Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Neustalí Camp ..

  1. #1

    Neustalí Camp ..

    Vážení hráči ... Camp je hrůza na všech serverech a všechny to deptá .. na awp si chci zahrat ale pulka lidi když tam přídu čupí se zoomem a čeká aš tam někdo vykoukne a da mu kill (Hs) .. Ale bohužel nejhorší je že ty lidi ani nevěděj že Cempej .. Ze si stoupnou do malinke skulinky bedny okna ci do dveri a čekaji .. to je prostě neuvěřitelné .. Věčina lidí je v top15 nebo v nízkem ranku jen kuli Campu . . Když je někdo zabije vulgarné se nadepuji a odejdou .. To je prostě nejvíc co mě štve Myslel sem že kdyby se Camp trestal lidi by si víc zahráli .. :) Dal bych cemp jako Čup Zoom a čekat to je opravdu stupid .. Jistě Camp je i že běhate na jednom místě tam a spět ale co jineho dělat na Awp .. ! To by bylo jako se sam zabit ... ! :) Tímhle textem chci naznačit jestli by se camp na Awp Zakázal .. ! Osobně ja bych měl screenu cely PC ! :DDD Protože deně na Awp potkávám tolik camperu že ... :DD O tom sem napsal celý članek děkuju za předčtení OranGe :)
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Neustalí Camp ..

    Za to jak moc jsem se tomuhle shitu zasmál jsem ti musel dát t-up :D já teda co jsem hrál na awp, tak jsem neviděl nikoho, nikdy (fakt nikdy) někde čupět se zoomem. Maximálně když je poslední a vím, že mi tam vyskočí, tak si počkám, jinak ne.

  3. #3

    Re: Neustalí Camp ..

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Za to jak moc jsem se tomuhle shitu zasmál jsem ti musel dát t-up :D já teda co jsem hrál na awp, tak jsem neviděl nikoho, nikdy (fakt nikdy) někde čupět se zoomem. Maximálně když je poslední a vím, že mi tam vyskočí, tak si počkám, jinak ne.
    Ok Pro tvojí radost ti nafotim par screenu ..
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neustalí Camp ..

    Citovat Původně založeno OranGe (New Smetak) Zobrazit příspěvky
    Ok Pro tvojí radost ti nafotim par screenu ..
    Radši natoč pár dem a HLAVNĚ se nauč česky.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •