Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Tommy_Oxcore

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Tommy_Oxcore

    Vypis z konzole:

    Tommy Oxcore connected
    Tommy Oxcore is joining the Counter-Terrorist force
    Requesting tempdecal.wad from server
    Requesting tempdecal.wad from server
    Jsi 3. ve fronte na Simona
    ** Prestan floodovat! **
    ** Prestan floodovat! **
    Mas zakazano hrat za dozorce!


    Poznamka:


    Coze? :D
    Muze mi prosim Fizzy rict, co jsem mu udelal tak hrozneho, ze jsem od nej dostal pulrocni zakaz k ct? Muze se k tomu nejak vyjadrit? :) Diky.

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=198399

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    Byla mapa oasis a ty jsi byl simon. Kolo probíhalo v pohodě, skoro všichni šli do boxu. V boxu jsme stáli tak maximálně 2 minuty, a pak to začalo. Šel jsi do boxu, zavřel jsi box, a spustil náhodu. Na tomto by nebylo nic až tak divného, prostě jsi si chtěl zahrát, ale musíš počítat s tím, že při náhodě se vězni můžou pohybovat v boxu, jak chtějí. Tebe obklíčila skupinka 4 vězňů, ale neútočili až do moment, kdy zaútočil jeden, protože myslel, že asi stejně skape. Zabil jsi však všechny 4 kolem tebe. Ok mohlo se to ještě brát, jako nebezpečné přiblížení, ale ty jsi se do boxu zavřel dobrovolně. Kolo pokračovalo vzápětí tím, že jsi střelil do tlačítka na otázky ANO/NE. Říkal jsem si: Supr, to tu dlouho nebylo. Poté jsi však střelil do ANO (zemřeli vězni na zelené). a poté jsi střelil do NE (zemřeli všichni na červené). Přežil jeden vězeň, co nebyl boxu, takže buď uprchlík nebo VD, to už si nepamatuji. Nepadla žádná otázka na ANO/NE. Už jsem psal ban ve hře, ale mezitím jsi se odpojil. Kdyby to provedl, nějákej kárek, co to hraje poprvé, nebo kdyby jsi položil otázku, a spletl jsi se, tak to beru, dá se HVD, a v pohodě se hraje dál. Žádný ban bych samozřejmě nedal, to je snad všem jasné. Se zasednutím si na tebe, to nemá nic společného, jak říkám, kolo probíhalo jako každé jiné ale to, co se stalo potom, je prostě blbost nad blbost. Reason banu souvisí i s tím, co jsi říkal ve hře: Zahrajeme si takovou hru, a pak jsi střelil do ANO, a pak do NE. Ban rušit rozhodně nebudu, u CT nebudeš prostě půl roku hrát, než skončí naše hra.
    IT´S YOUR MOVE NOW.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    Zaprvé - ty vězně zabilo jiné CT, ne já.
    Zadruhé, u toho MFK - nebyl jsem Simon, Simon byl někdo úplně jiný a jeho kolo trvalo nesnesitelně dlouho, vězni už byli neklidní a nepříjemní, tak jsem kolo zkrátil a následně dal HVD. Výmysl o odpojování mě taky pobavil, dali jsme HVD další kolo, nikdo si nestěžoval a já se odpojil až kolo nebo dvě nato.

    Jak myslíš, možná jsem si zasloužil ban za mfk + tvůj vymyšlený """"""""""""útěk"""""""""""" ze serveru, ale rozhodně ne na půl roku, to je podle mě zase TVOJE blbost nad blbost.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    V levém horním rohu jsem viděl Tommy Oxcore je nyní simon. Byl jsi TY simon, nikdo jiný to být nemohl, a nebo teda kopíroval tvůj nick. Od teďka abych začal, kvůli vaší ulhanosti natáčet dema, tak snad vim, co jsem viděl. Nemám si důvod sakra vymýšlet věci, co někdo jiný neudělal, abych mu dal ban. Takovej kokot teda fakt nejsem. A odpojil jsi se hned. Škoda, že není vidět v chatlogu [Odpojen] stejně jako [Připojen]. To poslední, co jsi napsal bylo v čase 18:58 /weapons, to asi bylo, jak jsi dostal Simona. Ban jsem dal přes web 19:05, to prostě sedí na to, že se tak 3 minuty simonovalo, pak padnul ten MFK, a ty jsi se odpojil. Kdyby jsi tam zůstal, tak ti dám ten ban, a viděl by jsi to už ve hře. Nelži tu tak stupidně plsky
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    Najdi mi prosím někoho, kdo ti tvou výpověď potvrdí.

    Je mi celkem u prdele, že nebudu moct hrát za ct, nějak to asi oželím, ale nikdy jsem neviděl admina, aby dal za MFK + útěk ze serveru ban delší než měsíc, i kdyby byl oprávněný. To jen dokazuje to, co už jsem řekl dříve - ty práva si nezasloužíš a bany na JB rozdáváš podle toho, jak někoho máš nebo nemáš rád.

    A velmi bych ocenil, kdybys se mnou nemluvil jako s debilem. Nejsem jeden z těch debilních kidů, co padnou na prdel, když na ně promluvíš.
    Naposledy upraveno Tommy_Oxcore; 06-10-16 v 18:05. Důvod: doplnění věty, vypadlo mi několik slov

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    Nikoho hledat nebudu, chatlog zobrazuje jen 3000 řádků z dne, kdy zadám 4.10. od 20:00 do 24:00 zhruba. To jak banujou jiný, mě nezajímá. Takže ban zkracovat nebudu, ty kryple. Teď jsme si aspoň Qvit, a nemusím ti dávat ban za urážení admina. To jsem, ale hodnej viď ?

    Jailbreak 6 05-10-2016 18:38:59 STEAM_0:1:154404449 78.45.140.214 Tommy Oxcore krypl to je. :D ani důvod banu neumí napsat
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Tommy_Oxcore

    Ještě bych ti vlastně měl poděkovat. :) OK, děkuji ti, ubohá náhražko admina, která mi kazí pohled na tento jinak oukej portál.
    Můžete lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •