Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Pc sestava

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Pc sestava

    Potřebuji PC sestavu do 17,000,-Kč. Přes těch pár let (vlastně asi rok dva), se mi naskytla 99,9% šance mít počítač, který rozjede lepší hry než Hledání min či SuperMaria.
    Podle recenzí co jsem hledal, našel jsem jeden sestavěný, takže se chci poradit s vámi jestli by to byla dobrá koupě a poprosit kdyžtak nějakého chytrého člověka, který se v tom vyzná (nejlépe czc.cz, pro snadnější dovoz celého PC. Myslím, že kdybych to sestavil já, tak ten PC ani nezapnu. Známe se)

    https://www.alza.cz/alzapc/alza-game...catid=18859866 - PC, ke kterým nebyly špatné recenze. Narovinu, hraju poměrně dlouho jenom CS:GO, Hearthstone, Dota 2 či nějak méně náročné hry. Nemám zapotřebí hrát nějaké monstra jako např. GTA 5 či něco takového. Takže právě proto jsem se rozhodl na přiměřené ceně na Herní PC pro tyto kategorie her.

    Pokud jste si to přečetli, byl bych rád kdybyste někdo odpověděl a neseděl tu na 3-4. pokus denodenně jako blbec. :)
    Děkuji,
    Vojta (keox)

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Pc sestava

    Nemáš lepšie, keď sa popýtaš priamo na nejakých počítačových fórach? (pcforum.cz, svethardware.cz, pctuning.cz atď...)
    Nič proti, ale toto je už tvoj ak sa nemýlim štvrtý alebo piaty thread furt o tom istom a ajstak si za ten čas nič nevyriešil.
    Naposledy upraveno Qwix; 15-10-16 v 10:41.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: Pc sestava

    Zkoušel jsem to i po jiných fórech, ale žádná odpověď...Buď odháním lidi už jenom když vidí mé jméno nebo mám asi blbej timing

  4. #4


    Odpověď: Pc sestava

    Píšu do SZ.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489


    Odpověď: Pc sestava

    Nekupuj uz poslkladany pc . Tie komponenty v nom su uz stare a nevedia ako sa toho zbavit tak to sami poskladaju. Radsej si poskladaj masinu sam a vide ta to este lacnejsie

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Pc sestava

    Když započítáš i OS, tak nevyjde.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Odpověď: Pc sestava

    Citovat Původně založeno The Keox Zobrazit příspěvky
    Zkoušel jsem to i po jiných fórech, ale žádná odpověď...Buď odháním lidi už jenom když vidí mé jméno nebo mám asi blbej timing
    https://www.facebook.com/groups/524427317702935/

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: Pc sestava

    Znedlob mi psal soukromou zprávu a psal že je to dostatečný PC a že výkon pojede skvěle

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •