Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 45

Téma: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    FF (friendly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Ahoj všem,

    chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na zapnutý FF například na Classicu... Osobně mě štve, že když si jako rushující hráč, obsadím taktickou pozici například za T na dustu (tunel long nebo schody nebo civím na B z kat) a čekám na vytažení protihráče a on mi opravdu přicupe skoro až před cross, tak se mi z poza zad vynoří "chytrý" spoluhráč a teď to přijde...vzhledem k tomu, že oči na zádech nemám a hledím si zabít nepřítele, netuším, že když už pálím první bullet a pouštím fullout, stane se, že frajer z mého týmu je najednou před mým crossem( tedy mezi mnou a nepřítelem), takže nejen že nevidím, nemůžu pokosit obránce plantu, ale ještě díky jeho "chytrému výběru místa před mojí hlavní" uberu sám sobě HP na minimum..a díky tomu zbytečně umírám...ptám se, jestli by nešlo vymyslet alternativu FF, kde, když mi někdo vleze před gun, bude potrestán tím, že dostane dávku a snížení health pointů on a ne já...samozřejmě, aby se předešlo zbytečnému, nebo úmyslnému team attacku, bylo fajn mít to ošetřeno maximalním možným team killem a team attackem, za nějž by následoval BAN na dejme tomu hodinu nebo tak nějak...vím že to funguje na jiných serverech a tahle varianta mi na PUBu přijde o něco lepší, pokud už tam FF musí být..

    Další věc, kterou bych rád nadnesl je trest za team flashing...tuším že na Gamesites nebo Cservers (teď nevím) jsem viděl skvělou utilitu, či jak to nazvat, které na toto dohlíží...za 3x team flash byl hráč za trest kicknut ze serveru, a po dalším napojení, si už většinou rozmyslel, jestli ten flash do davu hodí nebo ne...nevím jak vám, ale poslední dobou se mi stává, že kolikrát polovinu kola trávím v mlíku vlastních "házečů"...díky tomu trpí nejen moje nervy ale i klávesnice, která okamžitě schytá dávku pěstních útoků :DDD

    díky za vyjádření všech, co k tomu mají co říct a hlavně těch, co by s tím mohli něco udělat:)

    Toť vše milí kotelňáci a kotelňačky,

    M!KO
    Naposledy upraveno djkofi; 07-02-12 v 14:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •