Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 91 do 105 z 135

Téma: Padáky na pb1

  1. #91

    Odpověď: Padáky na pb1

    Ja som oldschool ty šmolko jeden :D to nie je bug to ti Boh dáva druhú šancu.

  2. #92

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno MuYo Zobrazit příspěvky
    Neviem či si potrebujes honit ego.na tom ako tu rozhadavas hráčov alebo o čo.ti ide. Keď pôjdeš na paintball server a opytas sa hráčov či chcú tento nezmysel tak ti 3/4 hráčov odpovie že NIE. A tá 1/4 hráčov ktori sa nevyjadria sú hráči s menom Player, Player(1), player(2), player(3)
    ..
    Ego si honím na iných veciach:). Ešte nikdy v živote som nevidel naraz online Player, Player(1), player(2), player(3), maximálne (1)Player atď, ale to je fuk. Ale prečo to neprídu napísať na fórko? Zatiaľ som videl možno troch ľudí, ktorým sa to nepáči a vyjadrili to na fórku.
    Ale určite by som pridal návrh tradaka, že po zaplnení PB1, nových hráčov bude automaticky prepájať na PB2.
    Naposledy upraveno Darongodx; 17-11-16 v 18:37.

  3. #93
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Padáky na pb1

    Dělal jsem několik anket na serveru a polovina hráčů byla proti. Že by kvůli tomu přišli noví hráči je blbost. 2 hity můžou být na jednom serveru. Ta hra se tím dost mění.

  4. #94
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Padáky na pb1

    Omg jsem legenda a oldschool hráč a jestli to nebude tak jak to říkám já, tak odcházím a přestanu hrát kvůli dvoum hitům. Jste jak malé děcka... Je to teď o dost větší sranda. Dokonce tě to ani nezpomaluje, což je top. Tak nechápu, o co vám pořád jde, "oldschooleři".

  5. #95
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Padáky na pb1

    Zatiaľ to nechať tak ako sa to nastavilo teraz a uvidíme ako budú zaplnené servery ďalšie dni a týždne.

  6. #96
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Padáky na pb1

    Robte ako chcete. Ak chcete hrať 2 vs 3 na serveri ok
    A tí hráči budú daronko (1)Player, (2)Player, (3)Player Samco a baxo

  7. #97
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Padáky na pb1

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Dělal jsem několik anket na serveru a polovina hráčů byla proti. Že by kvůli tomu přišli noví hráči je blbost. 2 hity můžou být na jednom serveru. Ta hra se tím dost mění.
    Polovica hráčov ktorí vedia o čom je paintball to už prestala hrať :D

  8. #98
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Padáky na pb1

    A určitě šli ven a nikdy se nevrátí. Mě nemusíš psát kraviny, já už jsem starší.
    Naposledy upraveno Kotel; 17-11-16 v 19:26.

  9. #99

    Odpověď: Padáky na pb1

    A čo tie bugy? Hodim launcher a zabije to jedného hráča asi 5-6x. Myslim tam hore na pravo, čo ukazuje kto koho zabil :D a taktiež buguje pri tom dead. Ukáže, že som mŕtvy a pritom hrám dalej :D


  10. #100
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Padáky na pb1

    Já osobně bych ty padáky na paintballu zrušil úplně. Zbytěčné používá se to především na buzzkillu kde ty neVIP nemaj šanci , někdo si příjde zahrát a protihráč přeletí celou mapu a postřílí celej spawn. Je to blbost dejte to pryč.

    '|Esp#ctro|^ JunioR IV.

  11. #101

    Odpověď: Padáky na pb1

    Kotle, je fajn, že jsi starší, ale zájmeno "já" tě asi skloňovat nenaučili. Pak taky vypadá úroveň serveru. A o padáky ti píšou ti, kterým bys mohl dělat taťku a přišli ti na server před 3 roky z minecraftu a jsou old a trendy jak Pokemon GO. Chápu, že je fajn mít v kapse cink, cink, ale buď dej teda padáky všem, nebo nikomu..? Žral jsem ten server, žes tam nutně nemusel platit, i když mě momentálně 20ka nezabije, ale pak se nediv, že děcka kradou mobil matce, aby mohli mít padák. A pak tu máš lidi jako Baxo a Samco, kteří hlasujou jednou proti a podruhé pro, jen aby se mohli řadit k legendám. Vždy jsem doufal, že z toho vznikne tohle. :D

  12. #102
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Padáky na pb1

    Jo když nejsou argumenty, trefujou se lidi do vynechaných písmenek ve větách apod..

    Hrál jsem teď několik hodin a lidi s padákama jsem nějak extra nevnímal. Když tam teď kouknu, tak vip nemá nikdo. Aby se servery zaplatily, je třeba alespoň 20 lidí (teď servery dotuju). Vymysli lepší výhodu a dám ji místo padáku. Ty servery můžu zejtra klidně vypnout, protože mám už lepší koníčky než se starat o to, aby děti měli kde hrát.

  13. #103

    Odpověď: Padáky na pb1

    Ďakujeme za zrušenie 2 hitov :) už len zrušiť kto koho trafil keďže to nemá zmysel pri 1 hite a zmeniť mapy, buzzfly aj buzz z gs nemá zmysel :) ďakujem, možno si aj kúpim VIP aby boli štedré Vianoce :D

  14. #104

    Odpověď: Padáky na pb1

    Kotle, nechci hrotit gramatiku, ale to není vynechané písmenko. A už vůbec ti nejde shoda přísudku s podmětem. Děti mělY. To je fuk, nechci řešit kraviny. Musí být na PB nutně výhoda? Ten server hrávalo dřív mega moc lidí. Já si kupoval VIP a hrával jsem jen PB a to kvůli tomu, abych se na ten server dostal a nečekal. Pro VIP? Tak třeba když hráč přežije 3 kola a dá každé kolo 2 a více killů, tak si může koupit vendettu. A nemusela by mít vendetta takovou sráč funkci, jako má teď, ale byla by za odměnu pro někoho dobrého a musel by si ji člověk zasloužit. Asi to je píčovina, ale je to první věc, která mě teď v rychlosti napadla, jen by se nějaké věci musely promyslet trochu více. Nebo můžou VIPka dostávat o normální granát více každé kolo. Těch možností je..

  15. #105
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Padáky na pb1

    Nebudu psat spisovne a cyst po sobe vsechny posty, jen kvuly ucitely cestyni. Nepisu slohovku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •