Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Auto

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Auto

    Úplně to sem nepatří, ale Svět je malý a plný náhod, tak to zkusím i tady. Sháním Fiata 125P (pro dříve narozené viz.obrázek), takže pokud takové auto má náhodou Váš děda, strejda, babička, pes, tak bych měl zájem.

    Díky.


  2. #2
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Auto

    Citovat Původně založeno Voukej Zobrazit příspěvky
    O takovéhle křáp by nikdo nestal ale o toyotu supru jsou fronty
    Víš o tom evidentně houby :). Fronty jsou i na tohle. Srovnávat to navíc nelze, neboť je to absolutně jiná kategorie vozidel a co je podstatné, Supra není historické vozidlo, ale jen mokrý sen mladých kluků, kteří by to stejně rozstřelili v první zatáčce. A mimochodem, to znám spoustu jiných sportovních aut, na které jsou mezi znalci daleko větší fronty. Kdyby Supra nebyla v jednom filmu, neštěk by po ní pes.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Odpověď: Re: Odpověď: Auto

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Víš o tom evidentně houby :). Fronty jsou i na tohle. Srovnávat to navíc nelze, neboť je to absolutně jiná kategorie vozidel a co je podstatné, Supra není historické vozidlo, ale jen mokrý sen mladých kluků, kteří by to stejně rozstřelili v první zatáčce. A mimochodem, to znám spoustu jiných sportovních aut, na které jsou mezi znalci daleko větší fronty. Kdyby Supra nebyla v jednom filmu, neštěk by po ní pes.
    ten mokrej sen už mám tak 10 let :D, je to super auto, ale srovnávat to s tímhle může opravdu jenom blbec, co jednou dohrál nfs

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Odpověď: Auto

    Asi je super, ale mně osobně se nikdy moc nelíbila. Abych pravdu řekl, kdybych měl neomezený rozpočet a měl si koupit sportovní káru, asi bych sáhnul po něčem hodněm starým. Starýho Astona, Forda Capriho nebo Sierru Cosworth, možná moje vysněné BMW M5 E39 či 850 a nebo starý Ferrari. Novějším autům moc neholduji a ani se v nich tak nevyznám. Já jsem holt stará škola.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Odpověď: Auto

    Supra je o hodně let starší než bawor, tuším že mk4 uvedli v 92. a export ukončili v 98., to akorát bmw začalo prodávat svou 39 M5. Taky zvažuju přesedlání z 2.5 46ky do 2.8/3L 39ky, přece jenom toho místa a to pohodlí, to jsou nebe a dudy..
    Kámoš tu m5ku má, udržovanou v top stavu, vytáhne jí jednou za půl roku :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •