Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Žiadosť o admina na ZM Escape

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Žiadosť o admina na ZM Escape

    Zdravím chcel by som požiadať o admina na ZM servery

    Steam nick: bobo502222
    Steam ID: STEAM_0:1:43032581
    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/931846913227032/
    Nick v hre: NeroX je .:F.B.I:.
    Môj vek: 19

    Niečo o mne: Volám sa Boris mám 19 rokov, študujem na SOŠ odbor technik informačných a telekomunikačných technológií. Moje záľuby sú PC game, paindball, chodenie von s kamošmi, florball.

    Counter strike hrávam pomerne dlho bavia ma najmä servery zombie a momentálne hrávam na Zombie Escape. Adminom chcem byť preto lebo je ich na tomto servery málo a nie vždy sú dostupný a chcem im pomáhať s hráčmi čo úmyselne blokujú, cheatuju a nevedia sa celkovo správať.
    Admina som už robil na "V-gaming.sk" (teraz je to asi "servery.playzone.cz") na zombie servery ale z dôvodu môjho slabého PC som sa musel vzdať postu admina (padala mi hra). Dnes už mám dobrý PC a funguje všetko ako má.

    Bany: O žiadnych neviem.

    Moja aktivita: Zombie Escape som hrával skorej cez neoficiálne CS 1.6 to znamená že som ho mal stiahnuté z ulož.to a potom neskôr som si nainštaloval zo steamu CS 1.6. Na steame mám CS-ko už dlho a mám tam nahrané málo lebo starom som nehral CS cez steam ale len neoficiálne kôli padaniu hry. Snažím sa byť aktívny keď mám voľný čas.

    Ak by boli nejaké otázky tak kľudne napíšte. :)
    Naposledy upraveno bobo502; 03-01-17 v 15:27.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Ahoj, zkus se vyvarovat vulgaritě ve svém chatlogu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Ahoj, áno viem, už ma na to upozornili a snažím sa byť slušný :)

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Aktivita tam je, chatlog jsem projel rychle a nic vážnějšího jsem tam nenašel.
    Jenom ty hlášení. Zkus více hlásit (přes !, nebo na fórko).
    Editnu později jestli jsem pro či proti.

    E: Proti. Dej tomu ještě čas.
    Naposledy upraveno Troppe; 11-12-16 v 14:00.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Ahoj hlásim stále, mám ich celkom dosť, samčo by mal vedieť väčšinou ich on banoval :) a ďakujem :)
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Je možné, že hlásíš na Steamu. Pokud je to tak, tak se ti omlouvám. Nějaký Admin hlášení určitě potvrdí.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Nie na steame ani nie ale sem na forum :)
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Rychle jsem prošel hlášení za poslední 3 týdny a našel jsem jenom 2.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?52825-ZM-Escape
    http://csko.cz/forum/showthread.php?52574-ZM-Escape
    Možná jsem něco přehlédnul, nevím. Ale za 3 týdny mi tohle příjde málo.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Ano tieto 3 týždne toho nebolo veľa ale ak pojdeš ešte viac dozadu tak bude viac ale pohode dám ešte niečo na forum :)
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Tu by som dal tomu určite tomu väčší čas. Myslím si, že by ti ešte trebalo nabrať skúsenosti s týmto módom. Ďalej ma prekvapilo, že minule, keď som prišiel na server, tak si akurát zhadzoval z vrtuľníku spoluhráča/ov a následne (asi si si ma všimol, že som prišiel) si rýchlo ušiel. Toto je neprípustné.

    Musím byť preto PROTI.

    Citovat Původně založeno bobo502 Zobrazit příspěvky
    Jáj áno ale nezhodil som nikoho to len tak skáčem niekedy ale hneď sa mu odstúpim (väčšinou s kamošom muskie sa tak doťahujeme) ale nikdy ho nezhodím takže som v podstate neporušil nič. Neodchádzam zo servera kôli adminom aj keby si mi možno dal ban za to, tak by to bolo neprávom. Na druhej strane mi to celkom ide ale berem tvoj názor do úvahy a je to tvoje rozhodnutie a ja s tým nemám problém. :)
    E1: Časom ešte uvidíme

    E2: Je na tomto niečo pravdy? http://csko.cz/forum/showthread.php?...1%26%23269%3Be
    Naposledy upraveno Samco; 05-12-16 v 22:02.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Jáj áno ale nezhodil som nikoho to len tak skáčem niekedy ale hneď sa mu odstúpim (väčšinou s kamošom muskie sa tak doťahujeme) ale nikdy ho nezhodím takže som v podstate neporušil nič. Neodchádzam zo servera kôli adminom aj keby si mi možno dal ban za to, tak by to bolo neprávom. Komunikujem z hráčmi, pomôžem im keď niečo potrebujú a nahlasujem keď niekto robí neplechu. Na druhej strane mi to celkom ide ale berem tvoj názor do úvahy a je to tvoje rozhodnutie a ja s tým nemám problém. :)
    Naposledy upraveno bobo502; 04-12-16 v 11:21.
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Rozhodne nie môžeš skontrolovať chatlog či som nadával a mosty neroztrelujem NIKDY už len kôli pravidlám a tiež žiadosti o práva! Ak ti dá nejaké mená kto boli tí ďalší hráči, ktorý sa na mňa sťažovali alebo majú nejaké demo kde som niečo roztrelil tak nech ti ho dajú alebo sa ich pýtaj či som roztreloval. Zrejme sa mu prelínali hráči ak teda nehrá niekto na moje meno.
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Si dosť aktívny , to že občas trolluješ hráčov nieje nič strašné ja to samčovy tiež robím. Ale otázka , aké máš skúsenosti na ostatných módoch resp. či by si tam vedel zaskočiť ? A ďalšia kde sú tvoje hlásenia nejaké ? Lebo ak si nič nenahlásil tak nevidím v tebe žiadny prínos .

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Ahoj, na ostatných módoch nehrávam, raz som hral na basebuild ale veľmi mi to nešlo. Zaskočiť by som kľudne mohol, ak sa to bude vyžadovať nemám problém si naštudovať pravidlá z iných módov. Hlásenia mám tu na fóre. Trochu som ich obmedzil pretože tento mód hráva čo raz viac nováčikov a len ich upozorním keď spravia niečo zlé a potom sú už v pohode - poradil mi to samčo aby som to takto riešil a taktiež niekedy hlásim aj samčovi, seabi mi neodpisuje keď mu hlásim na steam, troppemu - som si ho nedávno pridal tak aj jemu začnem ak bude online a tiež by som aj tebe začal len nemám tvoj steam :/
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  15. #15
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o admina na ZM Escape

    Hlášení jsem nepostřehl. Aktivita naposledy...?
    Hráč už zřejmě nemá zájem o práva.
    Naposledy upraveno Troppe; 23-01-17 v 06:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •