo stále niesu SA? Pretože banovali autobhop, v ktorom sa ani raz nezmýlili? Pretože si ostrejšie vyjadrili názor na adminov, ktorí nemali ani tušenie, aký je rozdiel medzi dvomi rozdielnymi autobhopmi? Ale to je už na vás. Ale určite by bolo vhodné oživiť F AT novou krvou, viz Dimitri.

    Admini sú na furien dosť úražliví, nedá mi nespomenúť situáciu, ktorá sa nedávno odohrala medzi mnou a Delikom. S Dimitrim sme hlásili jasného zapatca. Prekvapivo admin prišiel na hlásenie, ale prešla minúta, dve, päť minút a zapatec stále nemal ban, aj keď sa jednalo o default AB. Tak som sa spýtal Delika, či ho plánuje zabanovať ešte dnes, on začal ako zvyčajne písať sračky, ktoré nedávno už preniesol aj na forko a prešiel zo spectu do hry a začal hrať. Tak wtf? Ak by neprišiel Kopra, tak ten ban dodnes nemá.
    Taktiež minule, keď som mu pod fejk steamom nahlásil kemp, tak som dostal len odpoveď "a?" predtým došlo síce k menšiemu konfliktu, ale aj tak je admin a má si plniť svoju povinnosť.
    Neplánoval som preniesť toto na fórko, kedže by som sa dočkal maximálne odpovede, že adminovi sa dohovorí a to je mi fakt u prdele, kedže aj tak bude o pár dni fungovať tak ako predtým.

    Ešte kedysi za adminovania Dextera, maršouna, neskôr Eusta a Virpa, dovolím si povedať, že ešte nedávno za môjho, delikovho, cmbrovho a ideovho adminovania si hráči nedovolili ani zďaleka to čo dnes. Vulgarita bola o väčšie percento menšia a o kempe ani nehovorím, takže by sa terajší admini mali zamyslieť, čo je prvoradé. Či si rozšíriť práva na aim a onedlho na spešla, či sa venovať modu, ktorý je hlboko zanedbaný. A nie není to tým, že vtedy hráči nepoznali nadávky, oni poznali rešpekt k nadriadenej osobe.

    Väčšina, čo hráva furien, tak si určite všimla, že mirec a delik sú kamky, takže určite by som nepochyboval o tom screene a ani o celom tomto threade.

    A tí, čo tu píšete o tom, že sa stačí s adminom dohodnúť, tak by ste si mali uvedomiť, že daný hráč sa chcel s adminom dohodnúť, ale admin nepristúpil k dohode.
    Naposledy upraveno Darongodx; 28-09-16 v 07:50.

  7. #7

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Vysvetlenie : To hlasenie tvoje som nevidel,vtedy som si spustil csko a isiel do hry akurat, kde mal byt ten cheater. Potom somm hral nejake kola a napisal si ci ho zabanujem, pritom koker bol v specte v tu chvilu este predomnou. Ked je admin v specte, teoreticky z toho plynie ze spectuje. Potom ked si ho nahlasil aj 3 krat zacal som ho spectovat, nato si napisal, preco tak dlho spectim. Ak chceš hodim ti tu demo, aby si nenapísal niečo, že som ho netočil.

    Píšeš tvoje a ostatních adminovanie ale je smutné, že si tam mňa nespomenul po toľkých rokoch. Škoda no ...

    Tá vec s Mircovím grabom, Mirec ho dal grabom z T spawnu preč,a keď je v grabe nemoze strielat a ja som ich rašoval so sk a zabil som ho, ked sa nemohol brániť, to nieje moja chyba.

    Ak si prišiel tu aby mi zobrali práva ok,ja si to priznam že nebanujem tak ako by som mal, každého za kemp + aktivita je skoro nič. Tak vyhral si, nech ic zoberú mne aj Mircovi, bude aspon o dalších nanič adminov menej.
    Naposledy upraveno Del!k98; 28-09-16 v 07:23.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  8. #8

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Myslím, že keď môžeš využívať "!" aj ten server admin chat, tak si sa mohol spýtať Kokera, či ho specuje alebo afkuje. To, že si nevidel hlásenie som nevedel, stačilo to napísať a predišlo by sa zbytočnému konfliktu. Pretože z mojej situácie som nemohol tušiť, že si nevidel hlásenie, kedže si došiel na server presne po hlásení. Tú druhú situáciu si nevysvetlil, ale ok no, to ma až tak nesralo.
    Nespomenul som ťa pretože, je síce pekne, že máš práva dlho, ale práve teraz sa poukazuje na to, že keď teraz nebanuješ kemp / nadávky, tak určite si to nerobil ani v minulosti. Ešte mesiace dozadu by som ťa určite spomenul, ale po posledných týždňoch som si uvedomil, že kemp a nadávky pre teba na serveri nikdy nič neznamenali. Je síce pekné, že zabanuješ cheatera, ale to nestačí pre udržanie hráčov na serveri.E: No okay, dopíšem ťa tam, kedže v minulosti sme spolu odviedli fakt kus práce, dobre sa mi s tebou adminovalo, dobre sme sa dopĺňali, len teraz by to chcelo trošku pritvrdiť.
    Tú situáciu s Mirecom nemôžem nejak riešiť, kedže som nebol na serveri, takže k tomu sa teraz vyjadrovať nebudem.

    Nepíšem nič o tom aby vám mali zobrať práva.Ani o tom, že ste nanič. Ja píšem skôr o tom, že ak nemáš čas na furien, ale predsa tam raz prídeš, tak by to chcelo si vybudovať rešpekt a uvidíš, že ak na furien serveroch aspoň z polovice zmizne kemp a nadávky, tak sa dosť hráčov vráti. A k Mirecovi som len napísal, žeby bolo vhodné sa začať srať na iný mod až, keď furien server bude v optimálnej podobe..
    Naposledy upraveno Darongodx; 28-09-16 v 07:49.

  9. #9
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    nwm prečo tu vyťahuješ moje práva na aime a spešla na jb, chodím síce aj na iné módy ale na furiene som najaktívnejší admin s delikom, to je asi zle, asi by bolo lepšie keby tam zavítame raz za týždeň a možno by sa niečo takéto neriešilo, ale dobre, dík za upozornenie, budem sa snažiť to riešiť trochu prísnejšie,

    to s grabom, určite som ho grabol pred delika aby ho zabil, také niečo by som si k hráčom nikdy nedovolil

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    To, proč ještě koker s klackem nemají SA je v af. K věci, na jednu stranu chápu stížnosti, admin si neměl "hrát" s grabem, ještě k tomu na hráči, co očividně hraje na rank. Na druhou stranu se toho nestalo tolik... Vždyť grabl hráče, který mu stál celou dobu za zadkem. Možná by mě to taky nasralo... K věci ohledně adminů na furienech. Nemyslím si, že jsou nynější admini horší než ti předchozí, každý si tu hru řeší jinak a každý dobře. V tomto bych žádný problém neviděl. A kemp? Že se neřeší kemp? Dojdu na server, hráči mi začnou psát, že tam ti kempí, ať je zabanuju... Jdu do spectu a ti, co brečeli, že někdo kempí, kempí taky. Co se na tom dá potom banovat? To bych musel vybanovat celý server. Následně když někoho zabanuju, tak přijde buď stížnost na fóru, že "proč jsem dostal jen já ban, když kempili aj oni" a nebo ještě líp, ostatní ve hře začnou psát, že proč jsi zabanoval tam toho, ten nekempil a podobné. To potom ta chuť banovat kempery přejde... Ale tak můžu to začít banovat přísněji.

  11. #11

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Mirecc, vždy je najlepšie sa porovnávať s adminmi, čo nemajú toľko času, že? Určite majú nejaký dôvod, pre ktorý sa furienu nemôžu venovať toľko ako VY!
    Burák vždy je najlepšie napísať "veď sa nič nestalo", že? Hráčovi to vadí, to že za Mirecom ten hráč behal, tak na tom tiež nič zle nevidím. Ak sa nad tým zamyslím, tak furien je teamová hra, takže vlastne tak by sa mal chovať každý. A myslím si, že ty tam ten rozdiel nevidíš len preto, pretože si za éry predošlých adminov nehral. Ako som už písal autorita pre terajších adminov je neznáme slovo.
    Kemp? Obyčajná sračka, ktorá nechápem ako ti mohla vypadnúť z "úst". Hrám furien 5?, 6? rok. A nikdy som sa nestretol s tým, že by kempil celý server. Vždy sa nájde len pár expertov. A inak, uveďme si 1 príklad. 2 hráči kempia, ostatní sa začnú sťažovať, že kempia, ale vidia, že admin je prítomný, ale nič nerobí, tak je samozrejme, že sa prídaju aj ostatní hráči. A z 2 kemperov sa stane 5 kemperov. Takže to je len demencia adminov, že si toto nevedia ustrážiť.
    A wtf? Aké stiažnosti. Forko sledujem dlho. Ale možno raz, dvakrát som videl sťažnost, že hráč dostal neprávom ban za kemp. A inak, stačí sa naučiť ignorovať sračky, ktoré píše väčšina furien hráčov a neprejde ťa chuť ich banovať. Btw 95% furien hráčov, ani netuší, že csko má vlastnú stránku.

  12. #12
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Hráčovi to vadí, to že za Mirecom ten hráč behal, tak na tom tiež nič zle nevidím. Ak sa nad tým zamyslím, tak furien je teamová hra, takže vlastne tak by sa mal chovať každý.
    týmto si si nasral do úst, sam som bol na serveri keď ti jeden typek začal písať že bude chodiť zatebou, ty na to že nech sa neopováži, inak sa prehodíš a budeš ho stále zabíjať, takže nehraj sa na svätého že by ti to nevadilo, a to že som ho trošku odhodil za to grabom, tak to nieje nič strašné

  13. #13

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    Áno to som napísal, ale nikdy by som nepoužil adminske práva na to aby som sa ho zbavil =). Totižto ja mám u toho hráča autoritu narozdiel od teba a stačilo napísať túto 1 vetu a ten hráč za mnou nebehal ;).

  14. #14
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    stačilo ho trošku odsunúť a tiež hneď prestal

  15. #15

    Odpověď: [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc

    potvrdzujem aj bezdôvodné grabovanie na F serveroch od niektorých adminov !

    F admini celkom na ten furien "serú" až na mireca, del1ka a podľa mojho názoru aj buráka a kopra.. To už aj Jarny urobil na tom furiene toho viac jak pár jedincov. (trz nenarážam na old school adminov) Pár krát sa mi stalo, že som prišiel na server a atmin Klacek ma len tak z piči graboval celé kolo za CT po mape.. Fakt neviem, či si tým chcel vystreliť ego až do oblakov alebo si chcel vybiť zlosť na mne. Vlastne deje sa mi to na F dosť často, ale nebudem to tu rozpisovať, kedže nemám žiadný dokaz. Delik je podľa mna admin, aký by mal byť. Má autoritu, vždy má iný názor ako ostatný, je to pánko, je s ním sranda atď.. Mirec mi príde skôr taký, že sa dá ľahko ovplivniť, ale zas o F sa stará to mu neberem.. Vlastne tie práva ho dosť zmenili a stal sa z neho skor taký debilko. :) Fakt si tam admini si robia čo chcú a bolo by to začať aj riešiť. :) Za čias darona, chambera tam bola radosť hrať, ale teraz už fakt ne.. nečudujem sa, že hráči to aj prestavajú hrať. :)

    btw. dimitri s tým furienom niečo spraví snad. :)
    Naposledy upraveno Baxo15; 28-09-16 v 15:30.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •