Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 45

Téma: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Keby FF uberalo 1 hit 1 hp? (30 nabojov z m4 do hlavy a 30 hp dole) ? Nastve to, ked si kupim rychlopalku / awp a stale sa mi tam motaju, dam svojmu omylom hlavu a mam 1hp na cele kolo.

  2. #17
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Teamflash by mel plugin automaticky trestat kickem. U ff muzu nastavit maximalni damage, co vam ubere. Treba 10hp, i kdyz date hlavu s awp.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    10hp je moc, hlavně dneska to bylo na pěst, granáty a pak jsem lítal po mapě s 10 HP.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele Slab the Killer
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Česko
    Příspěvky
    209

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    A co nastavit FF jen třeba do 75 hp a pak by se ti už neubíralo?? (sice je nekdy 25 hp sakra dost,ale když to tam chcete nechat tak to nastavte alespoň takto) Nebo do 75 a pak by ti to ubíralo jen kevlar!
    The Walking Dead

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Pokud hazes granaty mezi 5 vlastnich, tak hraj na mega pub. Damage jsem snizil na max 10 za hit.

  6. #21
    sick
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    myslim že ten kofiho nápad s tim zvukem neni vůbec špatnej :)

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Ten TeamFlash je absolutní blbost, uvědomte si, že hrajete na PUBu, navíc převážně s NS hráčema co to hrají sotva 3 měsíce. S tímto na ten server musíte jít a počítat s tím, že vás stále budou blokovat, nebudou vám nic krýt, ani neví jaký je úkol na mapě. Tohle bych neřešil, jedině že by admin tyto hráče kickoval, ale už vidím admina, že po upozornění jde spectovat hráče, jen kvůli teamflashům.

    K FF, na classicu je to úplná hovadina jak je to tam nastavené, když si vezmu, že já omylem někdy atacknu své hráče, někdy mu dám i hlavu, píč mi při střelbě na protivníka vběhne před cross a já za to můžu? Má mi to ubrat půlku HP? Osobně jsem za takový plugin, že to prostě spoluhráčům bude ubírat HP, můžeš je i zabít, ale pak jim vyskočí možnost kicknout toho hráče, který ho zabil, nebo mu dát 1hp, nebo mu to prominout, tohle jsem viděl na hodně serverech a je to podle mě nejlepší co se hodí na PUB, je zbytečné vymýšlet nějaké jiné :). Toť můj názor
    Naposledy upraveno kouzelnik; 21-02-12 v 21:51.

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Nevim jak casto se stane, ze das spoluhraci omylem 10 hlav (kdyz dam hlavu s m4, ubere mi to 5hp), ale pak te to bude kickovat kazde kolo a budes to chtit zase zmenit. Kdyz se ubirali hp tem druhym, tak se vzdy obevil blbecek, co ti sundal 90hp a pak dal reconnect proste jan tak pro prdel. Pri vypnutem ff si nemusis davat pozor, coz neodpovida realite. Kazde reseni ma nejake pro a proti a to soucasne nema proti skoro nic. Aby sis sundal hp na 1, musel bys do spoluhracu vysazet cely zasobnik - tim bys je normalne zabil a dalsi kolo bys nehral.
    Naposledy upraveno Kotel; 22-02-12 v 11:18.

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Kotle, to je logické, jenže ty to bereš pořád s tím, že ten hráč má 100HP, někdy se stane, že mám 30 hp, blbeček mi vleze před cross a hned mám 1-10HP a co s tím chceš potom dělat :P

  10. #25
    Kotel
    Guest

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    To se ale bavime o nahode 1 ku 1000, kdy je to nevyhoda. Ostatni reseni uz tu byla, to tu bylo mnohem min hracu a stiznosti bylo vic.

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Absolutně souhlasím a Fz.Když vypnou TF tak to nebude nikdo poradne umet hazet.Kick od admina je asi nej varianta.

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele gooder
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    114

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    ja by som navrhoval aby sa uplne zrušilo FF aby to bolo ako napr. na Furienku

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    83

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Citovat Původně založeno gooder Zobrazit příspěvky
    ja by som navrhoval aby sa uplne zrušilo FF aby to bolo ako napr. na Furienku
    Napíš do googlu

    čo je to counter-strike 1.6
    čo je to classic
    čo znamena slovo klasika


    A potom pochopíš.Už nepíš nič radčej...lebo vedie to ku Failu roka!

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Načo otvárate 4 mesačné thready.........!!!! To sa až tak nudíte že pozeráte thready z minulých rokov?!?

    E: gooder tá fotka ťa vystihuje

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele Zeonek
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    82

    Re: FF (frindly fire) na Classicu + tresty za team flashe

    Já osobně bych to nechal aspoň si lidi zvyknou na CW tam je to také zapnuté aji TEAMFLASH.
    KDO CHCE UDĚLAT LOGO PIŠTE PM.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •