Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazit výsledky od 121 do 135 z 135

Téma: Padáky na pb1

  1. #121
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Padáky na pb1

    No a co ze mam stastie v tej hre? Vsak ani nevies ako ja hram, zabijem ta 2x alebo 3x po sebe a leavnes to samozrejme... 1v1 si proti mne hral ked som po dlchsej pauze zacal od znova hrat pod inym nickom... A este napis proti akym hracom si dal skore 56:3?? nicky player (1)Player.... Proti normalnemu hracovy co ma daco odohrate nedal by si take skore aj ked sa zoseries. Kebyze som tam napr. ja, Ixper, Namko, Canabis tak co?:??? dal by si maximum 20:4 a bol by si stastny
    Naposledy upraveno eXoTy; 18-11-16 v 20:01.

  2. #122
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno eXoTy Zobrazit příspěvky
    No a co ze mam stastie v tej hre? Vsak ani nevies ako ja hram, zabijem ta 2x alebo 3x po sebe a leavnes to samozrejme... 1v1 si proti mne hral ked som po dlchsej pauze zacal od znova hrat pod inym nickom... A este napis proti akym hracom si dal skore 56:3?? nicky player (1)Player.... Proti normalnemu hracovy co ma daco odohrate nedal by si take skore aj ked sa zoseries. Kebyze som tam ja, Ixper, Namko, Canabis tak co?:??? dal by si maximum 20:4 a bol by si stastny
    Na turnaji sa ukáže baxov skill vo vyhovarani keď prehra

  3. #123

    Odpověď: Padáky na pb1

    Ale hovno, hral som na gs pár mesiacov, tam sa to hraje na 2 hity a bežne sme tam mávali dobré skóre, tak isto sa dali zvládať v pohode 1v6 situácie stačilo nerushovať ako besný, ale to väčšina PB hráčov nepozná. Váš rituál je rushnúť na eneemy spawn a buď ich zabijem a budem spokojný alebo zabijú oni mňa a napíšeš im kid, lucker, kkt, si na fórku (možno toto nie je tvoj prípad).
    Btw, nehrajte na skóre, ale pre zábavu. ;)

  4. #124
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Padáky na pb1

    Ixper uz vidim vyhovorku "Za vsetko mozu lagy" xD

  5. #125
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Padáky na pb1

    Hraval som na GS asi tak tyzden, skusil som si 2hity a uprimne nie, je to uz zvyk na jeden hit. Ja hram takticky, ja dakedy kempim na isto mieste celu mapu. Ja som ten typ co nadava na tych ludi co to stale rushuju. Da sa zvladnut situacka... Dal som situacku 1v5 2x ale viac krat som to nedal. Je to mozne ale je to ten luck.. Bud alebo :/

  6. #126

    Odpověď: Padáky na pb1

    za všetko budú 2 hity na pb turnaji. :( .. aspoň si zahráte :D

    a riešte tu to čo sa tu má riešiť a nie somariny. děk.


  7. #127
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Padáky na pb1

    Ta ked budu 2 hity tak to idete na turnaj dokopy max 3 teamy :D GL, lebo urcite nepojdem

  8. #128

    Odpověď: Padáky na pb1

    Opsat můj návrh je fajn, že Darone..? ( ten granát ) Baxo, kdyby jsi měl skill v pb jak v zakecávání určitých věcí, možná by z tebe byl někdy top hráč. Já si na 2 hity klidně zahraji, ale ty mi odejdeš po 4 kolech.

    Dáme si turnaj na 2 hity, s padáky a vynecháme buzzkill. A ještě zrušíme baterku a smoke, aby nám někdo jako Hat a Baxo náhodou neodešli po prvních kolech. Ještě přidejte pls pásy do de_paintball a fy_stoneworld a csp_pb apod. Ať to stojí za to. A spawnování automaticky s super launcherem je taky pohoda. A nebo přidejme vznášedlo, ať se třeba dostaneme nahoru a pomocí padáku můžeme dolů. to jistě nováčky přitáhne. :) A nebo zrušte sprint, pak můžou zůstat padáky a hlavně se nestane, že tady LEGENDY A OLD SCHOOL budou mít na jejich OLD SCHOOL WINDOWS 98 10 FPS.

  9. #129

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno Permabanned Zobrazit příspěvky
    Opsat můj návrh je fajn, že Darone..? ( ten granát ) Baxo, kdyby jsi měl skill v pb jak v zakecávání určitých věcí, možná by z tebe byl někdy top hráč. Já si na 2 hity klidně zahraji, ale ty mi odejdeš po 4 kolech.
    Netuším, či si to už niekde spomínal, nesledujem veľmi tento thread, maximálne, keď mi niekto prepošle daný post. Ale tieto návrhy som už dávnejšie navrhoval Burákovi do pm, takže nič som nemal za potrebu kopírovať.;)

  10. #130

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Netuším, či si to už niekde spomínal, nesledujem veľmi tento thread, maximálne, keď mi niekto prepošle daný post. Ale tieto návrhy som už dávnejšie navrhoval Burákovi do pm, takže nič som nemal za potrebu kopírovať.;)
    V tom případě se shodujeme, ale když vím, kde končí většina tvých návrhů a žádostí, tak bys měl jít do muzea, protože si mohu vsadit, že se stejně zase nic nezmění. :D

  11. #131

    Odpověď: Padáky na pb1

    Serus, https://vid.me/SxYz.
    Toto je normalne? :)


  12. #132
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Serus, https://vid.me/SxYz.
    Toto je normalne? :)
    Tieto launchere by mohli ísť úplne preč...

  13. #133

    Odpověď: Padáky na pb1

    Mohli no, len potom bude málo zbraní zas.

    // stale nevidim tie 2 mapy na servery!
    Naposledy upraveno Baxo15; 26-11-16 v 22:14.


  14. #134
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Padáky na pb1

    Zbraní je i tak dosť. Celý ten launcher je nezmysel.

  15. #135

    Odpověď: Padáky na pb1

    Launcher nerušiť, je to zbraň, ktorá sa dá rozumne využiť na viacerých mapách.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •